„Ateiviai jau tarp mūsų. Bet ieškome ne ten.“ Garsus astronomas padarė netikėtą pareiškimą

Komentarai Prisijungti

Viršuje:   Seniausi | Naujausi

EEE 2023-12-03 10:09
Dar vienas vienas įrašas, pasižiūrėkite pradžioje nuo 9 min, kolonos viršutinė dalis kuri pastačius pastatą lieka nematoma amžiams, o kokia kokybė ir tai granitas - kas sau gali leisti tokią prabangą??? Tik tas kam granitas buvo tolygu sviesto pjaustymui. Jokie vergai, jokie meistrai su primityviomis staklėmis tokių darbų net ne pradės daryti. Šiais aukštųjų technologijų laikais dar niekas sau to neleidžia - per brangu ir kokia prasmė??? https://www.youtube.com/watch?v=qOcHd_DagWY&t=612s
immortallt 2023-12-04 08:16
Em, na jei bent kiek istorija Egipte domėjaisi, tai "trynimas iš istorijos" ar "istorijos perrašymas", buvo pasitaikantis atvejis. Jau kai kažką naikini/keiti, nesamdysi meistrų, tinka bet kas. Bet žinoma, visada galima susigalvoti kokius ateivius.
EEE 2023-12-04 12:27
Visu pirma dėkingas už parodytą dėmesį ir iš karto klausimas - ar pažiūrėjot pirmesnio įrašo 33 min? Jei ne, labai prašau tai padaryti. Nereikia nieko klausyti tik atsiversti vaizdelį kaip paveikslėlį ir pasižiūrėti, bus sugaišta tik kokių 30 s. Man tai buvo sukrėtimas. Pirma mintis - falsifikacija, to negali būti. Tai ne Egiptas, tai Indija, vėliau rodoma pati šventykla ir aš ją jau matęs. Autorius inžinierius technologas laikosi nuomonės, kad tokios dekoracijos nesufantazuosi, tai sudėtinga matematinė skaičių seka, o pačią dekoraciją sumodeliuoti reikalingas pakankamai pajėgus kompiuteris. Įdomu ar kam tai padarys įspūdį, ar tai tik man atsitiko? Toliau jau mano fantazijos, (galima jų ir neskaityti, negaišti laiko) - o kas jei tai žlungančios civilizacijos žinutė ateinančioms kartoms ar kitoms ateinančioms civilizacijoms? Kitas klausimas - ar aš tuo tikiu? Netikiu, aš netikiu niekuo, bet man labai patinka abejoti, ieškoti atsakymo ir tai padaryti geriausias būdas stoti į alternatyviosios istorijos žinovo poziciją ir laukti aiškaus mano samprotavimo paneigimo, kol kas išvedžiojimai, o aš pateikinėju daiktinius įrodymus. Visai gali būti, kad tos prarastosios technologijos nėra kažkas mums neįkandama, gal tai visiškai paprasta ir nesudėtinga, galima apseiti ir be super civilizacijų ar ateivių, gal kam vis tik ateis nušvitimas ..
donatasv 2023-12-04 15:50
Nušvitimas neateis, nebent sugalvosim kaip nusikelt į praeitį ir pažiūrėt kaip jie ten išdirbo arba ras įrodymus, kad išdirbo kažkokiu kitu būdu. Dar tik neseniai tikėjom, kad dievas moterį iš vyro šonkaulio sukūrė, a čia jau pradedama kvestionuoti ne tik religija bet ir visas mūsų supratimas nuo ko viskas prasidėjo tiek mokslo, tiek religijos atžvilgiu. Ir tai yra gerai nesvarbu kas buvo bet tai leidžia daryt įžvalgas apie mūsų ateitį.
Stebėtojas 2023-12-04 21:11
Dar vienas su asilo ausimis atsirado. Ar peržiūrėjai paskutinę mano nuorodą? Ne? Tai va, ten labai gražiai "suvarto" visus panašius teiginius.
donatasv 2023-12-04 21:31
Kol nėra rimtų paviršiaus tyrimų nieko tai nesuvarto. Kai matysiu tyrimus parodačius rimtus paviršiaus lygumo analizavimus, tada bus galima vartyt vieną arba kitą pusę. Kolkas ką mačiau tai šviečia liniuotę padėjus, o tai realiai nieko neparodo. Jei paviršius bus išdirbtas mašina, o ne ranka tokio tipo lygumą turėsim per visą paviršių. Tai geriausiai matyt būtų ant didelio ploto, nes čia jau pasidaro keblu išdirbt ranka ir paklaidos greit išryškėtų. Parodyk nors vieną rimtą tyrimą tada bus galima sakyt busted.
Stebėtojas 2023-12-04 21:36
https://www.youtube.com/watch?v=xc28X1V ... ntPresence
donatasv 2023-12-04 21:53
Čia ne mokslinis tyrimas. Tokių už ir prieš galiu prikurt po vieną kasdieną.
Stebėtojas 2023-12-04 22:05
Ne? Pamatavo su tiksliausiais šiai dienai įrankiais kampus ir visi "super tikslumai" subyrėjo. Jei tai ne mokslinis įrodymas, tai tada pateik savo. Išstudijuok to prancūzų archeologo užrašus. Ir dar pažiūrėk šitą https://www.youtube.com/watch?v=m_YfJsh ... ntPresence
donatasv 2023-12-05 00:31
Prirašyt ir aš galiu. Tyrimai parodantys paklaidą parodys su kuo padaryta. Kol kažkam patogu, kad sąmokslo teorijos klestėtų ir iš to uždirbs pinigus, tai yra valstybės vystančios turizmą tol ir spėlios liaudis kurdami sąmokslo teorijas. Būtų noro paneigti jau seniai būtų tai padarę. https://m.youtube.com/watch?v=oKrlR_DUX ... Jlc2VhcmNo Čia irgi įdomų dalyką bando paneigti Pats rusų mokslininkų įtraukimas ir viso to "kavojimas" jau kelia įtarimų. Tarsi specialiai bandoma sukelti samokslo teoriją.
EEE 2023-12-05 15:35
Daiktinis įrodymas "prieš nosį" - priešpaskutinio įrašo 33min., siūlyčiau ir pačiam atsiversti ir pasižiūrėti. Šventykla Indijoje, atsiverčiam 33 min vaizdą paliekam kaip paveiksliuką ir - KAS SUGEBĖS ĮRODYTI, KAD TAI PADARYTA KALTUKU IR PLAKTUKU AR PRIMITYVIOMIS STAKLYTĖMIS??? Šia dienai neturiu aiškesnio įrodymo apie aukštasias technologijas žmonijos priešistorijoje, na nebent tai būtų falsifikatas... Keista ramybė - nei paneigimų, nei pašaipėlių, gal žadą prarado oponentai?
EEE 2023-12-05 15:40
Ar peržiūrėjai mano siūlyto priešpaskutinio įrašo 33 min.??? Labai norėčiau pamatyti svarius įrodymus, jog tai primityviosios technologijos...
immortallt 2023-12-05 16:44
Aš norėčiau pamatyti svarius įrodymus, kad gebi mąstyti. Neaiškus video iš kurio medžiagos daro išvadas apie akmens apdirbimo technologijas, apie kurias net dabartines turbūt žinių neturi. Esi buvęs kokiame nors rimtesniame viduramžių laikų skulptūrų parodoje? Pvz. Nikės skulptūrą matęs? Primityviais įrankiais padaryta. Taip, iš gabalų dabar surinkta, bet niekas nepadailino tų esamų gabalų. Iš kiek toliau atrodo, kad medžiaga suplazda. O Berninio skulptūras ar matei? Atrodo, kad tos skulptūros iš tikrųjų tiesiog baltai nudažytas žmogaus kūnas, kaip matosi įspaudai rankų pirštų, ar kur atsirėmę būna. Čia jiems irgi ateiviai atskrido ir padarė skulptūras?
EEE 2023-12-05 17:04
"stebėtojui" Kadangi čia susiklostė "gilios" tradicijos primygtinai siūlyti savo įrodymus ir nelabai kreipti dėmesį į kitų "nenuginčijamus" įrodymus aš prie tų pačių, video peržiūrėjau tik dabar ir ne iki galo, pasižiūrėjau tą dalį kur matuoja kampus. Išorinius matavimus atdedam į šalį, ten simetriškumo paklaida didelė, bet tai matosi ir be jokių matavimų, o vidaus kampinė paklaida vyrauja 1 laipsnio ribose daugumoje, didžiausia kiek mačiau siekė 1,45 laipsnio... Ar tai jau įrodymas, kad tai pagaminta primityviosiomis technologijomis? Priminsiu istorija kai 20 a. pabaigoje, neatsimenu tikslios datos, vieno tokio keistuolio buvo užsakytas sarkofago išmatavimų gaminys Amerikos, o gal pasaulio geriausiose akmens apdirbimo dirbtuvėse. Atsakymas tada buvo - kol kas dar nėra technologijų tokį gaminį pagaminti iš monolito, galime tokį gaminį surinkti iš atskirų plokštumų. Vadinasi 20 a. pabaigoje dar nebuvo technologijų atkartoti sarkofagą. Dabar manau jau yra, yra 3D printeriai su deimantiniais įrankiais, laiko užtruktų, bet padarytų. Tada ir klausimas pamąstymui - jei 20a. dar nebuvo technologijų gaminti saarkofagus, o serapiume jų kelios dešimtys kuriomis technologijomis tai buvo padaryta? Beje tos katakombos visos išknistos, nėra jokių ženklų karjerinių darbų. Visi sarkofagai suvilkti, "suridenti" ar kitaip atgabenti, o gal vietoje gaminti...? Dabar tiksliai nepasakysiu, galiu ir suklysti, bet nei viename, sakykime, nerasta jokių mumijų ir šiaip daugumoje sarkofagų kitose vietose mumijų nerasta. Galima sakyti išgrobstė, bet ir atidarant, kad ir dinamitu neatidarytus sarkofagus mumiju nerasta. Jei atsižvelgti į paskutines naujienas, ta mano siūloma paskaita, kur žmogus technologas su inžinieriniu išsilavinimu tvirtina, kad Egiptas buvo paskutinė vieta žemėje kur buvo naudojamos anosios technologijos įrankiai, jie jau veikė ne tiksliai ir galų gale sugedo karjere skabtuojant obeliską. Yra net pateikta vieta kur įrankis sustojo... Kai tik vėl rasiu vaizdus, kuriuose matosi, kad granitiniai blokai Egipte nuskabtuoti iki 12 cm vienu ypu įkelsiu, bus proga apsvarstyti dar vienas technologijas, o kol kas - priešpaskutinio youtube įrašo 33 min.
EEE 2023-12-05 17:13
Atidedam skulptūras, tiesus klausimas - supratau, kad vis tik pakako drąsos ir ryžto pasižiūrėti tą nelemtą 33 min, nežinau kaip pačiam su matematika, kokio lygio išsilavinimas (aš humanitaras) ir koks būtų įspūdis jei ta dekoracija vis tik tikra...? Anot autoriaus priminsiu - tokių dekoracijų neįmanoma sufantazuoti, tokias dekoracijas galima tik išskaičiuoti ir su pakankamai pajėgiu kompiuteriu. Šią dekoraciją esu mates pas kitą veikėja - Praveen Mohan, bet jis ne taip aštriai pabrėžė matematinį sudėtingumą. Dabar kalbam apie dekoraciją ir pagaminimo technologijas, nesiblaškom...
EEE 2023-12-05 17:16
Beje visi kurie pasižiūrės tą nelemtą 33 min. gaus iš manes teigiamą įvertinimą, nesvarbu ar su žemėmis maišysit, iškoneveiksite... nesvarbu, svarbu pamatyti ir apsvarstyti
Stebėtojas 2023-12-05 23:16
Klausimas - tu rusų kalbą supranti ar tik vaizdelius žiūri? Tai štai, rodydamas 33 min vaizdelį bičas aiškino apie fraktalus ir matematinį mąstymą ir nieko nesakė, kad tai yra sukurta kažkokioje Indijos šventykloje prieš xxx metų. Toliau, jei taip rankos kreivos, tai štai tau nuoroda https://balthazar.club/o/2224-sintez-is ... kture.html kur gali susirasti šitą vaizdelį. Tingėjau knistis giliau, bet panašu, kad tai tiesiog kompiuterinė grafika, nes paviršius labai jau panašus į metalinę tekstūrą.
donatasv 2023-12-06 03:58
Pagal mane tai irgi čia nėra realaus architektūros pamiklo fotkė. Jis šitą piešinį pateikė kaip pavyzdį, kad būtų galima aiškiau suprasti kas tai yra, tas pats sekančios nuotraukos. Pagal foto googlas jokio architektūros šedevro nerado.
EEE 2023-12-07 14:46
Naaa taip, čia aš nugrybavau dėl tos 33 min., pasimoviau ant to, kad visi vaizdeliai istoriniai, o vienas šių dienų... pateiksiu prielaidas, kodėl dar ne laikas visiškai atmesti hipotezės, jog priešistorijoje galėjo egzistuoti technologiškai pažangi civilizacija. 1. Šiai dienai nėra vieningos ir galutinės mokslinės versijos dėl tam tikrų technologijų. Pvz. Baalbekas - nėra mokslinės versijos kaip buvo gabenami trilitonai. Nėra net mėginimų tai paaiškinti, nes vilkimas tokių svorių be jokių įrengimų atpuola iš karto...Tame pačiame Baalbeke labai daug technologinių pjūvių kurių nepaaiškinsi plaktuko, kaltuko technologijomis. Didžiosios Egipto piramidės šiai dienai be apdailinių plokščių, o pabaigtos jos buvo apdengtos ir nupoliruotos. Yra likusi viena vieta kuri likusi neišvogta ir prie viso to ir nepabaigta dar tais priešistoriniais laikais, nes liko giliai po smėliu ir tik šiais laikais atkasta. Sąmokslininkams ir alternatyviems istorikams tai rimtas daiktinis įrodymas aukštųjų technologijų. Pasirodo visa piramidė buvo uždengta blokais, kurie buvo išpjauti daug maž į tą pusę ir veliau paviršiai buvo lyginami. Likusi nelyginta ir išlyginta vieta, tai išlygintos vietos gylis vietomis gal ir giliau 5 - 8 cm, o pats išlyginimas padarytas kaip ir vienu brūkštelėjimu. Labai panašu į įrankį gremžtuką kuris lengvai gali nuimti ir storus akmens sluoksnius. 2. Yra likusi prieš egiptinių laikų primityvioji keramika kuri dekoruota piramidiniais ornamentais, galima ir abejoti gal ten vaizduoti kalnai, bet ... 3. Senuose akmenskaldyklose ant sienų primityvūs laukinių gyvūnų piešiniai... 4. Nėra jokio Senovės Egipto grandiozinių statybų aiškaus aprašymo, netektu dabar aiškintis ir mėginti kaip nors rasti būdą pastatyti "šiais laikais" piramides primityviomis technologijomis. Sunku suprasti kaip tais faraonų laikais taip abejingai pažiūrėjo į amžiaus statybas? 5. Kapadokijos slėnio vėžės - jokio, bent kiek suprantamesnio mokslinio paaiškinimo - vėžimų ratai viena iš versijų. O tai kur asilų ar arklių išminti takeliai, prie viso to tą slėnį raižė ir aiškiai vienaratės transporto priemonės. Šiai dienai tai net nėra saugoma teritorija. 6. Petra grandiozinės statybos, išgremžtų patalpų vidinis aukštis virš 8 metrų, vartų aukštis visalaiką 4+, o "mokslinis" paaiškinimas, kad senovėje statybininkai pasinaudojo natūraliomis olomis kai ant sienų ir lubų aiškios tolygios technologinio apdirbimo rievės. 7. Toje pačioje Petroje yra vietos kuriose aiškiai matosi diskinio pjūklo darbo vietos . Lygus uolienos pjovimas ir kur įrankis sustojo baigiasi ovalu. Baalbeke ir ne tik įdomios laiptų gaminimo senosios technologijos. Buvo išpjaunamas 50 cm aukščio blokas ir toliau jame išpjaunamas 25 cm aukščio laiptas. Vidiniame kampe, jei netingima galima išvalyti dulkes ir aiškiai matosi, kad tuometinė "bolgarkė" įpjovė giliau arba horizontalę plokštumą, arba vertikalę 8. Atsakysiu ir dėl viduramžių statulų ar manes jos nestebina, nestebina nei kiek. Su kokiais sunkumais susiduria skulptorius gamindamas statulą iš marmuro kurio kietumas neprilygsta ir kai kuriems kietmedžiams. Vienintelis sunkumas ilgas sekinantis darbas, bet tai galima padaryti ir su kietesniu akmeniu, smėliuku ir t.t. Bet va mane stebina statulos Indijos šventykloje kurios pagamintos iš juodo bazalto, paviršius veidrodinis, bet ir tai dar padaroma, o karoliukai ant kaklo, kiekvienas karoliuko segmantas atskirtas milimetriniu tarpu nuo kūno - kaip tai padaryti be jokių klaidų. Jei tai daryta plaktukine technologija, tai bet koks neatsargus judėsys sugadins titaniškas pastangas prieš tai. O tokių vientisų ornamentų pilna ir Indijoje, ir Turkijoje, ir Graikijoje. 8. Paskutiniai objektai keliantys abejonių kuriuos aš mačiau tai Mesopotamijos laikų rūsiai kurių gylis nuo grindų iki lubų nuo 14 iki 16 metrų. Oficiali versija - cisternos, nors šiaip pažiūrint kyla klausimas ar iš vis ten kada vandens būta... 9. Paskutiniame mano įkeltame video 9 min. granitinės kolonos viršutinė dalis kuri pabaigus pastatą taps paslėpta amžiams, o ta kolonos paslėpta dalis išbaigta pilnai - kas sau gali leisti tokią prabangą? Tik tas, kam tai nėra technologiškai sunkiai sprendžiamas klausimas ir kokios tada tai technologijos???
immortallt 2023-12-07 15:23
Negalime atmesti ir kad kalėdų senelio nėra, kuris dovanas išnešioja tik geriems vaikams, o dovanas gamina elfai, tik gerų vaikų yra labai mažai.