„Įsigyti elektrinį dantų šepetėlį man rekomendavo stomatologas ir tai pilnai pateisino mano lūkesčius“. Turbūt pigiausias šepetėlis iš „Xiaomi“ – vos 13€, bet su stoveliu, „Dupont“ šereliais ir labai gerais atsiliepimais („Xiaomi Youpin So White EX3“ kaina, Specifikacijos, Atsiliepimai)  (1)

„Xiaomi Youpin So White EX3“ – tai ekonominės klasės elektrinis dantų šepetėlis, kuris užtikrina maksimalų 31000 kartų per minutę vibracijos dažnį ir be papildomos įkrovos gali veikti iki 25 dienų. Šis dantų šepetėlis sveria vos 50 gramų ir ypatingas tampa dėl tos priežasties, nes naudoja JAV gamintojo „Dupont“ galvutę su nailoniniais užapvalintus galus turinčiais šereliais.

Trumpai: „Xiaomi Youpin So White EX3“ specifikacijos

 • Vibracijos dažnis: 31000 arba 27000 kartų per minutę.
 • Baterija: 700 mAh; magnetinė belaidžio įkrovimo stotelė.
 • Valymo režimai: 3 režimai (Standard mode, Soft mode, Massage mode).
 • Galvutės: gaminamos JAV gamintojo „Dupont“ su nailoniniais šereliais.
 • Atsparumas vandeniui: IPX7 reitingas - pilnas atsparumas vandeniui (atsparus visas įrenginys);
 • Ryšiai: „Bluetooth 4.2“
 • Programėlė: nenurodoma.
 • Išskirtinės savybės: priminimas, kuris nurodo kada laikas pereiti prie kitų dantų valymo; automatinis išjungimas po 2 min., kai pasiekiamas rekomenduojamas dantų valymui skiriamas laikas; labai lengvas lyginant su kitais šepetėliais.
 • Dydis ir svoris: 3,7 x 9,9 x 25,4 cm; 50 g.

„Xiaomi Youpin So White EX3“ kaina

 • Gearbest“ – 13,39 €.
 • Dabar parduodamas su 26% nuolaida, į Lietuvą siunčiamas už 0,19 €.
 • Lietuvoje neparduodamas.
 • Pagrindinis konkurentas „Alfawise SG – 949“ – 12.58€

Elektriniai dantų šepetėliai vis dar yra santykinai brangūs, tačiau smagu pranešti, jog kinai rinkoje vis dažniau pradeda siūlyti ir pigesnes alternatyvas. Jog jie pagal kokybę niekuo nenusileidžia aukščiausios klasės elektriniams dantų šepetėliams puikiai patvirtina „So White EX3“ pavyzdys iš „Xiaomi Youpin“. Ir tai ko gero pats pigiausias „Xiaomi“ dantų šepetukas – paprastai ši kompanija gamindavo brangesnisu su išmaniomis funkcijomis, o šis neturi galimybės prisijungti prie programėlės, bet už tai turi labai gerą kainą.

Šis dantų šepetėlis siūlo tris dantų valymo režimus ir maksimaliai gali pasiekti 31000 kartų per minutę vibracijos dažnį. „So White EX3“ lyginant su kitais šiuolaikiniais dantų šepetėliais jis ypatingas tampa dėl tos priežasties, nes sveria vos 50 gramų. Priminsime, kad kitų elektrinių dantų šepetėlių svoris paprastai viršija 100 g.

Nors „So White EX3“ kainuoja ženkliai pigiau nei kiti elektriniai dantų šepetėliai, jis vis tiek gali pasigirti galvutė su nailoniniais šereliais, kuri šiuo atveju yra gaminama JAV gamintojo „Dupont“. Šių galvučių šereliai turi užapvalintus kampus, o pati šepetėlio forma yra šiek tiek išlenkta – tai padeda užtikrinti efektyvų dantų valymą iš visų pusių.

Būtina pridėti, kad mažesnė „So White EX3“ kaina taip pat nepakenkia šio dantų šepetėlio atsparumo vandeniui savybės. Trumpai tariant, „So White EX3“ atsparumą vandeniui patvirtina šiam elektriniam dantų šepetėliui suteiktas IPX7 sertifikatas. Priminsime, kad šiuo metu lygiai tokiu pačiu atsparumu gali pasigirti ir brangesni dantų šepetėliai.

„So White EX3“ maloniai stebina ir dėl vienos išskirtinės funkcijos. Gamintojas tvirtina, kad šis dantų šepetėlis burnos ertmę automatiškai suskirtos į keturias atskiras erdves ir kiekvienos iš jų valymui skiria po 30 sekundžių. Kitaip sakant, praėjus 30 sekundžių šepetėlis kiekvieną kartą suvibruoja, kas praneša jo savininkui, jog laikas pereiti prie kitų dantų valymo. Šią procedūrą pakartojus keturis kartus dantų šepetėlis automatiškai išsijungia, nes būna pasiekiama rekomenduojama 2 minutes trunkanti dantų valymo norma.

Galiausiai reikia pridėti, kad pagal kainą „So White EX3“ yra labai artimas „Alfawise SG – 949“ dantų šepetėlio konkurentas. Vis dėlto panašu, kad „Alfawise SG – 949“ sulaukė labai rimto konkurento.

„So White EX3“ šiuo atveju reikšmingą pranašumą įgyja dėl tos priežasties, nes komplekte iš karto atkeliauja su magnetine baterijos įkrovimo stotele. Tuo tarpu „Alfawise SG – 949“ atveju šį patogumą tektų užmiršti, nes šis dantų šepetėlis yra įkraunamas per USB jungtį ir komplekte neturi jokio pridedamo stovo. Tai nėra kritinis dalykas, bet stovas visada yra patogiau. Tiesa, jei dažnai keliaujate, tada tai bereikalingas svoris ir tokiu atveju privalumas atitienka „Alfawise SG – 949“.

„Alfawise SG – 949“ pagirti galima tik už tai, jog šis dantų šepetėlis siūlo 40000 kartų per minutę siekiantį vibracijos dažnį („So White EX3“ – 31000 k./min). Vis dėlto jeigu ieškote labiau mobilaus dantų šepetėlio kelionėms, tuomet „So White EX3“ greičiausiai taps kur kas geresnius pasirinkimu, nes jis sveria vos 50 gramų, kai tuo tarpu „Alfawise SG – 949“ svoris siekia 79 g.

„Xiaomi Youpin So White EX3“ atsiliepimai

Elektrinis dantų šepetėlis „So White EX3“ gana greitai susilaukė pirkėjų susidomėjimo, todėl dabar jau gali pasigirti pirmaisiais įvertinimais. Pastarieji kol kas nuteikia labai optimistiškai, nes visi šį dantų šepetėlį įsigiję pirkėjai kol kas jam skyrė maksimalų 5 žvaigždučių įvertinimą.

 • Ives. Oho, iš tiesų prieš įsigydamas šį dantų šepetėlį neturėjau jokių didelių vilčių. Vis dėlto rezultatas po kelių bandymų mane labai maloniai nustebino. Gerai laikanti baterija, pakankamas vibracijos dažnis. Man patinka, kad šio šepetėlio galvutės yra pakankamai mažos, todėl puikiai išvalo net ir sunkiai pasiekiamus nešvarumus. Esu labai patenkintas savo pasirinkimu įsigyti „So White EX3“.
 • Mortimer. Puikus kainos, galimybių ir kokybės santykis. Įsigyti elektrinį dantų šepetėlį man rekomendavo stomatologas dėl pakankamai jautrių dantenų. Turiu pripažinti, kad „So White EX3“ pilnai pateisino mano lūkesčiu. Nuo šiol nebeturiu problemų su dantenomis, o dantys iš tiesų yra išvalomi kur kas švariau.
 • Adam. Greitas pristatymas, puiki kokybė, konkurencinga kaina. Jau dabar puikiai žinau, kad susidėvėjus šiam šepetėliui ateityje įsigysiu jį dar kartą. Mano dantys tapo kur kas švaresnis vos tik pradėjau kasdien naudoti „So White EX3“.
 • Arlen. Man patinka šio dantų šepetėlio mažesnė nei įprastai galvutė. Būtent tai leidžia pasiekti tokias vietas, ko anksčiau nepavykdavo padaryti su kitais šepetėliais. Be to, reikšmingą privalumą suteikia ir apvalinti šerelių galiukai. Turiu pripažinti, kad šis sprendimas leidžia kur kas efektyviau pašalinti nešvarumus. Apibendrinant galiu tiesiog pasakyti, jog esu patenkintas savo pasirinkimu įsigyti „So White EX3“.

Aut. teisės: Technologijos.lt

(3)
(3)
(0)

Komentarai (1)