Kodėl Google reikalingas socialinis tinklas Google+?  (15)

Socialinis tinklas Google+ egzistuoja jau keletą metų. Jis taip ir netapo tikru Facebook konkurentu, tačiau paieškos gigantas, panašu, neketina greitu metu jo atsisakyti.

Kas gi laukia Google+ ateityje? Į šį klausimą pabandė atsakyti vienas iš šio socialinio tinklo kūrėjų Steve'as Grove'as.

Steve'o Grove'o teigimu, Google+ šiuo metu yra integruota į visas kompanijos tarnybas, socialinį tinklą galima laikyti „nauja Google versija“ (jei sena versija laikyti paieškos sistemą). „Visa tai turi didžiulę vertę – juk paieška rodo rezultatus ir Google+. Visa tai lems dar didesnį socialinio tinklo vartotojų augimą“, – mano Steve'as Grove'as. Jo žodžiais tariant, tai privers vartotojus dažniau prisijungti prie Google+, o tai vienareikšmiškai naudinga paieškos gigantui.

Būtent todėl Google+ reikalaujama įvesti realius vardus. Tikri asmenys kompanijai Google yra daug vertingesni, nei anonimai su įvairiausiais slapyvardžiais. Iš esmės, platformos kūrėjų strategija labai panaši į Facebook: užkariauti vis didesnę dalį besivystančių šalių rinkų. Deja, analitikų manymu, čia Google šansai yra daug prastesni todėl, kad Facebook turi elementariai daugiau vartotojų ir turinio.

FACEIT.LT – IT Naujienos

Aut. teisės: Faceit.lt

(5)
(0)
(0)

Komentarai (15)

Susijusios žymos: