Pasaulyje iš viso yra 12 milijonų milijonierių: kokioje valstybėje jų daugiausia ir kokį miestą galima vadinti milijonierių sostine?  ()

Pinigai gali atnešti laimę ir laisvę. Daugybė žmonių nori tapti milijonieriais, o daug jų tokiais jau yra. Ar žinojote, kad pasaulyje yra 12 milijonų milijonierių?


Prisijunk prie technologijos.lt komandos!

Laisvas grafikas, uždarbis, daug įdomių veiklų. Patirtis nebūtina, reikia tik entuziazmo.

Sudomino? Užpildyk šią anketą!

Milijonierių skaičius jau savaime yra pakankamai įspūdingas, o didžioji dalis šių turtuolių gyvena Šiaurės Amerikos ir Azijos Ramiojo vandenyno regionuose – atitinkamai 3,73 ir 3,68 milijonai.

Nors daugiausiai milijonierių turintis regionas pasaulyje yra Šiaurės Amerika, daugiausiai milijonierių turintis miestas yra Tokijas – ten gyvena net 461 000 milijonierių. Tai nestebina, nes Tokijus garsus klestinčiomis kompanijomis bei aukštomis pragyvenimo išlaidomis.

Antroje vietoje rikiuojasi Niujorkas, kuriame gyvena 389 000 milijonierių. Trečioje ir ketvirtoje vietose įsitaisė Londonas ir Paryžius su atitinkamai 281 000 ir 219 000 milijonierių. Į dešimtuką taip pat pateko Frankfurtas, Pekinas, Osaka, Honkongas, Šanchajus, Singapūras ir Seulas.

Žmonės iš viso pasaulio tiesiog plaukia į šiuos didmiesčius – kadangi juose yra didžiausios darbo ir verslo galimybės. Dėl šios priežasties šiuose miestuose ir nuolatos daugėja turtuolių.

Įdomu tai, kad tik 14 vietą užima Los Andželas. Vienas iš paaiškinimų, kodėl šiame mieste negyvena daug milijonierių – besikuriančių imigrantų skaičius.

Paskutinėje 15-oje sąrašo vietoje yra Torontas, kuriame gyvena tik 2,5 milijono gyventojų – iš kurių 118 000 yra milijonieriai.

JAV taip pat užima pirmą vietą pagal šalyje gyvenančių multimilijonierių skaičių – šalyje yra net 183 500 multimilijonierių. Primename, kad multimilijonierius yra asmuo, kurio turtas viršija 10 milijonų vietinės valiutos vienetų.

Įdomu tai, kad vos per kelis metus milijonierių skaičius pasaulyje išaugo 58 procentais, o multimilijonierių – net 71 procentu.

Tiesa, turtuoliai susiduria su kitomis problemomis. Jiems nuolatos reikia jaudintis dėl infliacijos ar kitokio pobūdžio turto nuvertėjimo. O kai turtai siekia milijonus, šiems nuvertėjant nuostoliai taip pat būna milijoniniai.

Parengta pagal „World Atlas“.

Aut. teisės: Lrytas.lt
Lrytas.lt
(9)
(3)
(6)

Komentarai ()