Ekspertas: „iPhone 5“ prototipas nuvylė  (9)

Kompanijos „Concord Securities“ ekspertas Ming-Chi Kuo paviešino daug detalių apie naują išmanųjį telefoną „iPhone 5“, kurio anonsui šiuo metu intensyviai ruošiasi „Apple“. Ekspertas iš artimų gamintojui šaltinių gavo duomenų apie taip vadinamą prototipą „N94 Engineering Verification Test 1“ (nepainioti su „Nokia“) ir teigia esąs šiek tiek nusivylęs.

Jei tikėti analitiku, tai naujasis „iPhone 5“ išoriškai beveik nesiskiria nuo „iPhone 4“ ir greičiau panašus į „iPhone 4S“, nei visiškai atnaujintą „iPhone 5“. Naujasis įrenginys į savo pirmtaką panašus ir išoriškai ir vidumi – pokyčiai nėra esminiai. Neatmetama galimybė, kad rimtų pakeitimų derėtų laukti tik kitais metais, kadangi laiko iki oficialaus įrenginio išleidimo dar yra likę.

Eksperto teigimu, naujasis „iPhone 5“ naudoja „Apple A5“ procesorių (kaip ir „iPad 2“), turi 512 MB operatyvios atminties. Ekranas nepakito ir išliko 3,5" įstrižainės. Kamera taip pat nepasikeitė – modulio storis išliko maždaug toks pats. Kaip ir „iPhone 4“, priekinė ir galinė dalys padengtos specialiu stiklu. Šaltinių teigimu, 85 % penktos kartos „iPhone“ pagamins kompanija „Foxconn“, o likusius 15 % – „Pegatron“.

Aut. teisės: Faceit.lt

(0)
(0)
(0)

Komentarai (9)

Susijusios žymos: