Greičiausių pasaulyje SMS žinučių rašytojų titulą laimėjo seserys iš Panamos  (6)

26 komandos iš 16 pasaulio šalių susigrūmė dėl greičiausio trumposios žinutės (SMS) rašytojo titulo vakar Niujorke vykusiame „LG Mobile Worldcup“ čempionate. Konkursą laimėjo dvi seserys iš Panamos, o jo metu taip pat pagerintas SMS rašymo spartos rekordas, kuomet 264 simbolių žinutė buvo surinkta per 77 sekundes.


Prisijunk prie technologijos.lt komandos!

Laisvas grafikas, uždarbis, daug įdomių veiklų. Patirtis nebūtina, reikia tik entuziazmo.

Sudomino? Užpildyk šią anketą!

Trečius metus organizuojamo čempionato finale nugalėjo ir 100 tūkst. JAV dolerių prizą laimėjo seserys iš Panamos – dvidešimtmetė Cristina ir penkiolikmetė Jennifer Sales Ancines. „Čempionato finale dalyvavo stiprūs varžovai – geriausi savo šalių atstovai. Vis dar jaučiame didelį jaudulį nugalėję juos. Didžiausia dovana mums buvo galimybė atvykti į Niujorką, susirasti čia naujų draugų – čia patirti įspūdžiai išliks visam gyvenimui“, – sakė greičiausios pasaulyje SMS rašytojos titulą iškovojusi Cristina Sales Ancines. Iš dviejų asmenų sudarytos komandos čempionate varžėsi dvejose kategorijose: mobiliųjų telefonų su „QWERTY” ir įprastine skaičių klaviatūra. Šiais metais finalo dalyviai atitinkamai naudojo telefonus „LG Town GT350“ ir „LG Chocolate BL20“. Čempionato dalyviai buvo vertinami už rašymo greitį ir teksto tikslumą. Laimėtojų komandai atiteko pagrindinis 100 tūkst. JAV dolerių piniginis prizas. Antrą vietą užėmusi Pietų Korėjos komanda laimėjo 20 tūkst. JAV dolerių, trečioje vietoje likusiems Brazilijos atstovams atiteko 10 tūkst. JAV dolerių. Čempionato dalyviai turėjo galimybę siekti Gineso rekordo ir, pagerinę greičiausiai telefonu su QWERTY klaviatūra surinktos žinutės laiką, laimėti papildomą 3 tūkst. JAV dolerių prizą. Prizą laimėjo ir į Gineso rekordų knygą pateko australas Cheong Kit Au, SMS žinutę surinkęs per 1 minutę ir 17 sekundžių. Jis 43 sekundėmis pagerino praėjusių metų portugalo Pedro Matiaso rezultatą, kuomet 264 angliškais rašmenimis SMS buvo parašyta per dvi minutes.

„Trečius metus vykstantis „LG Mobile Worldcup“ tiek dalyviams, tiek organizatoriams palieka neišdildomas akimirkas ir prisiminimus. Šiais metais čempionate dalyvavo rekordinis kiekis šalių, tai įrodo, kad mūsų siekis skatinti mobiliąją kultūrą ir pažangias mobiliąsias technologijas tampa vis labiau populiarus“, – sakė Jong-seok Park, konkurso organizatorės „LG Electronics Mobile Communications Company“ prezidentas ir vykdomasis direktorius.

Į Niujorke vykusį čempionato „LG Mobile Worldcup“ finalą pateko po vieną komandą iš 16 pasaulio šalių. Čempionato atrankiniai etapai buvo surengti Argentinoje, Australijoje, Brazilijoje, Čilėje, Salvadore, Gvatemaloje, Hondūre, Indonezijoje, Pietų Korėjoje, Nikaragvoje, Panamoje, Portugalijoje, Pietų Afrikos respublikoje, Tailande ir JAV. 2008 metais pirmą kartą surengtas čempionatas tapo vienu populiariausių pasaulyje – per trejus metus konkurse dalyvavo daugiau kaip 13 milijonų žmonių.

Aut. teisės: www.technologijos.lt
(0)
(0)
(0)

Komentarai (6)