Garsus paspirtukų gamintojas pristatė mikroautomobilį - miestiečiams labai patiks viena jo savybė  (28)

Ispanų elektrinių paspirtukų gamintojas „Silence“ EICMA 2021 parodoje Milane pristatė elektrinį mikroautomobilį. Tai - dar vienas produktas segmentui, kur jau yra ne vienas elektrinis mažylis.


Prisijunk prie technologijos.lt komandos!

Laisvas grafikas, uždarbis, daug įdomių veiklų. Patirtis nebūtina, reikia tik entuziazmo.

Sudomino? Užpildyk šią anketą!

Elektriniai mikroautomobiliai dabar yra ant bangos. „Citroën Ami“, „Microlino“, „Renault Twizy“ yra tik keli šios augančios rinkos atstovai. Paspirtukų gamintojas „Silence“ nusprendė įsilieti į šias gretas.

„Silence S04“ - tai dvivietis mikroautomobilis su motociklo konstrukciją primenančiu vamzdiniu rėmu ir išimama baterija. Šio miestietiško automobilio išmatavimai - 2,28 x 1,29 x 1,59 m, todėl galite įsivaizduoti, kad parkavimo problemos jam bus visiškai svetimos. Jis gali apsisukti vos 3,5 metrų pločio erdvėje, bet nėra visai nepraktiškas.

313 litrų bagažinė yra pakankamai didelė tokio dydžio automobiliui. Priekyje, kaip teigia gamintojas, lengvai tilps du suaugę žmonės. „Silence“ Europai pasiūlys dvi S04 versijas.

 

„L7e“ turi 14 kW variklį ir gali išvystyti 90 km/val. greitį. Po šio automobilio sėdyne yra išimama 11,2 kWh baterija, kurios turėtų pakakti 149 km. „L6e“ jau yra ne automobilis ar keturratis, o mopedas - 6 kW variklio pakaks 45 km/val. greičiui, o 5,6 kWh baterija leis nuvažiuoti 70 km. 

„Silence S04“ yra varomas tik galiniais ratais, turi diskinius stabdžius, o štai stabdžių antiblokavimo sistema bus papildoma įranga.

„Silence S04“ oficialiai į rinką žengs 2022-ųjų pradžioje. Mikroautomobilio kaina prasidės nuo 7500 eurų.

 

Ir taip, kas nors būtinai pradės galvoti apie visus dėvėtus automobilius, kuriuos galima įsigyti už 7500-8000 eurų - jei esate vienas iš tokių, nepamirškite komentare paminėti žodžio „kibiras“. „Silence S04“ nėra labai praktiškas automobilis, tačiau jo funkcija yra pakankamai siaura. Daug tokių automobilių virs labai jaunų žmonių susisiekimo priemonėmis, daug jų bus nuomojami. Kai garaže stovi kažkas ilgesnėms kelionėms, S04 gali stovėti gatvėje kasdienai. O išimama baterija apskritai yra labai geras sprendimas butuose gyvenantiems žmonėms.

Aut. teisės: Technologijos.lt
(76)
(7)
(69)

Komentarai (28)