Geriausios 2016 metų „iPhone“ programėlės (Foto)  ()

Kasdien vis sunkiau išsirinkti tinkamą programėlę konkrečiam darbui ar pramogai. Aplikacijų parduotuvės lūžte lūžta nuo didžiulės pasiūlos, o kiekvienos programėlės ar žaidimo aprašymas žada aukso kalnus.

Šiandien nėra lengva išsirinkti gerą išmanųjį telefoną. Tačiau dažnai pamirštame, kad kokybiškas įrenginys – tik pusė darbo.

Juk antra tiek mūsų pasitenkinimą naujuoju telefonu lemia tai, kokias aplikacijas jame įdiegsime – nuo to priklausys, kiek išmaniojo funkcijų išnaudosime.

Tačiau kaip atskirti, kurią programėlę verta atsisiųsti, o kurią praleisti? Svetainėje techtimes.com pateiktas pažangiausių ir naudingiausių 2016-ųjų „iPhone“ programėlių sąrašas.

Evernote

Programėlės „Evernote“ kūrėjams teko gerokai paplušėti, turint omeny didžiulę panašių užrašams skirtų aplikacijų pasiūlą. Vis dėlto „Evernote“ tobulai tinka mėgstantiems kruopščiai ir sistemingai fiksuoti kiekvieną į galvą šaunančią idėją, nuorodą, tekstą, paveiksliuką, dokumentą.

„Evernote“ vartotojams niekada neteks būkštauti, kad pasimes kokia nors svarbi pastaba – visi duomenys sinchronizuojami internetu ir pasiekiami iš visų įmanomų įrenginių (telefonų, planšečių, kompiuterių).

Waze

Ne tik aistringiems kelionių mėgėjams, bet ir visiems kas ne iki galo pasitiki savo orientaciniais gebėjimais, pravers nemokama kelių eismo ir navigacijos programėlė „Waze“.

Aplikacija turi spidometrą bei moka pasiūlyti patarimų, kuriais keliais apvažiuoti susidariusias spūstis, apie kurias „Waze“ gali pranešti bet kuri vartotojas. „Waze“ ne tik praneša apie spūstis, bet ir apie kelių remonto darbus, eismo įvykius ir artimiausius policijos postus.

1Password

Programėlė „1Password“ leidžia naudotojams išsaugoti ir lengvai tvarkyti savo slaptažodžius. Tereikia prisiminti vieną sudėtingą pagrindinį slaptažodį, o visus kitus įsimins ši aplikacija.

Tokiu būdu galėsime visose svetainėse bei įrenginiuose susikurti tikrai sudėtingus ir saugius slaptažodžius, nebijodami, kad juos pamiršime. Visus juos už mus prisimins „1Password“.

IFTTT

Aplikacijos pavadinimas skamba paslaptingai tik iš pirmo žvilgsnio – IFTTT yra frazės „if this, then that“ santrumpa. Programėlės vartotojai gali susikurti įvairias taisykles, numatančias veiksmus, kuriuos reikia atlikti, patenkinus tam tikrą sąlygą.

Pavyzdžiui, galima nustatyti, kad kiekvieną į „Instagram“ įkeltą nuotrauką IFTTT tuo pačiu nukopijuotų ir į „Dropbox“ arba „Google Drive“ internetines saugyklas. Didžiausias IFTTT pranašumas tas, kad ją naudojant gerokai sumažėja užduočių, kurias reikia atlikti patiems.

SwiftKey

„SwiftKey“ – tai nemokama „iPhone“ klaviatūros alternatyva. Beje, daug patogesnė ir turinti daugiau funkcijų.

Gana ilgai „Apple“ draudė diegti tokias alternatyvias klaviatūras į savo įrenginius, tačiau prieš porą metų širdis atsileido. „Swiftkey“ yra viena iš geriausių klaviatūros alternatyvų.

Ilgainiui ją naudojant, programėlė įsimena dažniausiai mūsų rašomus žodžius, todėl vėliau parašius porą raidžių, ji jau siūlo galimus variantus, kuriuos vienu piršto judesiu galima įterpti į tekstą. Taip spausdinti tiesiog labai patogu.

Slack

„Slack“ – tai pranešimų programėlė tobulai tinkanti darbui komandose. Pavyzdžiui, programuotojai dirbdami prie skirtingų projektų susikuria atskirus „kanalus“ kiekvienam jų ir taip niekada nesusimaišo, apie kokį projektą yra kalbama. „Slack“ leidžia dalintis tekstais, iliustracijomis, filmukais bei kitais failais.

WhatsApp

„WhatsApp“ pagrįstai galima vadinti populiariausia pasaulyje susirašinėjimo žinutėmis programėle. Minimalistinė, paprasta ir patogi naudoti. Daugiausia „WhatsApp“ naudotojų yra Kinijoje bei Brazilijoje, tačiau laikui bėgant programėlė išpopuliarėjo ir vakaruose.

Pranešimams, balso bei vaizdo skambučiams „WhatsApp“ naudoja interneto ryšį, tačiau tai daro labai taupiai, todėl sąskaitos už mobilųjį internetą negąsdins.

Duolingo

Ši aplikacija sukurta su vieninteliu tikslu – padėti mokytis užsienio kalbų. Mokymasis vyksta interaktyviai ir smagiai. „Duolingo“ mokymo procesą suskaido į trumpas kasdienes pamokėles, kurių metu naudotojas mokosi naujų žodžių, gramatikos ir rašybos, tarimo. Vėliau jis turi žaisti nedidukus žaidimus, kurių metu patikrinamos jo žinios.

Adobe Photoshop Fix

Šioje aplikacijoje rasite visus pagrindinius nuotraukų apdorojimo įrankius, siūlomus kompiuteriams skirtoje „Photoshop“ versijoje.

„iPhone“ telefone veikianti mobilioji programėlė yra neįtikėtinai patogi. Su ja galima greitai, patogiai ir paprastai, tačiau tuo pačiu efektingai patobulinti savo pagautus kadrus. Iš gausaus nuotraukų redagavimo įrankių meniu tikrai išsirinksite tokį, kuris padės padailinti į „Instagram“ keliamus vaizdus.
 

Aut. teisės: delfi.lt

(4)
(1)
(3)

Komentarai ()