Kinų „Ledo vyrai“ pagerino buvimo lede pasaulio rekordą  (19)

Du „ledo galiūnai“ iš Kinijos sausio 3 d. pagerino žmogaus buvimo lede be rūbų pasaulio rekordą. Abiems iki kaklo ledų kubeliuose "palaidotiems" kinams šaltį pavyko ištverti ilgiau nei 115 min. – toks iki šiol buvo olandui Vimui Hofui (Wim Hof) priklausęs pasaulio rekordas.


Prisijunk prie technologijos.lt komandos!

Laisvas grafikas, uždarbis, daug įdomių veiklų. Patirtis nebūtina, reikia tik entuziazmo.

Sudomino? Užpildyk šią anketą!

Ištvermės būnant lede varžybos vyko Hiunanio (Hunan) provincijos Zhangjiajie rajone, Naujieji pasaulio rekordininkai – Jin Songhao ir Chen Kecai.

Išbandymo metu, abu vyrai, vilkintys tik maudymosi glaudėmis, sulipo į du perregimus konteinerius, kuriuose jie iki kaklo buvo užpilti ledo kubeliais. Euronews.net praneša, kad temperatūra lede siekė -10°C.

Pirmasis šalčio išbandymą nutraukė labai sunkiai jį ištvėręs Ch.Kecai. Tai atsitiko 118-ąją buvimo lede minutę. Šis „Ledo žmogus“ planetos rekordą pagerino, tačiau labai trumpam. Mat kur kas žvaliau atrodęs jo kolega J.Songhao pasiliko stovėti lede ir toliau. Tiesa, J.Songhao nusprendė kolegos tėvynainio rekordą pagerinti 2 minutėmis – triumfuodamas iš ledo vaduotis J.Songhao pradėjo nuo išbandymo pradžios praėjus lygiai dviems valandoms.

Viso išbandymo metu buvo stebimi ekstremalų gyvybiškai svarbūs organizmo funkcionavimo parametrai (širdies plakimas, kūno temperatūra ir kt.), šalia budėjo medikų brigados.

Daugiau įspūdingų fotokadrų iš vietos, kur buvo pasiektas naujasis pasaulio rekordas, rasite čia. Spustelėję šią nuorodą, galėsite pažiūrėti ir vaizdo reportažą.
Aut. teisės: www.technologijos.lt
(0)
(0)
(0)

Komentarai (19)