„Bluetooth 5.0“, atsparumas vandeniui ir prakaitui, ilgai tarnaujanti baterija ir puiki kaina - vos už 8€ parduodamos futuristiškos išvaizdos belaidės ausinės  (1)

„V5“ yra vienos pigiausių belaidžių ausinių, tačiau reikia pripažinti, kad visoje tokių ausinių gausoje jos savo išvaizda tikrai patraukia dėmesį. O ir techniniai šių ausinių aspektai yra verti dėmesio.


Prisijunk prie technologijos.lt komandos!

Laisvas grafikas, uždarbis, daug įdomių veiklų. Patirtis nebūtina, reikia tik entuziazmo.

Sudomino? Užpildyk šią anketą!

Kaina ir sąlygos

  • Šiuo metu „V5 TWS Wireless Earphones Bluetooth 5.0 Voice Earbuds Waterproof Sports Headsets“ belaidės ausinės parduodamos už 8,16 €;
  • 35 % nuolaida;
  • nemokamas siuntimas į Lietuvą;
  • 30-ies dienų pinigų grąžinimo garantija.

„V5“ yra labai išvaizdžios, šiek tiek futuristiško dizaino ir labai pigios belaidės TWS ausinės.

Šias ausines vienu metu galima naudoti tiek po vieną, tiek ir abi iškart. Tai yra patogu jei ketina ausines naudoti, kaip laisvų rankų įrangą ir reikia girdėti kas dedasi aplinkui. Galite naudoti vieną ausinę, o paskui, kai jos baterijos energija išseks, naudoti kitą ausinę.

Ausinių energijos suvartojimo rodikliai yra tikrai geri. Vienu įkrovimu ausinių energijos užteks muzikos klausytis net 6-7 val. O su dėkliuko turima 300 mAh baterijos energija abi ausines galima bus įkrauti dar du kartus.

Pačių ausinių įkrovimas trunka 1 val., o pačio dėkliuko - apie 2 val.

„V5“ ausinės aprūpintos naujausiu Bluetooth 5.0 technologiniu sprendimu ir yra suderinamos su išmaniaisiais telefonais bei kitais įrenginiais.

Šios šaunios ir nebrangios belaidės ausinės yra atsparios drėgmei (IPX4 standartas), tad tinka tiek sportuojant, tiek ir netikėtai užklupus lietui.

Muzikos ir pokalbio valdymas vyksta spaudžiant ant ausinių išorinės dalies esančius mygtukus. Taip valdysime dainas, jas perjungsime, sustabdysime ir paleisime, bei iškviesime balso asistentę Siri ir atsiliepsime į skambučius.

„V5“ užtikrina 20-20000Hz dažnio atsaką, 32 omų varžą ir maksimalų 110±5 dB garso lygį.

Gamintojas taip pat pabrėžia ir tai, kad „V5“ ausinėse yra įdiegta triukšmo slopinimo technologija (Noise Reduction), tad garso kokybė yra labai gera.

Verta paminėti ir tai, kad „V5“ yra lengvos ir patogios dėvėti ausinės. Viena ausinė sveria 10 gramų ir kaip teigia gamintojas, dėl savo specialios formos - šios ausinės dar geriau įlenda į ausų landas ir jas yra patogu dėvėti ilgą laiko tarpą. Šaunios belaidės ausinės ir parduodamos už puikią kainą.

Aut. teisės: Technologijos.lt
(5)
(3)
(2)

Komentarai (1)

Susijusios žymos: