[Žinios trumpai] NSO yra tikri: pirmą kartą per 50 metų Kongrese parodyti vaizdo įrašai, kuriems paaiškinimo neturi niekas (Video)  ()

Jungtinių Amerikos Valstijų Kongresas surengė pirmuosius neatpažintų skraidančių objektų tema klausymus per pusę amžiaus. Be kita ko, karinio jūrų laivyno žvalgybos direktoriaus pavaduotojas Scottas Bray'us parodė vaizdo įrašą su NSO susidūrimo įrodymais.


Prisijunk prie technologijos.lt komandos!

Laisvas grafikas, uždarbis, daug įdomių veiklų. Patirtis nebūtina, reikia tik entuziazmo.

Sudomino? Užpildyk šią anketą!

Apie tai praneša „Euronews“.

Scottas Bray'us parodė vaizdo įrašą, kuriame matyti JAV karinio jūrų laivyno naikintuvas, skridęs mokomuoju skrydžiu, kai pastebėjo sferinį objektą.

„Skrisdamas pro jį, pilotas nufilmavo vaizdo įrašą. Jame matyti, kad objektas atrodo atspindintis šviesą, šiek tiek blizgantis. Ir greitai praskrenda pro orlaivio kabiną“, – sakė S. Bray'us.

Pasak pareigūno, jis neturi paaiškinimo, kas yra šis objektas: „norėčiau įspėti ir pasakyti, kad yra daugybė įvykių, kuriems mes neturime paaiškinimo. Tačiau kai kurie iš jų turi tokias skrydžio charakteristikas ar matomumo kontrolę, kurių negalime paaiškinti turimais duomenimis.“

 

 

Be to, jis pažymėjo, kad nuo 2000-ųjų pradžios padaugėjo neteisėtų ir neatpažintų orlaivių kariuomenės kontroliuojamose zonose. Pentagonas teigė, kad taip yra dėl stebėjimo sistemų tobulinimo ir geresnio objektų aptikimo oro erdvėje.

Pasidalinkite su draugais
Aut. teisės: www.technologijos.lt
(23)
(8)
(15)

Komentarai ()

Susijusios žymos: