Skamba kaip pokštas, bet kampanija yra „100 % rimta“ – siekiama į kosmosą pasiųsti aukšto rango plokščiažemininką ir galutinai įrodyti ar Žemė yra plokščia  (52)

„GoFundMe“ kampanija yra „100 % rimta“.


Prisijunk prie technologijos.lt komandos!

Laisvas grafikas, uždarbis, daug įdomių veiklų. Patirtis nebūtina, reikia tik entuziazmo.

Sudomino? Užpildyk šią anketą!

Plokščiažemininkai yra žmonės, kurie ir toliau tiki, kad Žemė yra plokščia, nepaisant visų priešingų įrodymų. Jų įsitikinimai ir veiksmai yra nuo nepavojingų, tokių kaip tinklaraščių kūrimas, iki pavojingų, tokių kaip „Mad Mike“ Hugheso pavojinga ir galiausiai mirtina misija, kuria buvo siekiama įrodyti, kad pasaulis iš tikrųjų yra plokščias diskas, skrendant jo paties pagaminta raketa.

Dabar kažkas nusprendė ką nors daryti dėl klaidingų šių asmens įsitikinimų. Marcas Gauldas iš Bucksburno, Škotijoje, sukūrė kampaniją „GoFundMe“, kurios tikslas – pasiųsti plokščiažemininką į kosmosą. Esmė tame, kad tas žmogus betarpiškai pats pamatytų, jog Žemė iš tikrųjų yra rutulys.

 

„Ši misija plokščiažemininkams turi visiems laikams įrodyti, kad žemė yra apvali! Šiuo metu reikia apie 200 000 eurų, kad užsitikrintumėte vietą „Virgin Galactic“ skrydyje. Jei plokščios Žemės teorijos šalininkai tikrai nori įrodyti savo tiesas, tada aš tikiuosi, kad daugiausiai aukų ateis iš plokščiažemininkų bendruomenės", - rašoma Gauldo kampanijoje.

 

Deja, kol kas kampanija surinko tik 200 eurų, o tai rodo, kad plokščios Žemės bendruomenė nėra labai linkusi keliauti į kosmosą, net jei tai padėtų įrodyti savo požiūrį.

Gauldas sako, kad surinkus lėšų, jis surengs paraišką dėl aukšto rango plokščiažemininko skrydžio.

„Visa tai yra mokslo vardan, ir tai galutinai paneigs arba įrodys plokščios Žemės teoriją, ir mes pagaliau galėsime pailsėti nuo plokščios Žemės teorijos“, - priduria Gauldas.

Jis taip pat teigia, kad yra „100 % rimtas dėl projekto“, jei kas nors galėtų pagalvoti, kad tai yra išdaiga ar apgavystė.

Pasidalinkite su draugais
Aut. teisės: Technologijos.lt
(33)
(8)
(25)

Komentarai (52)