Ar įžiūrėsite katę paveikslėlyje? Tai padaryti pavyksta tik 1 proc. žmonių (Foto)  (2)

Įdomi ir nelengva optinė iliuzija. Ją nupiešęs dailininkas įkomponavo paveikslėlyje katę – absoliučiai netikėtoje vietoje.© Playbuzz

Prisijunk prie technologijos.lt komandos!

Laisvas grafikas, uždarbis, daug įdomių veiklų. Patirtis nebūtina, reikia tik entuziazmo.

Sudomino? Užpildyk šią anketą!

Jei didžiuojatės savo pastabumu, sėskitės ir atidžiai įsižiūrėkite į paveikslėlį. Beje, katę šioje optinėje iliuzijoje pkbnews portale pavyksta įžiūrėti tik 1 proc. žmonių.


© Playbuzz

Šiame daugelį sudominusiame ir sparčiai išpopuliarėjusiame paveikslėlyje pavaizduotos dvi viena priešais kitą sėdinčios moterys. Viena moteris paveikslėlyje rodo į butelį ant stalo ir kažką sako, kita šypsodamasi jos klausosi. Prie vienos moters kojų tupi juoda katė. Neskubėkite džiūgauti – ši katė aiškiai matosi, tačiau jūsų užduotis – rasti dar vieną katę. Be to, ją įžiūrėti turite per 5 sekundes.

Ypatingi „Super September“ išpardavimo pasiūlymai! Su kuponais net iki 300€ pigiau nei Lietuvoje unikalus „Roborock S7 Pro Ultra“ robotas, „Proscenic P11“ grindis plaunantis belaidis siurblys ir „FIIDO D11“ el. dviratis (Video)
3412

„Super September“ išpardavimas

Specialūs kuponai

Viskas iš EU

Iki 2 metų garantija

Galioja iki 2022-09-30

1) „Roborock S7 Pro Ultra“ - 300€ pigiau nei Lietuvoje robotas namų tvarkymą pakelia į neregėtą lygį!

2) „Proscenic P11“ - 100€ pigiau nei Lietuvoje belaidis siurblys su grindų plovimo funkcija

3) „FIIDO D11“ - 100€ pigiau nei Lietuvoje ypatingai išvaizdus, sulankstomas el. dviratis

Išsamiau

 

Sakoma, kad dauguma žmonių yra pastabūs. Jei taip galvojate apie save, būtinai išbandykite jėgas su šia optine iliuzija, juo labiau, kad 99 proc. žmonių negali pasigirti geru rezultatu.

Jei visgi jums pavyks pamatyti katę per 5 sekundes, galėsite teigti, kad turite aukštą IQ ir esate genijus.

 

Jei nepavyks įžiūrėti katės, nenusiminkite, susikaupkite ir vėl įsižiūrėkite į paveikslėlį. Apžiūrėkite moterų drabužius, kiekvieną detalę, galvos apdangalus. Jei vis dar nematote, katės, pažvelkite į kitą paveikslėlį – jame katė apibraukta raudona linija.

Atsakymas kitame puslapyje:

(9)
(21)
(-12)

Komentarai (2)