Nauja medžiaga apsaugos elektroniką nuo vandens poveikio (Video)  (1)

Kompanija „HZO“ sukūrė medžiagą, kuria apipurškus telefoną ar bet kokį elektroninį įrenginį jis pasidengia itin plonu sluoksniu, apsaugančiu jį nuo vandens. Įrenginiai puikiai veikia net panėrę į vandenį.


Prisijunk prie technologijos.lt komandos!

Laisvas grafikas, uždarbis, daug įdomių veiklų. Patirtis nebūtina, reikia tik entuziazmo.

Sudomino? Užpildyk šią anketą!

Šiuo sluoksniu padengtas įjungtas išmanusis telefonas buvo panardintas į vandenį ir toliau grojo muziką. Taip pat telefonu buvo galima priimti skambučius, rašo Dailymail.co.uk.

Ši technologija gali tapti tikru išsigelbėjimu brangių išmaniųjų telefonų gamintojams. Neseniai atliktas tyrimas parodė, kad vandeniu ar kitu skysčiu savo telefoną yra sugadinę beveik trečdalis britų. Kasmet taip sugadinama per milijoną telefonų.

Norint apsaugoti telefoną reikėtų apipurkšti jo išorę, jungtis ir vidinius komponentus itin plonu naujosios medžiagos sluoksniu. Tiek telefonų jungtys, tiek lietimui jautrus ekranas ir toliau puikiai veikia.

„Kitaip nei šiuo metu siūlomi apsaugos nuo vandens sprendimai, „HZO“ technologija neužkemša įrenginio tarpų, vanduo ir toliau gali į jį patekti. Tačiau telefono viduje esantys elektroniniai komponentai yra padengiami specialiu sluoksniu, kuris apsaugo juos nuo vandens. Taigi įrenginys visuomet yra apsaugotas nuo incidentų“, – teigia kompanija.

Šiuo specialiu sluoksniu padengti telefonai prekyboje gali pasirodyti jau kitąmet.

Siūlome pasižiūrėti vaizdo įrašą:

Pasidalinkite su draugais
Aut. teisės: 15min.lt
(0)
(0)
(0)

Komentarai (1)