Ateityje pasirodys saulės energiją naudojantys MacBook kompiuteriai?  (6)

Panašu, kad vis daugiau ir daugiau kompanijų sieją ateitį su saulės energiją naudojančiais įrenginiais. Šį kartą naujienos atkeliavo iš „Apple“ stovyklos. Kompanija visai neseniai užpatentavo dviejų pusių ekraną, kuris galės rinkti saulės šviesos energiją.


Pasak patento aprašymo, ateityje turėtų pasirodyti nešiojamas kompiuteris su įprastiniu LED arba Retina ekranu, kaip dabartiniuose „MacBook“ kompiuteriuose. Tuo tarpu nugarinėje ekrano dalyje puikuosis saulės kolektoriai, kurie įkraus saulės baterijos elementus. Kolektoriai bus paslėpti po išmaniuoju stiklu, kuris sugebės kontroliuoti reikiamą šviesos kiekį.

Surinkta saulės energiją bus naudojama nešiojamo kompiuterio baterijos įkrovimui ir ne tik. Manoma, kad taip pat reikiama energija bus aprūpinti įvairūs jutikliai. Užsiminta ir apie tai, kad naujieji „MacBook“ ko gero turės lietimui jautrius mygtukus, kurie taip pat veiks nuo saulės energijos.

Žinoma, kad ši inovacija gali ir nepasirodyti, tai jau ne pirmas kartas kuomet kompanija užpatentuoja technologiją, o jos nei karto nepanaudoja.

Aut. teisės: www.technologijos.lt
(1)
(0)
(0)

Komentarai (6)