Cafago skelbia du specialius kuponus - itin pigiai siūlomas „Anet A8“ 3D spausdintuvas tiesiai iš Vokietijos sandėlio ir dvigubai atpigęs daugiafunkcinis muzikos grotuvas „C18“ (Video)  ()

Šios savaitės pradžia turėtų stipriai nudžiuginti muzikos mylėtojus ir mėgstančius pameistrauti - Cafago skelbia specialius nuolaidų kuponus dviem geroms prekėms.


Prisijunk prie technologijos.lt komandos!

Laisvas grafikas, uždarbis, daug įdomių veiklų. Patirtis nebūtina, reikia tik entuziazmo.

Sudomino? Užpildyk šią anketą!

Muzikos grotuvas „C18“

  • Cafago parduotuvėje įvedus nuolaidos kupono kodą UU3112, muzikos grotuvą „C18“ galima įsigyti už 16,99 eurus.
  • Pristatymas į Lietuvą nieko nekainuos. Akcijos laikas yra ribotas - ji galioja iki spalio 31 dienos.

„C18“ yra stilingai atrodantis „HiFi“ muzikos grotuvas. Jo korpusas yra iš tvirto metalo bei turi 1,8 colių įstrižainės TFT LCD ekraną. Tad visą informaciją apie grojamą dainą galima matyti tiesiog pačiame muzikos grotuve.

Taip pat ekrane galima peržiūrėti nuotraukas, vaizdo įrašus ar skaityti e-knygas.

„C18“ palaikomi formatai:

Vaizdo įrašų – AVI;

Diktofonu įrašytų garso įrašų – MAV, MP3;

E-knygų – TXT;

Nuotraukų – JPG, JPEG, BMP, GIF;

Dainų – MP3, WMA, WAV, AAC, APE, FLAC.

Tad „C18“ yra daugiau nei įprastas „MP3/MP4“ grotuvas, tai daugiafunkcis įrenginys. Be jau paminėtų jo funkcijų, jis dar gali veikti kaip diktofonas ir įrašyti garsą, taip pat palaiko FM radiją ir turi išorinius garsiakalbius, tad muzikos galima klausytis ir neprijungus ausinių.

 

Pats muzikos grotuvas jau turi 8 GB talpą, tad jame tilps gausybė muzikos įrašų, o jei norėsis daugiau vidinės atminties, dėl to nekils jokių problemų. Šis muzikos grotuvas palaiko net iki 128 GB TFT atminties kortelę (ją teks įsigyti atskirai aut. past.).

O viena iš geriausių jo savybių yra ta, kad jis turi 3,7V 300 mAh talpos bateriją. Gamintojo teigimu jos pilnai užtenka daugiau kaip 20 valandų nepertraukiamam muzikos grojimui, budėjimo režimas – 60 valandų. Pati baterija yra įkraunama su microUSB laidu.

Pabaigai reikėtų paminėti, kad „C18“ muzikos grotuvas yra kompaktiško dydžio: 9,1 x 4 x 1 cm ir sveria tik 51 gramą. Tad jį yra patogu nešiotis su savimi.

Jis palaiko daugybę įvairių kalbų, tarp kurių yra anglų, rusų, vokiečių, ispanų ir taip toliau.

Pakuotėje be „C18“ grotuvo rasite ir ausines, tad jų atskirai pirkti nereikės. Taip pat yra įkrovimui ir duomenų perdavimui skirtas standartinis microUSB laidas ir naudotojo instrukcija anglų kalba.

Tad turint galvoje, jog dabar „C18“ su nuolaidos kuponu UU3112 kainuoja vos 16,99 eurus, tai išties yra patrauklus pasiūlymas daugeliui žmonių, kurie negali gyventi be muzikos.

Su nuolaida siūlomas „Anet A8“ stalinis 3D spausdintuvas tiesiai iš Vokietijos sandėlio

  • Cafago parduotuvėje įvedus nuolaidos kupono kodą UU0187, 3D spausdintuvą „Anet A8“ galima įsigyti už 123.47€.
  • Siunčiamas iš Vokietijos sandėlio, nelieka jokios rizikos dėl papildomų mokesčių. 
  • Pristatymas į Lietuvą nieko nekainuos. Akcijos laikas yra ribotas - ji galioja iki spalio 31 dienos.

Vis dažniau viešoje erdvėje matome įvairius reportažus, kaip demonstruojamos 3D spausdintuvų galimybės. Su jais jau galima ne tik atspausdinti įvairias smulkmenas, kurios džiugina patį spausdintuvo savininką bei jo draugus(-es), bet ir tokį stambų objektą, kaip namas.

Gana ilgą laiką tokie įrenginiai buvo ne tik brangūs, bet ir naudojami tik įvairiose pramonės šakose. Tačiau 3D spausdintuvų gamybos ėmėsi daugelis bendrovių, o didelė konkurencija jų kainas sumažino iki tokio lygio, kad dabar 3D spausdintuvą, kuris naudoja įvairaus tipo plastiką, gali įsigyti praktiškai kiekvienas.

Kad ir gerai žinomas bei sunkiai konkurentų pavejamas Kinijos kompanijos gaminamas „Anet A8“ stalinis 3D spausdintuvas.

„Anet A8“ yra ypač puikių matmenų (500 x 450 x 400 mm) ir sveria vos 8 kg, tad žodis „stalinis“ 3D spausdintuvas atitinka realybę.

Jis neužima didelės erdvės, yra kompaktiškas, nesunkiai surenkamas bei patogus naudoti. Pats spausdintuvas pagamintas iš aliuminio lydinio ir akrilo, kuris užtikrina dar stabilesnį spausdinimo procesą.

„Anet A8“ planuojamo atspausdinti modelio brėžinį galima sukurti naudojant „Windows“, „Linux“ ar „Mac“ operacines sistemas.

Labai svarbu paminėti, kad su „Cura“ programine įranga sukurtas brėžinys vėliau gali būti atspausdintas tiesiog naudojant 8 GB SD kortelę, todėl su „Anet A8“ galima dirbti net jei šalia nėra kompiuterio ir/ar interneto ryšio.

„Anet A8“ turi LCD ekraną, tad spausdinimo metu matoma visa svarbiausia informacija, tokia, kaip „Anet A8“ darbinės charakteristikos bei pačio spausdinimo eiga.

„Anet A8“ spausdinimui naudojamas išplėstinis ir greitaeigis variklis, kuris užtikrina ilgą darbo trukmę bei padidina darbo efektyvumą. Pasiekiamas 10 – 120 mm/s spausdinimo greitis bei užtikrinimas 0,015 mm X, Y bei 0,005 mm Z ašių pozicionavimo tikslumas.

Purkštukų skersmuo yra 0,4 mm, sluoksnio storis 0,1-0,3 mm, o spausdinimo tikslumas – 0,12 mm.

Pasidalinkite su draugais
Aut. teisės: Technologijos.lt
(7)
(0)
(7)

Komentarai ()