Operacinė sistema "Android 3.0" bus išleista kovo mėnesį?  (1)

Vos prieš trejetą savaičių "Google" oficialiai pristatė mobiliesiems įrenginiams skirtos operacinės sistemos "Android" versiją 2.3 (kodinis pavadinimas "Gingerbread"), tačiau vartotojai jau žvalgosi į ateitį - internete sklando gandai apie tai, jog trečioji šios sistemos versija turėtų pasirodyti jau kovą.


Jei gandai pasitvirtins, tai reikštų, jog "Google" programuotojai nusiteikę itin rimtai. Kol kas "Android 2.3" naudoja vos vienas išmanusis telefonas - "Samsung Nexus S", tačiau tai ne vienintelis greitų operacinės sistemos tobulinimo etapų įrodymas -  juo labiau, kad šiuo metu nemažas skaičius išmaniųjų telefonų vartotojų savo įrenginių operacinės sistemos nėra atnaujinę į 2.2 versiją.

Kodiniu pavadinimu "Honeycomb" (liet. "Medaus korys") praminta operacinė sistema taps esminiu "Android" tobulinimo etapu. Manoma, jog bus įdiegti keli esminiai pakeitimai. Jei viskas vyks kaip planuojama, tai bus pirmoji planšetiniams kompiuteriams visiškai optimizuota "Android" versija. Ir, jei internete sklandantys gandai yra teisingi, ji pasaulyje turėtų pasirodyti jau ateinantį kovą.

Pirminis gandų apie "Honeycomb" išleidimą šaltinis, panašu, buvo Taivano internetinis portalas "Digitimes". Jame publikuotame straipsnyje apie planuojamus išleisti planšetinius kompiuterius lyg tarp kitko užsimenama apie "Android 3.0" išleidimo datą. Kai kurie rinkos žinovai teigia, jog oficiali versija gali būti ir ne 3.0, o, pavyzdžiui, 2.4; tuo tarpu "Google" atstovai apie planuojamų versijų numeravimą jokios informacijos neatskleidžia.

"Digitimes" straipsnyje rašoma: "MSI yra ... pasirengusi prekiauti "Nvidia Tegra 2" pagrindu pagamintu modeliu nuo balandžio arba gegužės, po to, kai "Google" kovo mėnesį išleis "Android 3.0". Šis portalas jau anksčiau yra publikavęs nepasitvirtinusius gandus. Nepaisant to, "Google" yra patvirtinę, jog "Honeycomb" bus išleista 2011 metais.

Aut. teisės: www.technologijos.lt
(0)
(0)
(0)

Komentarai (1)

Susijusios žymos: