„Huawei P20“ pardavimai sumušė visus rekordus ir pasiekė fenomenalią sėkmę  (3)

Fotografijos entuziastų ir profesionalų išliaupsinti „Huawei P20“ serijos išmanieji sulaukė fenomenalios sėkmės – bendrovė „Huawei“ informuoja, kad per penkis mėnesius šių telefonų parduota jau 10 mln. Rekordiniai pardavimai fiksuoti tiek Kinijos, tiek Vakarų Europos rinkose. Kaip teigia įmonės atstovai, tai iliustruoja augantį pirkėjų pasitikėjimą naujosios kartos telefonais.


Dėl itin aktyvios mažmeninio tinklo plėtros pirmąjį šių metų pusmetį išmaniųjų „Huawei“ telefonų pardavimai išaugo trečdaliu. Kompanijos atstovai teigia, kad naujasis pasiekimas verčia siekti dar geresnių rezultatų.

„Esame labai laimingi, kad mūsų kuriami telefonai yra tokie paklausūs. Tai, kad viršijome 10 mln. parduotų „Huawei P20“ serijos telefonų ribą, verčia išsikelti naujų, dar didesnių tikslų. Mums tai – patvirtinimas, kad esame teisingame kelyje ir žmonėms rūpi inovacijos“, – kalbėjo „Huawei“ Baltijos šalių vartotojų verslo grupės vadovas Yanfei.

Lietuvoje „Huawei P20“ kainuoja apie 500€

Šiais metais „Huawei P20“ ir „Huawei P20 Pro“ gavo aukščiausius „DxOMark“ įvertinimus ir buvo pirmieji telefonai, peržengę triženklę reitingų ribą. Čia itin didelis dėmesys, lyginant telefonus, skiriamas nuotraukų bei filmavimo kokybei, o antrosios vietos telefoną-nugalėtoją „Huawei“ išmanusis lenkia net šešiais taškais (109).

Šios serijos telefonai vos prieš mėnesį buvo įvertinti Europos vaizdo ir garso asociacijos (EISA) rengiamuose kasmetiniuose apdovanojimuose. Paskelbus 55 geriausiai pasaulyje vertinamų elektronikos žurnalų grupę vienijančios asociacijos apdovanojimų laureatus, paaiškėjo, kad „Geriausio EISA išmaniojo telefono 2018–2019“ kategorijoje aukščiausią įvertinimą pelnė „Huawei P20 Pro“. EISA ekspertų nuomone, šis apdovanojimas yra skirtas už „Huawei“ šių metų kovo mėnesį pristatyto flagmano kokybę, dizainą bei įrenginio galimybes.

Skaitomiausi Naujausi

EISA atstovų vertinimu, „Huawei P20 Pro“ modelis pripažintas geriausiu savo kategorijoje dėl to, kad yra „pažangiausias, novatoriškiausias ir techniškai aukščiausios klasės išmanusis telefonas“.

Itin daug prie šio laimėjimo prisidėjo ir „Huawei“ inžinierių sukurta trigubo lęšio „Leica“ kamera, turinti didžiausią bendrą pikselių skaičių išmaniųjų telefonų istorijoje. Be to, apdovanojimą pelnęs modelis palaiko 3x optinio bei 5x hibridinio priartinimo funkcijas, garantuojančias aukščiausią nuotraukų kokybę. Viską vainikuoja inovatyvi, dirbtiniu intelektu paremta vaizdo stabilizavimo sistema „Huawei AIS“.

Be to, ką tik pasibaigusioje didžiausioje kasmetinėje technologijų parodoje „IFA 2018“, kuri šiemet vyko Berlyne, pristatytos ir dvi naujos „Huawei P20“ serijos telefonų spalvos – tai Morpho Aurora ir Pearl White.

Per pirmąjį 2018-ųjų pusmetį buvo parduota 95 mln. išmaniųjų telefonų, kai pernai per tą patį laikotarpį „Huawei“ pardavė 73 mln. prietaisų. Metinis pardavimų augimas sudaro daugiau nei 30 proc. Rugpjūčio pradžioje tyrimų bendrovė IDC paskelbė preliminarius išmaniųjų telefonų rinkos tyrimo duomenis, kurie parodė, kad „Huawei“ pralenkė „Apple“ ir pagal pardavimus tapo antru didžiausiu rinkos žaidėju po „Samsung“. Dėl sparčiai augusių pardavimų „Huawei“ antrąjį šių metų ketvirtį užėmė 15,8 proc. rinkos dalies, kai „Apple“ rinkos dalis sudarė 12,1 proc.

Aut. teisės: alfa.lt
(11)
(8)
(3)

Komentarai (3)

Susijusios žymos: