Tik vienas sprendimas. „Ir tai lems karo pabaigą“ (Video)  ()

Kodėl Vakarai nepritaiko griežtų ekonominių sankcijų.© Pavel Kazachkov (CC BY 2.0 ) | https://commons.wikimedia.org/wiki/File:Moscow_Kremlin_(8281675670).jpg

Prisijunk prie technologijos.lt komandos!

Laisvas grafikas, uždarbis, daug įdomių veiklų. Patirtis nebūtina, reikia tik entuziazmo.

Sudomino? Užpildyk šią anketą!

„Kolektyviniai Vakarai nėra pasiruošę likti be naftos, todėl nesiima radikalių priemonių Rusijos klausimui išspręsti“, – savo nuomonę išreiškė Ivanas Jakovina. Europa ir JAV yra pajėgios sunaikinti Rusijos Federaciją, bet joms tai kol kas neapsimoka. Štai kodėl niekas dar nesiryžo duoti Rusijos ekonomikai triuškinančio smūgio, kuris lemtų karo pabaigą ir jo žlugimą.

Jakovinos interviu su Olesia Bacman galima peržiūrėti „YouTube“ kanale.

[Vokietija] Net 2 kartus pigiau nei Lietuvoje profesionalus flokavimo įrenginys. Ribotas kiekis
3506

Puiki kaina

Iš Vokietijos greitas ir saugus pristatymas

Profesionalus įrenginys

Išsamiau

Žurnalistė paklausė kolegos, kodėl Vakarai nepritaiko griežtų ekonominių sankcijų, kurių Rusijai nepavyktų apeiti.

„Ar jūs manęs klausiate, kodėl nebuvo priimtas politinis sprendimas dėl Rusijos Federacijos ir kas jį turėtų priimti?“ – uždavė jis patikslinantį klausimą.

Atsakydama į tai, Olesia Bacman patikslino: „Laisvojo pasaulio lyderiai“.

Ivanas Jakovina išsakė atgrasomąjį veiksnį, trukdantį Vakarams sužlugdyti Rusijos ekonomiką: „Laisvo pasaulio lyderiai neturi tiek daug naftos, tai yra, norint numušti naftos kainą, reikia, kad naftos rinkoje naftos būtų daug, o jei jos neužtenka rinkoje, tai laisvojo pasaulio lyderiai gali net šokti aplink ugnį su tamburinais, bet tai nepadės. Reikia daug naftos. Tiesiog jos nėra daug. Štai ir viskas. Jokie sprendimai čia nepadės“.

 

Pasidalinkite su draugais
Aut. teisės: MTPC
MTPC
(33)
(10)
(23)
MTPC parengtą informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško VšĮ „Mokslo ir technologijų populiarinimo centras“ sutikimo draudžiama.

Komentarai ()

Susijusios žymos: