„O tada pasirodys F-16.“ Ką, sukandus dantis, pripažino Skabejeva (Video)  ()

Karo veiksmų intensyvumas išaugo.© 24 Канал (Stop kadras) | https://www.youtube.com/watch?v=oeKIgqP_kks

Prisijunk prie technologijos.lt komandos!

Laisvas grafikas, uždarbis, daug įdomių veiklų. Patirtis nebūtina, reikia tik entuziazmo.

Sudomino? Užpildyk šią anketą!

Pagrindinė Kremliaus propagandistė Olga Skabejeva eteryje turėjo svečią, kuris pradėjo propaguoti visiškai kitokią nuomonę nei Rusijos naratyvai, praneša „24 kanalas“. Propagandistei teko „sukandus dantis“ sutikti ir pripažinti nemalonią tiesą. Pasirodo, vakarietiški ginklai visai nėra „šiukšlė“. Ir jie yra tikra grėsmė okupacinei armijai.

Svečias įtiknėjo Skabejevą ir kompaniją, kad Vakarų ginklai padarė didelę įtaką situacijai fronte. Juk jie galingai naikina įsibrovėlius ir jų nuostoliai kasdien auga. Nuo gegužės ukrainiečių gynėjai kasdien likviduodavo daugiau nei tūkstantį rusų, vien tik birželio 7 d., jie likvidavo 1210 okupantų.

[EU+Kuponai] Specialus rinkinukas! Beprotiškos uodų žudymo mašinos, multimetrai su termovizoriais, galingi 4in1 jump starteriai ir kt. (Video)
3096 3

Specialus rinkinukas

Kuponai

Galioja iki 2024-06-30

Ribotas kiekis

Iš Čekijos/Kinijos sandėlių greitas ir saugus pristatymas

1) „TOOLTOP ET12S“ - 2in1 multimetras ir termovizorius

2) „ANENG A3010“ - labai funkcionalus multimetras

3) „Foursun“ - 4in1 jump starteris su oro kompresoriumi

4) „Black Knight B2000V“ - uodų lempa-gaudyklė

5) „Violent Mini Wind Fan“ - portabilus, įkraunamas ventiliatorius

6) „N-ONE NPad Q“ - atnaujinta 6+128GB, Android 13 planšetė

Išsamiau

O tada pasirodys F-16. Ukrainos ginkluotosioms pajėgoms gavus sviedinius iš savo partnerių, karo veiksmų intensyvumas išaugo. Ką Kremliaus sėbrė turėjo pripažinti sukandus dantis. Rūgščia veido išraiška Skabejeva pasakė, kad tai labai „padrąsina“. Tačiau tai dar ne viskas, ji taip pat nerimauja dėl greitai Ukrainoje pasirodysiančio F-16 lėktuvo ir rusams bus sunku.

 

„Dabar diskutuojame, kad lėktuvai (F-16 – „24 kanalas“) situacijos nepakeis, bet suprantame, kad tam tikru mastu jie pakeis ją“, – prislėgta sakė propagandistė.

Be to, diskusijos metu propagandistai netgi priėjo prie išvados, kad „Bayraktar“ ir HIMARS padarė didelę įtaką karo eigai.

Pasidalinkite su draugais
Aut. teisės: MTPC
MTPC
(105)
(0)
(105)
MTPC parengtą informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško VšĮ „Mokslo ir technologijų populiarinimo centras“ sutikimo draudžiama.

Komentarai ()

Susijusios žymos: