Metų pabaigoje nuolat padidėjantys šventiniai pardavimai neaplenkė ir „Apple“, kuri nuolat spartina savo išmaniųjų telefonų „iPhone 5“ tiekimą, siekdama patenkinti nemažėjantį paklausos ažiotažą. Antra vertus, Kalėdos nepraėjo ir be skandalingų siurprizų: nemažai pirkėjų ėmė skųstis, jog jų „obuolinis“ įrenginys nėra toks kietas, kaip turėtų būti.
Prisijunk prie technologijos.lt komandos!
Laisvas grafikas, uždarbis, daug įdomių veiklų. Patirtis nebūtina, reikia
tik entuziazmo.
Išaiškėjo ne vienas atvejis, kai eksploatacijos metu „iPhone 5“ tiesiog išlinkdavo ir savo forma primindavo bumerangus. Ar tik nebus taip, kad anksčiau laiko susidūrėme su lanksčių telefonų prototipais?
Juokas juokais, tačiau nuotraukose užfiksuoti „Apple“ išmanieji telefonai nedalyvavo jokiuose mėtymų/lankstymų testuose – tiesiog kai kurie vartotojai pripratę savo mobiliuosius įrenginius nešiotis galinėje kelnių kišenėje. Viso to, pasirodo, užtenka, kad „iPhone 5“ įgautų kitokią formą, nors su ankstesniais modeliais tokių triukų nepasitaikydavo. Tai iš dalies paaiškinama penktosios kartos „iPhone“ pailginta aliuminio korpuso forma, o taip pat vos 7,6 mm storiu.
Tokia dažna lankstaus „iPhone 5“ pasirodymo priežastimi turbūt galima laikyti tą faktą, kad pastarasis išmanusis telefonas pasiekia vis daugiau rinkų. Visai neseniai jis debiutavo Kinijoje, o būtent iš šios šalies ir pasigirsta vis daugiau skundų, susijusių su lankstaus korpuso problema. „Apple“ atstovai kol kas oficialiai nieko neatsakė. Galbūt tai yra tiesiog brokuotus korpusus gavę „iPhone 5“, o galbūt sulauksime tradicinio IT tautosakos dalimi virtusio „Apple“ atsakymo, kad „tai yra normalu“. Galbūt tai yra užuomina, kad greitu laiku sulauksime naujo „Apple“ „patento“, kuris aprašo „mažesniu nei 180 laipsnių kampu gebantį išsilenkti mobilaus įrenginio korpusą, kurio dėka viršutinė dalis atsiduria nuo vartotojo ausies atstumu, iki minimumo sumažinančio neigiamą spinduliavimo poveikį“…