„Google“ ruošia siurprizą „Gmail“ jubiliejaus proga  (12)

5-ojo elektroninio pašto paslaugos „Gmail“ gimtadienio proga „Google“ ruošia malonų siurprizą jos vartotojams, praneša „Computerworld.com“.


Prisijunk prie technologijos.lt komandos!

Laisvas grafikas, uždarbis, daug įdomių veiklų. Patirtis nebūtina, reikia tik entuziazmo.

Sudomino? Užpildyk šią anketą!

Skelbiama, kad artimiausiu metu, jau šiandien arba antradienį, bus pranešta apie „rimtą“ „Gmail“patobulinimą. Leidinio teigimu, veikiausiai tai bus į „Gmail“ įdiegta automatinio vertimo į pagrindines Europos kalbas ir iš jų funkcija.

„Gmail“ elektroninio pašto paslauga oficialiai buvo pristatyta 2004 m. balandžio 1 d. Nors kai kurie net IT srityje dirbantys profesionalai „neriboto dydžio“ elektroninio pašto dėžutę tada buvo palaikę Melagių dienos pokštu, „Gmail“ paslauga per 5 metus labai išpopuliarėjo ir, ekspertų teigimu, pakeitė visą per naršyklę pasiekiamo el. pašto paslaugų rinką.

Tačiau neseniai įvykęs rimtas „Gmail“ funkcinis sutrikimas atskleidė ir silpnąsias šios paslaugos puses. Dėl „Google“ paslaugoms nebūdingo didelio gedimo masto dalis vartotojų paslaugą ironiškai ėmė vadinti „Gfail“.

Be to, „Gmail“ rimtai priekaištaujama dėl per menkos vartotojų privatumo apsaugos: JAV nevyriausybinė organizacija „Electronic Privacy Information Centre“ kreipėsi į JAV federalinę Prekybos komisiją kaltindama „Google“ nešifruojant „Gmail“ paslaugos serveriuose laikomų duomenų.

Aut. teisės: TV3
TV3
(0)
(0)
(0)

Komentarai (12)