Kaip „Bolt“ patys sučiupo vagis ir surado Vilniuje dingusius paspirtukus: pamoka visiems, jog nereikia vogti paspirtukų  (15)

Vilniaus gatvėmis riedantys žalieji paspirtukai atsidūrė vagišių taikinyje. Pasisavinus ir kita spalva perdažius „Bolt“ elektrines transporto priemones, jas bandyta parduoti internete, tačiau nesėkmingai – nesąžiningi piliečiai užkibo ant pačių įmonės darbuotojų kabliuko. Anot „Bolt“ atstovų, tai pirmasis toks atvejis, tapęs pamoka įkliuvusiems vaikinams – išsisukti nuo atsakomybės nepavyks.


Pastebėjus, kad pastarosiomis dienomis sostinėje vienas po kito dingsta nuomai skirti paspirtukai arba šie yra paliekami išardyti, išėmus brangiausias jų dalis, „Bolt“ komanda įtarė, kad galbūt ketinama pasipelnyti juos ar jų dalis parduodant internete – socialiniuose tinkluose ar skelbimų portaluose.

Viename iš jų ir buvo aptiktas skelbimas su siūlymu elektrinius paspirtukus įsigyti kelis kartus pigiau nei rinkos kaina. Susisiekus su pardavėju, paprašius nuotraukų, o vėliau ir apžiūrėjus paspirtukus gyvai, įtarimai pasitvirtino – ketinami parduoti paspirtukai išties priklausė „Bolt“.

 

„Į susitikimą su pardavėju atvyko „Bolt“ ir policijos atstovai, asmenys buvo sulaikyti – po atliktos kratos jų namuose iš viso buvo rasti 6 pasisavinti elektriniai įmonės paspirtukai. Sulaikytiesiems pradėtas ikiteisminis tyrimas“, - komentuoja Vilniaus apskrities VPK Komunikacijos poskyrio vyresnysis specialistas Tomas Bražėnas.

„Gaila, kad vis dar pasitaiko tokių nepilietiškų asmenų, kurie savinasi svetimą turtą ar jį gadina. Dėsime visas pastangas, kad panašūs atvejai būtų išsiaiškinti, o visa su tuo susijusi informacija perduoda atitinkamoms institucijoms. Stiprinsime elektrinių paspirtukų apsaugą, kad tokių atvejų būtų kuo mažiau. Siekiame nuolat edukuoti savo klientus, prašome gyventojų važinėti paspirtukais saugiai ir atsakingai, tvarkingai juos parkuoti ir negadinti svetimo turto“, – sako „Bolt“ plėtros vadovas Baltijos šalyse Eimantas Balta.

Aut. teisės: www.technologijos.lt
(70)
(7)
(63)

Komentarai (15)