Naujiena, užkariavusi technologijų rinką: pristatytos aukščiausios klasės ausinės, leisiančios atsiriboti nuo supančio pasaulio  ()

Technologijų pasaulį pasiekė įspūdinga naujiena, kuri patiks visiems, norintiems mėgautis aukščiausios kokybės garsu. „Bang & Olufsen“ pristatė naujos kartos „Beoplay HX“ ausines, pakeitusias ankstesnius „Beoplay H9“ ir „Beoplay H95“ modelius. Užsienio technologijų apžvalgose išryškėjo keletas naujųjų ausinių privalumų, įskaitant madingą dizainą ir tobulą garso kokybę. Tačiau daugiausia dėmesio skirta aktyvaus triukšmo mažinimo technologijai, kuri leidžia visiškai atsiriboti nuo supančio pasaulio triukšmo, ir, žinoma, draugiškai tokio lygio gaminio kainai.


Prisijunk prie technologijos.lt komandos!

Laisvas grafikas, uždarbis, daug įdomių veiklų. Patirtis nebūtina, reikia tik entuziazmo.

Sudomino? Užpildyk šią anketą!

Naujosios ausinės rinkoje karaliauja jau keturis mėnesius: viso pasaulio technologijų apžvalgos, amerikiečių, vokiečių, britų, rusų ir kitų naujausių technologijų guru, apžvalgininkai, ekspertai bei entuziastai giria išskirtines šių ausinių savybes.

Daugybės pagyrų susilaukia itin gyvas ir gilus garsas. „B&O“ būdingą garsą dar labiau išgrynina patobulinta garso perdavimo technologija, kuri leidžia mėgautis dar gilesniu ir subtilesniu garsu.

Didžiausią susižavėjimą ekspertams kelia aktyvus adaptyvusis triukšmo mažinimas (ANC). Ausinėse naudojama naujos kartos adaptyvioji skaitmeninio triukšmo mažinimo technologija, šalinanti nepageidaujamą triukšmą, visiškai nepakenkiant garso kokybei.

Apžvalgose pabrėžiamas ir ilgas akumuliatoriaus veikimo laikas – net 35 valandos su įjungta ANC sistema ir 40 valandų su išjungta ANC sistema. Prie privalumų dažnai įvardijama ir bendra naudotojo patirtis – ausinių ergonomiškumas, lengvumas, išvaizda, taip pat ir speciali programėlė, kurioje galima lengvai ir patogiai keisti takelius, ANC ir kitus nustatymus. Ausinės pagamintos iš itin tvirtos medžiagos, užtikrinančios ilgą tarnavimo laiką. Vartotojų patogumui, ausines galima jungti prie įvairių įrenginių – jos atmintyje išsaugo 8 paskutinius suporuotus įrenginius.

 

Nepamirštama paminėti ir to, kad nors tai ir yra aukščiausios kokybės produktas, tačiau ausinės tikrai įperkamos ir pasižymi draugiška vartotojams kaina.

„Beoplay HX“ užtikrina gilų ir tikslų garsą, puikų komfortą ir subtilią patirtį, kad visiškai atlieptų naudotojo lūkesčius, vertybes ir įpročius. Nesvarbu, ar dirbama namie, ar keliaujama darbo reikalais, ar ilsimasi, naujosios ausinės „išjungia“ aplinkinio pasaulio triukšmą ir pakelia klausymosi patirtį į naują lygį.

Ausinės gali būti trijų spalvų: antracito juodos, smėlio ir medžio. Užsiregistravus „Beoplay HX“, vartotojai gauna dar ir  trejų metų garantiją, taikomą visame pasaulyje.

 

„Beoplay HX“

539€ 

su PVM ir siuntimu

Skytech, Lietuva

„ASBIS Baltics“ – vienas didžiausių IT produktų, komponentų ir sprendimų platintojų Baltijos šalių rinkoje; patikimas, stabilus ir pažangus partneris; darbdavys, turintis plačias galimybes ir pasaulinę patirtį. Priklauso tarptautinei holdingo bendrovei, turinčiai 30 metų patirtį IT platinimo srityje, valdančiai biurus 28 šalyse, turinčiai 30 000 aktyvių klientų ir daugybę profesinių apdovanojimų.

 

„Bang & Olufsen“ – aukščiausios kokybės garso aparatūrą gaminančią bendrovę, 1925 m. Danijoje įkūrė jauni inžinieriai Peteris Bangas ir Svendas Olufsenas, kurių idėjos ir entuziazmas vis dar laikomas įmonės pagrindu. Jau beveik šimtmetį „Bang & Olufsen“ plečia garso technologijų ribas ir išlieka akustinių naujovių priešakyje.

Iki šiol visi „Bang & Olufsen“ gaminiai pasižymi unikaliu neįtikėtino garso, nesenstančio dizaino ir neprilygstamo meistriškumo deriniu. Modernių ir pažangių gaminių galima įsigyti visame pasaulyje veikiančiose „Bang & Olufsen“ parduotuvėse, svetainėje bang-olufsen.com ir pas pasirinktus mažmenininkus.  Įmonėje dirba apie 900 darbuotojų, ji veikia daugiau nei 70-yje rinkų. „Bang & Olufsen“ akcijos kotiruojamos Kopenhagos „AS NASDAQ“ biržoje.

Aut. teisės: www.technologijos.lt
(0)
(2)
(-2)

Komentarai ()

Susijusios žymos: