Neaiški Apple ateitis išgąsdino LG: kompanija ieško kitų partnerių  (21)

Kaip jau žinome, dėl sudėtingų santykių su kompanija Samsung amerikiečių korporacija Apple bando paskirstyti tiekimo šaltinius, taip ketindama visiškai atsisakyti korėjiečių giganto dukterinės firmos Samsung Display paslaugų.

Likimo ironija, tačiau apie panašius žingsnius svarsto ir kitas korėjiečių gamintojas. Šaltinių teigimu, LG Display ketina sumažinti savo priklausomybę nuo Apple užsakymų.

Pastarojo žingsnio priežastimi galima laikyti tai, jog Apple padėtis rinkoje šiuo metu nėra tokia stabili, o „obuolinės“ produkcijos paklausa nelabai atitinka investuotojų lūkesčių, taigi situacija neramina ir LG Display. Korėjiečių gamintojas nori mažiau priklausyti nuo Apple, dėl, jos atstovų teigimu, amerikiečių elektronikos giganto „bauginančių ateities prognozių“. Žinoma, LG Display bus sunkiau atsikratyti kompanijos Apple, nei Apple atsikratyti Samsung.

Problema ta, jog apie 70% pajamų, gautų per 2012 metus, atnešė būtent Apple užsakyti komponentai. Pranešama, jog norėdama pasiekti užsibrėžto tikslo, korėjiečių gamintojas ketina daugiau dėmesio skirti savo partneriams, kurie domisi tradiciniais LG gamybos 3D ekranais (FPR tipo) ir OLED ekranais (WRGB tipo). Teigiama, kad pereinamasis periodas prasidės jau 2013 metais. Oficialių komentarų iš LG Display ir Apple pusės nesulaukta.

FACEIT.LT – IT Naujienos

Aut. teisės: Faceit.lt

(4)
(0)
(0)

Komentarai (21)