TOP 10 savaitės perkamiausių: šią savaitę šluojamas naujos kartos kompaktiškas rankinis dulkių siurblys, geriausias „Xiaomi“ elektrinis dantų šepetėlis ir rekordiškai atpigusi barzdaskutė (Video, 2019 m. 23 savaitė)  ()

- Naujos kartos kompaktiškas rankinis dulkių siurblys „Alfawise H6S“ - Naujos kartos langų valymo robotas „Alfawise S70“ (su nuolaidos kuponu) - Galingiausias už tokią kainą naujos kartos rankinis dulkių siurblys „Alfawise AR182BLDC“ (iš Čekijos sandėlio, su nuolaidos kuponu) - Micro SD kortelė „Kodak U3 A1“ - Naujos kartos elektrinis dantų šepetėlis „Xiaomi Soocas X5“ (su nuolaidos kuponu) - Naujos kartos automobilinis FM moduliatorius „Alfawise QC3.0“ (su nuolaidos kuponu) - Naujos kartos magnetiniai žibintuvėliai „Alfawise AL-M1“ ir „Alfawise AL-M1 Plus“ (su nuolaidos kuponu) - Naujos kartos lazerinis atstumo matuoklis „Alfawise LS-1“ (su nuolaidos kuponu) - Belaidė barzdaskutė „SO WHITE ED1“ - Robotas siurblys „Alfawise V8S PRO E30B“ - 1800 Pa siurbimas, grindų plovimas ir HEPA filtras

1. Naujos kartos kompaktiškas rankinis dulkių siurblys „Alfawise H6S“

38.91€ | 22 % nuolaida„Alfawise H6S“ specifikacijos, atsiliepimai

Perkamiausias šios savaitės įrankis iš Kinijos turgelio - „Alfawise H6S“ dulkių siurblys. Tai naujos kartos kompaktiškas rankinis dulkių siurblys, kuris garantuoja 7000 Pa siurbimo galią ir be papildomos baterijos įkrovos gali būti naudojamas net iki 25 minučių. Šis rankinis dulkių siurblys garsėja trijų dalių filtravimo sistema, turi daugybe antgalių ir svarbiausia, esant reikalui, gali būti naudojamas skysčiams siurbti.

Jau seniai ieškojau įrankio, kuris lengvai, greitai ir patikimai padėtų susiurbti nedidelius nešvarumus. „Alfawise H6S“ pilnai pateisino mano lūkesčius. Kadangi auginu šunį, su šiuo rankiniu siurbliu dabar labai lengvai ir greitai galiu susiurbti šuns plaukus iš sunkiai prieinamų vietų. Vis dėlto manau, kad šis rankinis dulkių siurblys turi ir daugiau pritaikymo būdų. Rekomenduoju. (Borg)

Nuo senų laikų yra įprasta manyti, jog dulkių siurblys yra didelis ir sunkus. Vis dėlto per pastaruosius penkerius metus įvyko daug pokyčių. Trumpai tariant, rinką papildė ne tik išmanieji, bet ir rankiniai dulkių siurbliai. Jeigu ieškote kompaktiško, mobilaus ir lengvo rankinio dulkių siurblio, tuomet pats laikas pasidomėti „Alfawise H6S“.

Šis rankinis dulkių siurblys yra santykinai mažas (42 x 12 x 13 cm), tačiau išsiskiria itin galingu varikliu, kuris šiuo konkrečiu atveju leidžia pasiekti net 7000 Pa siurbimo galią. Gamintojas tvirtina, jog tokios galios pilnai pakanka įvairaus tipo dulkėms ir šiukšlėms siurbti. „Alfawise H6S“ puikiai pasiteisina ir tais atvejais, jeigu namuose nuolatos kovojate su gyvūnų besimėtančiais plaukais.

Rankinio dulkių siurblio „Alfawise H6S“ galingumą patvirtina ir tas faktorius, kad jis, pasak gamintojo, esant poreikiui gali būti naudojamas net ir skysčiams siurbti. Pavyzdžiui, ant stalo išpiltas kavos ar arbatos puodelis tiesiogine ta žodžio prasme tiesiog gali būti susiurbtas į 500 ml talpos „Alfawise H6S“ dulkių/šiukšlių surinkimo talpą.

Vis tai tampa įmanoma dėl lanksčios „Alfawise H6S“ filtravimo sistemos. Šis rankinis dulkių siurblys naudoja trijų dalių filtravimo sistemą, kurios viena iš sudedamųjų dalių – plaunamas Hepa filtras. Trumpai tariant, jeigu su „Alfawise H6S“ siurbėte kavos tirščius, tai po tokios procedūros tiesiog turite po vandeniu išplauti Hepa filtrą, o tuomet vėl esate pasiruošė siurbti kitus nešvarumus.

„Alfawise H6S“ rankinis siurblys yra pilnai pritaikytas Europos rinkai ir ypatingas tampa dėl tos priežasties, nes dar turi integruotą 2200 mAh talpos bateriją. Būtent jos energijos užtenka maždaug 25 minutėms, o vėliau šį rankinį dulkių siurblį tereikės įkrauti iš elektros tinklo. Kadangi „Alfawise H6S“ naudoja Europos rinkai pritaikytą elektros kištuką, jokiais papildomais adapteriais rūpintis taip pat nereikės.

Galiausiai norisi pridėti dar ir tai, kad „Alfawise H6S“ rankinis dulkių siurblys stebina gausia pridedamų antgalių komplektacija. Negana to, kad komplekte rasite keturis skirtingoms siurbimo užduotims pritaikytus antgalius, tai gamintojas prie „Alfawise H6S“ komplektacijos dar prideda ir vieną atsarginį plaunamą Hepa filtrą.

Trumpai:

 • Pagal pirkėjų vertinimus - 5 balai iš 5 (5 vertinimai)
 • Galia: Elektrinė galia – 100 W, siurbimo galia – 7000 Pa.
 • Filtras: trijų dalių (kempinės pagrindo, Hepa, cikloninis).
 • Dulkių dėžutės talpa:  500 ml.
 • Baterija: 2200 mAh.
 • Triukšmas: ne didesnis nei 75 dB.
 • Antgaliai: lanksti šlanga, guminis skysčiams siurbti, šerelius turintis antgalis, kampams siurbti tinkami antgaliai,
 • Matmenys ir masė: 42 x 12 x 13 cm, 1 kg.

Kaina

Tikrinta 2019 06 09

 • „Gearbest“38.91€.
 • Dabar parduodamas su 22 % nuolaida, į Lietuvą siunčiamas registruotu paštu nemokamai. Tai pati mažiausia kaina iki šiol. 
 • Lietuvoje neparduodamas.

Dabartinė 38.91€ kaina yra mažiausia šio dulkių siurblio kainų istorijoje:

2. Naujos kartos langų valymo robotas „Alfawise S70“

117.65€ | 25 % nuolaida + nuolaidos kuponas GBA43676„Alfawise S70“ specifikacijos, atsiliepimai

Viena populiariausių pavasario prekių - „Alfawise S70“. Tai naujos kartos langų valymo robotas, kuris 1 kvadratinį metrą geba nuvalyti vos per 3 minutes. Šis langų valymo robotas taip pat garsėja santykinai kompaktiškais korpuso matmenimis (29 x 14,2 x 11,5 cm) ir esant poreikiui bet kada gali būti valdomas nuotoliniu būdu naudojant komplekte pridedamą pultelį.

Esu išbandęs tiek „Alfawise S60“, tiek „Alfawise S70“. Galiu patvirtinti, kad abu langų valymo robotai savo darbą atlieka vienodai gerai, tačiau taip pat tenka pripažinti, jog naujos kartos langų valymo robotas „Alfawise S70“ tą pačią užduoti tikrai atlieka greičiau nei „Alfawise S60“. (Faithe)

Jeigu norite palengvinti savo kasdienybę, tuomet pats laikas pagalvoti apie langų valymo roboto „Alfawise S70“ įsigijimą. Šis langų valymo robotas padės taupyti laiką, o kas svarbiausia taip pat leis išvengti potencialaus pavojaus langus valant sunkiai ranka pasiekiamose vietose.

Priminsime, kad dar pernai elektroninių parduotuvių lentynas pasiekė „Alfawise S60“ langų valymo robotas.

Populiarumo šiam langų valymo robotui tikrai netrūko, todėl įvertinus tai, jog „Alfawise S70“ siūlo atnaujintus techninius sprendimus, vėl galime laukti panašios sėkmės istorijos.

Esminis naujos kartos langų valymo roboto pranašumas – valymo greitis. Pavyzdžiui, jeigu „Alfawise S60“ vieną kvadratinį metrą nuvalydavo per 4 minutes, tai „Alfawise S70“ tą patį plotą jau gali sutvarkyti per 3 minutes. Gamintojas tvirtina, kad „Alfawise S70“ langą gali nuvalyti bene 300% greičiau nei tai geba atlikti žmogus.

Būtina pabrėžti dar ir tai, kad jeigu „Alfawise S60“ langus gebėdavo valyti tik drėgna šluoste, tai naujos kartos langų valymo robotas „Alfawise S70“ jau yra pritaikytas langų valymui tiek naudojant drėgną, tiek visiškai sausą šluostę.

Galiausiai būtina atkreipti dėmesį dar ir į tai, kad „Alfawise S70“ išsaugojo tą pačią 2800 Pa vakuuminio siurbimo galią bei tą pačią 80 W elektrinę galią, tačiau lyginant su „Alfawise S60“ gali pasigirti sumažėjusiais korpuso matmenimis (29 x 14,2 x 11,5 cm prieš 29,5 x 15 x 12,50 cm). Šis atnaujinimas tampa iš tiesų reikšmingas, nes nuo šiol esant poreikiui „Alfawise S70“ be jokių problemų gali būti naudojamas ir santykinai mažų langų valymui.

Trumpai:

 • Pagal pirkėjų vertinimus - 5 balai iš 5 (14 vertinimai)
 • Galia: 80 W elektrinė galia.
 • Vakuuminio siurbimo jėga: 2800 Pa.
 • Valymo greitis: 1 kvadratinis metras per 3 min.
 • Valymo būdas: dvi besisukančios mikropluošto šluostės, tvirtinamos prie roboto pagrindo.
 • Valdymas: nuotoliniu valdymo pulteliu.
 • Maitinimas: iš 220V tinklo, apsauginė 650 mAh baterija, bet visada privalo būti prijungtas maitinimo laidas (laido ilgis – 5,5 m.).
 • Matmenys ir masė: 29 x 14,2 x 11,5 cm; 1,1 kg.

Kaina

Tikrinta 2019 06 09

 • Lietuvoje neparduodamas.
 • „Gearbest“117.65€.
 • Su nuolaidos kuponu GBA43676
 • Dabar parduodamas su 25 % nuolaida, į Lietuvą siunčiamas nemokamai prioritetine linija.

3. Galingiausias už tokią kainą naujos kartos rankinis dulkių siurblys „Alfawise AR182BLDC“

108.60€ | 18 % nuolaida, iš Čekijos sandėlio + nuolaidos kuponas FAST2341339A | „Alfawise AR182BLDC“ specifikacijos

„Alfawise AR182BLDC“ – tai naujos kartos rankinis dulkių siurblys, kuris pasižymi net 18 kPa siekiančiu galingumu ir didesne nei įprastai 0,8 litrų dydžio dulkių surinkimo talpa. Šis rankinis dulkių siurblys taip pat išsiskiria pridedamų antgalių gausa bei integruotu LED pašvietimu, kuris itin praverčia grindis siurbiant nepakankamai gerai apšviestose patalpose.

Išbandėme labai pigų, bet įspūdingų parametrų rankinį siurblį su 250 W elektrine galia, 18 kPa siurbimo galia ir daugybe antgalių - kaip veikia realybėje, kodėl toks pigus ir kodėl už tokią kainą geresnio nerasite („Alfawise AR182BLDC“ apžvalga, Foto, Video, testų rezultatai)

Išsiversti be dulkių siurblio tikrai sudėtinga. Vis dėlto senos kartos įprastiniai dulkių siurbliai yra santykinai dideli bei užima gana daug vietos. Džiugu, kad šis nepatogumas pamažu keliauja užmarštin dėka tokių naujos kartos rankinių dulkių siurblių kaip „Alfawise AR182BLDC“.

Šis dulkių siurblys vadinamas rankiniu tikrai neatsitiktinai. Jo variklis yra pakankamai mažas ir lengvas, kad „Alfawise AR182BLDC“ būtu galima patogiai naudotis viena ranka. Tuo tarpu lengvai keičiami antgaliai šį rankinį dulkių siurblį pilnai leidžia naudoti ne tik kilimų ar grindų siurbimui, tačiau ir pagalvių, lovų ar netgi baldų ir spintelių valymui.

Tai jau ne pirmas rankinis dulkių siurblys iš „Alfawise“ – prieš kelis mėnesius anonsuotas ir labai populiarus „Alfawise FJ166A“ sulaukė labai daug teigiamų vertinimų iš pirkėjų. Jis turi HEPA filtrą, siurbimo testai labai geri, tačiau jo galingumas siekia 7000 Pa. Tai dažnas rodiklis tokios kainos siurblių tarpe ir gerokai didesnis už robotų siurblių, kurių siurbimo galia kartais siekia vos 500 Pa ir jie vistiek valo grindis. Tačiau yra ir tokių siurblių, kurių galingumas siekia 18 000 Pa. Jie pasižymi tuo, kad geriau išvalo kilimus ar susiurbia stambias šiukšles. Tad buvo tik laiko klausimas, kada  „Alfawise“ sugalvos tokio galingumo siurblį ir tai pagaliau įvyko – pristatytas itin galingas „Alfawise AR182BLDC“.

Svarbu pabrėžti, kad net ir būdamas gana kompaktiškas, „Alfawise AR182BLDC“ rankinis dulkių siurblys vis tiek išlieka labai  galingas. Gamintojas tvirtina, kad maksimalios jo 18000 Pa siurbimo galios pilnai pakanka itin didelėms šiukšlėms susiurbti (grūdai, pupelės ir pan.). Neabejotinai „Alfawise AR182BLDC“ turėtų geriau valyti kilimus nei mažesnio galingumo „Alfawise FJ166A“. Šiuo atveju gerą „Alfawise AR182BLDC“ našumą ir maksimalią galią pavyksta pasiekti dėka integruoto šerelių neturinčio variklio.

Rankinis dulkių siurblys „Alfawise AR182BLDC“ ypatingas tampa ir dėl didesnės nei įprastai dulkių surinkimo talpos. „Alfawise AR182BLDC“ turi 0,8 litro dydžio talpos dulkių surinkimo dėžutę, kai tuo tarpu kiti panašaus tipo dulkių siurbliai dažniausiai geriausiu atveju turi tik 0,5 l dydžio talpas.

„Alfawise AR182BLDC“ taip pat išsiskiria pridedamų antgalių gausa. Negana to, komplekte dar pridedami ir papildomi aksesuarai, kurių pagalba šį rankinį dulkių siurblį galėsite lengvai pakabinti ant sienos – tai padės taupyti vietą ir leis palaikyti tvarką.

Tačiau „Alfawise AR182BLDC“ vietoje įprasto „HEPA“ tipo filtro naudoja specialų kempinės tipo filtrą, kurį bet kuriuo metu lengvai galima išplauti naudojant vandenį. Gamintojas prideda, jog šis filtras geba sulaikyti 0,3 µm dydžio dulkes ir kas svarbiausia supaprastina dulkių siurblio eksploataciją. Priminsime, kad „HEPA“ tipo filtrą laikas nuo laiko reikia keisti nauju, o „Alfawise AR182BLDC“ naudojamą filtrą tiesiog laikas nuo laiko reikia išplauti po vandeniu.

Filtro praplovimas yra gerai, tačiau HEPA filtras didžiuojasi kaip mažiausiai dulkių praleidžiantis filtras. Kodėl „Alfawise“ jo nepanaudojo? Viskas dėl kainų politikos – HEPA filtras padidintų kainą, o tokiu atveju neliktų svarbiausio pranašumo prieš „Xiaomi Jimmy JV51“ – būtent šis siurblys yra svarbiausias ir populiariausias tokio galingumo konkurentas, bet kainuoja juntamai brangiau - 171.95€. Dabar gi drąsiai galima teigti, kad „Alfawise AR182BLDC“ yra bene pats pigiausias rankinis siurblys su 18 000 Pa siurbimo galia.

Tad  jeigu nenorite permokėti už populiarumą, tuomet greičiausiai mieliau pasirinksite „Alfawise AR182BLDC“ rankinį dulkių siurblį.

„Xiaomi Jimmy JV51“ yra šiek tiek galingesnis (18500 Pa prieš 18000 Pa), tačiau skleidžia didesnį triukšmą (75 dB prieš 72 dB). Tiesa, šis „Xiaomi“ dulkių siurblys naudoja jau minėtus „HEPA“ dulkių filtrus, kas reiškia papildomas periodines išlaidas, tačiau geriau išvalytą orą – čia jau reikia rinktis kiekvienam asmeniškai. Be to, reikia pastebėti, kad „Xiaomi Jimmy JV51“ turi 0,5 litrų talpos dulkių surinkimo talpą, kai tuo tarpu „Alfawise AR182BLDC“ gali pasigirti 0,8 l surinkimo talpa.

Galiausiai atkreipkite dėmesį į tai, kad „Alfawise AR182BLDC“ yra bene dvigubai lengvesnis nei „Xiaomi Jimmy JV51“ (1,4 kg prieš 2,9 kg) ir vietoje 4 antgalių pas pirkėją atkeliauja su 5 antgalių komplektu. Trumpai tariant, naujos kartos rankinis dulkių siurblys „Alfawise AR182BLDC“ šiuo metu neabejotinai turi kainos ir funkcijų pranašumą, tačiau nusileidžia žinomumu ir ne tiek kokybišku filtru.

Trumpai:

 • Pagal pirkėjų vertinimus 5 balai iš 5 (21 vertinimai)
 • Galia: elektrinė galia – 250 W; siurbimo galia - iki 18000 kPa.
 • Garsas: 72 dB.
 • Filtras: naudoja plaunamą kempinės tipo filtrą; geba sulaikyti 0,3 µm dydžio dulkes.
 • Dulkių dėžutės talpa: 0,8 l.
 • Baterija: 2200 mAh, jos pakanka 12 – 35 minutėms priklausomai nuo pasirinkto galingumo.
 • Antgaliai: 5 antgalių komplektas.
 • Matmenys ir masė: 33 x 11,5 x 22,5 cm, 1,4 kg.

Kaina

Tikrinta 2019 06 09

 • Lietuvoje neparduodamas.
 • „Gearbest“108.60€.
 • Iš Čekijos sandėlios, su nuolaidos kuponu FAST2341339A
 • Dabar parduodamas su 18 % nuolaida, į Lietuvą siunčiamas už 4.95€.
 • Svarbiausias konkurentas „JIMMY JV51“ – 171.95€.

4. Micro SD kortelė „Kodak U3 A1“

9.05€ | 32 GB, 32 % nuolaida„Kodak U3 A1“ specifikacijos, atsiliepimai

9.95€ | 64 GB, 31 % nuolaida

17.19€ | 128 GB, 35 % nuolaida

„Kodak U3 A1“ – tai 10 klasės (UHS-3) U3 kategorijai priskiriama Micro SD kortelė, kuri priklausomai nuo pasirinktos talpos siūlo 95 – 100 MB/s skaitymo ir 65 – 85 MB/s rašymo greitį. Ši Micro SD kortelė yra pilnai pritaikyta 4K vaizdo įrašams ir priklausomai nuo poreikių gali būti 32, 64, 128, 256 arba 512 GB talpos.

Tai tiesiog dar vienas nuostabus pirkinys iš Kinijos. „Kodak U3 A1“ mane tenkina ne tik dėl kainos, bet ir dėl kokybės. Šią Micro SD kortelę galima naudoti tiek išmaniuosiuose telefonuose, tiek drone, tiek veiksmo kameroje, ji taip pat palaiko 4K vaizdo įrašus. Galiu rekomenduoti bet kam. (Pjayr)

Dronai, veiksmo kameros, išmanieji telefonai, vaizdo registratoriai registratoriai. Tai tik dalis šiuo metu itin populiarių įrenginių, kuriuose esame įpratę naudoti Micro SD korteles. Nors Micro SD kortelės nėra labai brangios, tačiau kai jų tenka pirkti keletą ar daugiau, tuomet norisi paties racionaliausio sprendimo kainos ir kokybės atžvilgiu. Labai panašu, kad būtent tai šiuo metu gali užtikrinti „Kodak U3 A1“ Micro SD kortelės.

Gamintojas tvirtina, kad „Kodak U3 A1“ Micro SD kortelės yra atsparios vandeniui, smūgiams, karščiui bei magnetiniam laukui. Be to, jos puikiai tinka filmuojantiems 4K vaizdo įrašus ir priklausomai nuo kiekvieno pirkėjo poreikių gali būti 32, 64, 128, 256 arba 512 GB talpos.

„Kodak U3 A1“ Micro SD kortelė yra priskiriamai 10 klasei, U3 kategorijai. Ši kategorija garantuoja, kad „Kodak U3 A1“ mažiausia toleruojama duomenų rašymo sparta nėra mažesnė nei 30 MB/s. Tuo tarpu U1 kategorijos Micro SD kortelėse mažiausia toleruojama rašymo sparta siekia 10 MB/s.

Kinijos rinkoje galima surasti daug SD kortelių, tad kaip atsrinkti, kas tinka, o kas ne? Dažnu atveju skirtumai pasimato tik užmetus akį į SD kortelių greitį. Priminsime, kad kita šiuo metu itin populiari „Alfawise High Speed Micro SD“ Micro SD kortelė priklausomai nuo jos talpos gali būti U1 arba U3 tipo. Trumpai tariant, tik 64 GB ir didesnės talpos „Alfawise High Speed Micro SD“ užtikrina U3 spartos kategoriją. Tuo tarpu „Kodak U3 A1“ atveju U3 kategorija yra garantuoja net ir pasirinkus 32 GB talpos Micro SD kortelę. Taigi, jei norite itin sparčios 32GB kortelės, pasirinkimas tik tik „Kodak“. Bet jei norite 64GB sparčios kortelės, jau laisvai galite rinktis tarp „Kodak“ ir „Alfawise“.

Be to, „Kodak U3 A1“ asortimentas prieš „Alfawise High Speed Micro SD“ pranašumą įgyja ir talpos atžvilgiu. Pavyzdžiui, jeigu „Alfawise High Speed Micro SD“ maksimali talpa siekia 256 GB, tai „Kodak U3 A1“ Micro SD kortelės atveju pirkėjas turi išskirtinę galimybę įsigyti ir 512 GB talpos Micro SD kortelę. Bet aišku, tai jau brangus malonumas ir reikalingas tik nedaugeliui pirkėjų.

Būtina atkreipti dėmesį ir į tai, kad bent jau šiuo metu „Kodak U3 A1“ Micro SD kortelė su nuolaidomis dabar kainuoja kiek pigiau nei „Alfawise High Speed Micro SD“. Kainos aspektu „Alfawise High Speed Micro SD“ pranašumą įgyja tik kai kalbame apie 32 GB – tai populiariausias formatas, tik deja, 32GB „Alfawise“ yra lėtesnė kortelė nei „Kodak“, dėl to ir pigesnė. Tuo tarpu talpai didėjant „Kodak U3 A1“ pranašumas darosi vis labiau akivaizdus ir ties 256 GB jau siekia beveik 10 eurų.

Visgi situacija su kainomis gali pasikeisti pritaikius nuolaidas, tad kainų klausimą su kortelėmis reikia sekti nuolatos. Ir atitinkamai reaguoti – šiuo metu labiau apsimoka kortelės „Kodak“, tuo labiau, kad apie jas labai gerai atsiliepia pirkėjai.

Trumpai:

 • Pagal pirkėjų vertinimus - 4.85 balai iš 5 (389 vertinimai)
 • Talpa: 32, 64, 128, 256, 512 GB.
 • Klasė: 10 klasė, UHS-3.
 • Sparta: priklauso nuo Micro SD kortelės talpos; skaitymo – 95 – 100 MB/s; rašymo sparta – 65 - 85MB/s.
 • Kitos savybės: pilnai pritaikyta 4K vaizdo įrašams; atspari vandeniui, temperatūros pokyčiams, smūgiams ir magnetiniam laukui.
 • Matmenys ir svoris: 1,5 x 1,1 x 0,1 cm; 8 g.

5. Naujos kartos elektrinis dantų šepetėlis „Xiaomi Soocas X5“

60.64€ | 30 % nuolaida + nuolaidos kuponas GB-HBZSCAX5„Xiaomi Soocas X5“ specifikacijos

„Xiaomi Soocas X5“ – tai naujos kartos elektrinis dantų šepetėlis, kuris išsiskiria atnaujintu varikliu, valymo režimų intensyvumo valdymu ir geriau laikančia baterija. Kitaip sakant, šis elektrinis dantų šepetėlis yra atnaujinta itin populiaraus ir labai gerai vertinamo „Xiaomi Soocas X3“ versija, kuri nuo šiol pirkėjus maloniai stebina integruotomis valdymo pavaromis bei dar geresne komplektacija.

Elektriniams dantų šepetėliams populiarumo tikrai netrūksta. Bene sėkmingiausiu iki šiol anonsuotu dantų šepetėlių buvo galima laikyti „Xiaomi Soocas X3“. Vis dėlto labai panašu, kad lyderis labai greitai pasikeis, nes oficialiai pagaliau buvo pristatytas atnaujintas elektrinis dantų šepetėlis „Xiaomi Soocas X5“.

Dizaino aspektu „Xiaomi Soocas X5“ primena kitus elektrinius dantų šepetėlius. Džiugu pranešti, kad kuriant „Xiaomi Soocas X5“ daugiausia dėmesio buvo skiriama techninėms savybėms, todėl šis elektrinis dantų šepetėlis prieš „Xiaomi Soocas X3“ didžiausią pranašumą įgyja būtent techniniu aspektu.

Pagrindinis atnaujinimas, kurio sulaukė „Xiaomi Soocas X5“ elektrinis dantų šepetėlis yra susijęs su varikliu. Šis elektrinis dantų šepetėlis siūlo 4 valymo režimus, kurių kiekvienas turi 3 intensyvumo lygius. Tai reiškia, kad „Xiaomi Soocas X5“ iš viso turi 12 pavarų, kurių kiekviena atlieka savo funkciją. Įdomu ir tai, kad pavaras (režimus) šiuo atveju galima perjungti naudojant vos vieną mygtuką.

Priminsime, kad „Xiaomi Soocas X3“ elektrinis dantų šepetėlis taip turi 4 valymo režimus, bet čia negalima keisti intensyvumo lygio, o apie režimų valdymą skirtingomis pavaromis išvis net nėra kalbos. Be to, gamintojas taip pat pabrėžia, kad atnaujintas „Xiaomi Soocas X5“ variklis leidžia pasiekti dar geresnį dantų balinimo efektą.

Būtina pridėti dar ir tai, kad „Xiaomi Soocas X5“ yra įdiegtas spaudimo jėgos valdymo mechanizmas. Šis techninis sprendimas įspėja naudotoją vibruodamas tada, kai jis per stipriai spaudžia šepetėlį ir gali pažeisti dantų emalį.

„Xiaomi Soocas X5“ taip pat gali pasigirti geriau laikančia baterija. Atnaujintas variklis užtikrina tokį patį vibracijos dažnį kaip ir „Xiaomi Soocas X3“ atveju (37200 kartai per minutę), tačiau, pasak gamintojo, „Xiaomi Soocas X5“ baterija tarnauja daugiau nei 30 dienų dantis valant du kartus per dieną.

Tuo tarpu „Xiaomi Soocas X3“ elektriniu šepetėliu dantinis valantis du kartus per dieną bateriją tektų įkrauti maždaug kas 25 dienas. Skirtumas gal ir nedidelis, bet vistiek yra naujo modelio naudai.

„Xiaomi Soocas X3“ savininkai puikiai žino, kad šis elektrinis dantų šepetėlis gali rodyti dantų šepetėlio galvutės naudojimo likutį, tačiau jei turite kelias galvutes, „Xiaomi Soocas X3“ jau neatsirenka kuriai iš jų koks panaudojimo likutis priklauso.

„Xiaomi Soocas X5“ turi analogišką funkciją, tačiau čia būtina pridėti ir tai, kad kiekviena šepetėlio galvutė šiuo atveju dar turi ir NFC lustą.

Toks sprendimas kiekvieną turimą šepetėlio galvutę leidžia nuskenuoti su išmaniuoju telefonu, kas galiausiai taikomoje programoje padeda sekti turimų dar nepanaudotų dantų šepetėlių galvučių likutį. Tad visada galite tiksliai žinoti, kuri iš naudojamų galvučių kiek dažnai yra panaudota ir kurią iš jų jau reikia keisti. Labai patogi funkcija, nors ir padidinanti galvučių kainą.

Galiausiai norisi pridėti ir tai, kad naujos kartos elektrinis dantų šepetėlis „Xiaomi Soocas X5“ siūlo kur kas geresnę komplektaciją. Pavyzdžiui, jeigu „Xiaomi Soocas X3“ komplekte pirkėjas randa tik patį elektrinį dantų šepetėlį su įkrovos stotele, tai „Xiaomi Soocas X5“ komplektas yra ypatingas dėl tos priežasties, nes jame dar yra pridedamas kelionėms skirtas atskiras dėklas bei specialus vandeniui skirtas puodelis, kurį taip pat galėsite naudoti kelionių metu.

Trumpai:

 • Pagal pirkėjų vertinimus - 4.75 balai iš 5 (12 vertinimai)
 • Vibracijos dažnis: 37200 kartai per minutę;
 • Baterija: 1000 mAh.
 • Valymo režimai: 4 režimai, kiekvienas jų turi 3 intensyvumo lygius.
 • Galvutės: galvutės yra keičiamos, gali būti naudojamos 3 skirtingų rūšių.
 • Atsparumas vandeniui: IPX7.
 • Ryšiai: Bluetooth, NFC.
 • Programėlė: „SOOCAS“ arba „Xiaomi Mi Home“. Programėlė leidžia keisti šepetėlio režimų nustatymus, suteikia patarimų kada reikia valytis dantis, papasakos apie burnos higieną ir kitos naudingos informacijos, informuos apie baterijos atsargas, nurodys įprastą dantų valymo laiką ir šepetėlio galvutės naudojimo laiko likutį.
 • Išskirtinės savybės: itin aukšta pagaminimo kokybė, labai aukštos klasės šepetėliai, belaidis įkrovimas ir valdymas per išmaniąją programėlę.
 • Dydis ir masė: 25,5 x 3 x 2,6 cm; 430 g.

Kaina

Tikrinta 2019 06 09

 • „Gearbest“60.64€ 
 • su nuolaidos kuponu GB-HBZSCAX5
 • Tai mažiausia kaina
 • Dabar parduodamas su 30 % nuolaida, į Lietuvą siunčiamas registruotu paštu nemokamai.
 • Lietuvoje neparduodamas.
 • Pirmtakas „Xiaomi Soocas X3“ kainuoja 36€

Dabartinė 60.64€ kaina yra mažiausia šio dantų šepetėlio kainų istorijoje:

6. Naujos kartos automobilinis FM moduliatorius „Alfawise QC3.0“

10.86€ | 35 % nuolaida + nuolaidos kuponas AMXPCC02„Alfawise QC3.0“ specifikacijos, atsiliepimai

Tai naujos kartos automobilinis FM moduliatorius, kuris bene labiausiai ypatingas tampa dėl integruoto Bluetooth 4.2 ryšio modulio. Šis automobilio aksesuaras taip pat palaiko „Quick Charge 3.0“ techninį sprendimą, kurio pagalba elektroninių įrenginių baterijas galima įkrauti bene 4 kartus greičiau nei naudojant įprastą standartinę USB jungtį.

Šį FM moduliatorių jau buvau išbandęs dar prieš jį įsigydamas, todėl puikiai žinojau ko tikėtis. Turiu pripažinti, kad jis veikia kur kas geriau nei kiti FM moduliatoriai iš Kinijos. Garso kokybė taip pat puiki, o ryšio signalas visuomet maksimaliai stiprus. Trumpai tariant, tai tiesiog yra puikus pasirinkimas už labai gerą kainą. Rekomenduoju. (Bruce)

Automobiliai FM moduliatoriai jau nieko nestebina, tačiau įvertinus senstelėjusį Lietuvos automobilių parką kai kuriems tai gali tapti tikru išsigelbėjimu. Apie populiariausius FM moduliatorius iš Kinijos jau esame rašę anksčiau, tačiau labai panašu, kad „Alfawise QC3.0“ artimiausiu metu taps nauju hitu.

Praktika rodo, kad FM moduliatoriai bent jau iki šiol nepasižymėjo itin gera atkuriama garso kokybe. Vis dėlto „Alfawise QC3.0“ gali tapti malonia išimtimi, kadangi šis FM moduliatorius turi integruotą Bluetooth 4.2 ryšio modulį.

Priminsime, kad anksčiau pristatyti FM moduliatoriai dažniausiai naudoja morališkai pasenusią Bluetooth 3.0 versiją. Tuo tarpu ketvirtoje Bluetooth versijoje buvo pristatyta nemažai naujų techninių sprendimų, kurie leidžia pasiekti ne tik geresnį informacijos suspaudimo lygį, bet dar ir padeda sukurti stabilesnį ryšio kanalą, kas galutiniame rezultate leidžia mėgautis geresnes garso kokybe.

Būtina pabrėžti ir tai, kad „Alfawise QC3.0“ FM moduliatorius taip pat palaiko populiariausius muzikos formatus (WMA, WAV, APE, FLAC ir t. t.). Trumpai tariant, nuo šiol jums nereikės rūpintis kokio formato muzikos rinkmenas kelti į Micro SD kortelę ar USB atmintinę, nes „Alfawise QC3.0“ tiesiog sugebės susidoroti su bet kuriuo populiariu muzikos formatu automatiškai.

„Alfawise QC3.0“ kaip ir kiekvienas kitas FM moduliatorius iš Kinijos ypatingas tampa dar ir dėl tos priežasties, nes tuo pačiu metu gali būti naudojamas ir elektroninių įrenginių baterijai įkrauti. Įvertinus „Alfawise QC3.0“ matmenis maloniai stebina tas faktas, jog šis FM moduliatorius turi net dvi USB jungtis. Be to viena iš jų palaiko „Quick Charge 3.0“ techninį sprendimą, kurio pagalba elektroninių įrenginių baterijas galima įkrauti bene 4 kartus greičiau nei naudojant įprastą standartinę USB jungtį.

FM moduliatorius „Alfawise QC3.0“ taip pat išsiskiria elegantišku korpuso dizainu, kuro galimybes šiuo atveju leidžia dar labiau išplėsti integruotas LED pašvietimas. Jo dėka automobilyje galima sukurti išskirtinę atmosferą. Ši funkcija pilnai atitiks kiekvieno poreikius dėl tos priežasties, nes šis LED pašvietimas siūlo net šešias skirtingas pašvietimo spalvas.

Galiausiai gamintojas tvirtina, jog „Alfawise QC3.0“ yra suderinamas su daugeliu išmaniajame telefone diegiamų taikomųjų programų. Šis sprendimas naudingas dėl tos priežasties, nes tiesiog naudojant ant „Alfawise QC3.0“ korpuso esančius mygtukus leis perjungti dainą, o esant reikalui padės atsiliepti ir į telefono skambutį. Be to, „Alfawise QC3.0“ taip pat yra suderinamas su tokiais išmaniais asistentais, kaip „Siri“ ar „Google Now“.

Trumpai:

 • Pagal pirkėjų vertinimus 4.8 balai iš 5 (41 vertinimai)
 • Pagrindinės funkcijos: laisvų rankų įranga, FM moduliacija, išmaniųjų prietaisų įkrovimas.
 • Papildomos funkcijos: rodoma automobilio elektros sistemos įtampa, GPS nurodymai iš mobilaus telefono per automobilio garsiakalbius, suderinamumas su išmaniajame telefone diegiamomis taikomosiomis programomis, suderinamumas išmaniajame telefone integruotu virtualiu asistentu.
 • Ekranas: LCD tipo, rodo FM moduliacijos dažnį ir automobilio elektros sistemos įtampą.
 • Apsaugos: nuo temperatūros, įtampos, srovės šuolių ir trumpo jungimo.
 • Ryšiai: Bluetooth 4.2.
 • Jungtys: 2x USB ir „Micro SD“ lizdas.
 • Dydis ir svoris: 8 x 3,4 x 3,4 cm, 38 g.

Kaina

Tikrinta 2019 06 09

 • Lietuvoje neparduodamas.
 • „Gearbest“10.86€.
 • Su nuolaidos kuponu AMXPCC02
 • Dabar parduodamas su 35 % nuolaida, į Lietuvą siunčiamas už 0.21€.

7. Naujos kartos magnetiniai žibintuvėliai „Alfawise AL-M1“ ir „Alfawise AL-M1 Plus“

20.82€ | 35 % nuolaida + nuolaidos kuponas GBSZALM12„Alfawise AL-M1“ specifikacijos

26.25€ | 45 % nuolaida + nuolaidos kuponas GBSZALM11

Ar lauke, ar kambaryje, ar lietui lyjant, ar tvarkant automobilį, ar ištikus nelaimei - „Alfawise AL-M1“ ir „Alfawise AL-M1 Plus“ žibintuvėliai visada pravers. Nuostabi pagaminimo kokybė ir stebinantis funkcionalumas. Tarp šių dviejų žibintuvėlių yra skirtumų ir į juos tikrai verta atkreipti dėmesį.

Abu šie žibintuvėliai yra visiška naujiena - ką tik prekyboje pasirodę nauji „Alfavise“ kompanijos produktai. Ir pagal gamintojo pateikiamą informaciją jie labai šaunūs ir juos galima naudoti praktiškai bet kokiomis aplinkybėmis, bet prieš tai tikriausiai daugeliui kilo klausimas: kuo gi jie skiriasi? Ką tas prierašas prie pavadinimo „Plus“ duoda? Juk ir kaina jų skiriasi.

Esminiai skirtumai yra gana paprasti. Abu žibintuvėliai yra maitinami per USB jungtį įkraunamomis baterijomis. Tik šiuo atveju „Alfawise AL-M1“ turi 2500 mAh talpos bateriją, o „Alfawise AL-M1 Plus“ - 5000 mAh.

Žinoma dėl to skiriasi ir žibintuvėlių darbo laikas bei įkrovimo greitis: „Alfawise AL-M1“ gali šviesti 20 valandų arba 80 valandų (priklausomai ar švies tiesiog į priekį, kaip įprastas žibintuvėlis, ar šviesos srautas bus skleidžiamas iš žibintuvėlio šono), o „Alfawise AL-M1 Plus“ gali šviesti 30 arba 160 valandų. Baterijos atitinkamai įkraunamos per 4 ir 7 valandas.

Kitas skirtumas, kad šoninėje pozicijoje „Alfawise AL-M1“ turi 28 vnt. „JFLED2835 840lm 5.6W“ šviestukų, o „Alfawise AL-M1 Plus“ - 46 vnt. „JFLED2835 1380lm 9.2W“ šviestukų.

Kitais aspektais abu žibintuvėliai yra vienodi ir preikinėje dalyje aprūpinti „CREE XLamp XP-E2 283lm 3W“ spinduoliais, gali šviesti kone į visas puses (tiesiai, į šoną, mirksėti mėlyna/raudona šviesa), gamintojas užtikrina, kad jų šviestukai švies 100 000 valandų.

Taip pat žibintuvėliai turi magnetus, tad gali būti pritvirtinti prie metalinio paviršiaus, kaip kad automobilio variklio dangčio ir pan.

Jie yra atsparūs vandeniui (IPX6) ir dėl savo specifinės konstrukcijos bei itin kokybiškų medžiagų labai tvirti. Gamintojas garantuoja, kad šie žibintuvėliai atlaiko iki 100 kg apkrovas.

Yra ir daugiau privalumų. Be to, kad šiuos žibintuvėlius galima naudoti bet kokiais gyvenimo atvejais ir to, kad, pasak gamintojo, mėlynos/raudonos spalvos mirksėjimas atbaidys varles bei moskitus – skamba egzotiškai ir neišbandžius turbūt nesužinosime kiek tame tiesos – yra gerokai apčiuopiamesnių naudų.

Tiesiog vieno mygtuko paspaudimu galima reguliuoti švietimo ryškumą ir jį prisiderinti pagal esamą situaciją.

Kitas privalumas, kad užteks vieną kartą papurtyti šiuos žibintuvėlius ir pamatysime kiek yra likę baterijos energijos.

O dar geriau, kad juos galima naudoti ir kaip išorines baterijas ir taip įkrauti savo išmaniuosius telefonus, racijas ir kitus įrenginius. Žinoma, jei planuojate dažnai naudotis šia galimybe, verta pasirinkti „Alfawise AL-M1 Plus“ žibintuvėlį, kuris turi didesnę – 5000 mAh talpos bateriją.

Tad „Alfawise AL-M1“ ir „Alfawise AL-M1 Plus“ yra itin tvirti, kokybiškai pagaminti ir labai funkcionalūs žibintuvėliai.

Juos galima naudoti tiek namuose, tiek tvarkant automobilį, tiek žvejojant bei stovyklaujant. Praktiškai bet kokiomis orų sąlygomis ir aplinkybėmis. O kai šalia nebus elektros rozetės, galimybė įkrauti kitus įrenginius taps tikru džiaugsmu ir išsigelbėjimu.

8. Naujos kartos lazerinis atstumo matuoklis „Alfawise LS-1“

15.39€ | 40 % nuolaida + nuolaidos kuponas GBSZYH052107 | „Alfawise LS-1“ specifikacijos

Tai naujos kartos itin mobilus mažų gabaritų lazerinis atstumo matuoklis, kuris yra pritaikytas matuoti atstumus nuo 0,03 iki 40 m. Šis į kišinę telpantis lazerinis atstumo matuoklis turi integruotą 180 mAh talpos baterija ir be papildomos įkrovos gali būti naudojamas apie 3000 matavimų atlikti.

„4 metus ieškojau sau tinkamo lazerinio atstumo matuoklio ir pagaliau jį suradau“. Kuo taip patiko „Alfawise LS-1“ matuoklis ir kokie jo pagrindiniai trūkumai („Alfawise LS-1“ apžvalga)

Standartinė matavimo ruletė dažnu atveju gali būti gana patogus pasirinkimas, tačiau šiuo metu rinkoje galima rasti ir kur kas universalesnių bei geresnes mobilumo savybes turinčių sprendimų. Pavyzdžiui, naujos kartos lazerinis atstumo matuoklis „Alfawise LS-1“ yra pakankamai mažas, jog esant reikalui jį yra patogu nešiotis kišenėje tarsi raktų pakabuką.

„Alfawise LS-1“ sveria vos 30 gramų, o šio lazerinio matuoklio korpuso storis neviršija 1,6 cm. Pridėti norisi ir tai, kad 180 mAh įkraunamos baterijos energijos šiuo atveju pakanka 3000 matavimų atlikti, o pats naudojimasis „Alfawise LS-1“ yra ant tiek paprastas, jog šiam lazeriniam atstumo matuokliui pakanka vos vieno mygtuko.

Reikšmingu „Alfawise LS-1“ privalumu taip pat tampa galimybė leidžianti matuoti atstumus iki 40 metrų. Greičiausiai sutiksite, kad su tokia užduotimi negali susidoroti nei viena įprasta matavimo ruletė. Be to, matuojant ilgesnius atstumus su paprasta rulete tenka susidurti ir su jos linkstančios juostos nestabilumu. Smagu, kad tokios problemos negresia „Alfawise LS-1“ lazeriniam matuokliui, kuris, pasak gamintojo, matavimus atlieka +/- 2 milimetrų tikslumu.

Maloniai stebina ir tas faktas, jog lazerinis atstumo matuoklis „Alfawise LS-1“ pripažinimo jau spėjo susilaukti tarptautinėje parodoje, kurioje gavo „Reddot Design“ apdovanojimą. 

Tai yra iš tiesų svarbus įvertinimas kinams, nes šioje kiekvienais metais vykstančioje parodoje apdovanojimus dažniausiai gauna „Samsung“ bei kitos didesnės kompanijos. Tuo tarpu vietinių Kinijos gamintojų produktai įprastai lieka nuošalyje.

Pristatant „Alfawise LS-1“ taip pat svarbu prisiminti ir kitą labai populiarų lazerinį atstumo matuoklį „KXL - E40“, kuris dabar Kinijos rinkoje kainuoja 15.38€. Šis atstumo matuoklis Kinijoje ilgą laiką buvo pats populiariausias, tačiau „Alfawise LS-1“ gana greitai jį pavijo ir dabar jau lenkia pagal pardavimų kiekį. Ir čia ko gero, svarbiausias privalumas – kur kas kompaktiškesnis korpusas (8,6 x 2,2 x 1,6 cm), stilinga išvaizda. Visi šie dalykai  kiekvieną dieną žavi vis daugiau ir daugiau pirkėjų.

Įdomu, kad 11,5 x 5 x 2,3 cm korpuso matmenis turintis „KXL - E40“ lazerinis atstumo matuoklis analogiškai yra pritaikytas atstumui iki 40 metrų išmatuoti. Jį pagirti galima tik dėl didesnio tikslumo (+/- 1,5 mm prieš +/- 2 mm), tačiau „Alfawise LS-1“ turi integruotą ličio jonų bateriją, kurią bet kada galima įkrauti naudojant standartinį USB kabelį. Tuo tarpu „KXL - E40“ atveju periodiškai tenka pirkti AAA tipo baterijas.

Reziumė galima pasakyti, kad lazerinis atstumo matuoklis „KXL - E40“ labiau patiks tiems pirkėjams, kurie ieško papildomo funkcionalumu (ploto matavimas, kraštinių išskaičiavimas) ir atstumo matavimus atlieka praktiškai kasdien. Visi likusieji greičiausiai mieliau rinksis kompaktišką ir mobilų „Alfawise LS-1“ lazerinį matuoklį, kuris laisvai telpa į kišinę ir visada prireikus būna šalia.

Trumpai:

 • Pagal pirkėjų vertinimus - 4.9 balai iš 5 (61 vertinimai)
 • Tikslumas: +/- 2 mm.
 • Matavimo vienetai: m, ft, in.
 • Matavimo atstumas: 0,03 – 40 m.
 • Baterija: 180 mAh.
 • Lazerio bangos ilgis: 620 – 670 nm.
 • Matmenys ir svoris: 8,6 x 2,2 x 1,6 cm; 30 g.

Kaina

Tikrinta 2019 06 09

 • Lietuvoje neparduodamas.
 • „Gearbest“15.39€.
 • Nuolaidos kodas: GBSZYH052107
 • Dabar parduodama su 40 % nuolaida, į Lietuvą siunčiamas už 0.27€.

9. Belaidė barzdaskutė „SO WHITE ED1“

13.57€ | 31 % nuolaida„SO WHITE ED1“ specifikacijos, atsiliepimai

„SO WHITE ED1“ - tai belaidis elektrinis barzdos skustuvas, palaikantis drėgną ir sausą skutimą. Tai yra itin mažas, vos 117 gramų sveriantis prietaisas. Glotnų skutimąsi užtikrina lankstus galvutės tinklelis ir aštrūs ašmenys. O baterijos energijos po 8 valandų įkrovimo užteks net 90 minučių. Pirkėjams patinka kompaktiškas dydis ir kaip lengvai ši barzdaskutė slysta veidu.

Tai puikus kelioninis skustuvas. Labai tylus, efektyvus ir švelnus – lengvai slysta per visą veido paviršių. Jis toks mažas ir lengvas, kad telpa kišenėje – tikrai dėmesio vertas prietaisas. (Dana Bailey)

„SO WHITE ED1“ – tai labai maža, „Xiaomi Youpin“ 2019 metais pristatyta 2 W barzdaskutė, sverianti vos 117 gramų. Šis prietaisas puikiai tinka keliaujantiems, nes užima labai mažai vietos lagamine. Labai gerai ir tai, kad „SO WHITE ED1“ yra įkraunamas standartiniu „USB Type C“ laidu.

„SO WHITE ED1“ turi gana didelę bateriją. Ją įkrauti galima per 8 valandas. Iš tiesų tai nėra tiek jau daug - pavyzdžiui, pernai metais perkamiausios „Xiaomi Youpin Mi Home Razor“ kišeninės barzdaskutės baterijų įkrovimas užtrunka 8 valandas, o paskui prietaisas veikia apie 45 minutes. Palyginimui - pilnai įkrauta „SO WHITE ED1“ gali darbuotis net 90 minučių, t.y. dvigubai daugiau, nors kraunamas tiek pat laiko. Darant prielaidą, kad skutimasis bus trumpas, bateriją reikia įkrauti tik kartą per mėnesį.

Šiuo metu „SO WHITE ED1“ kainuoja kur kas pigiau nei „Xiaomi Youpin Mi Home Razor“, tad atrodo geresnis pasirinkimas. Visgi kai kuriuose parametruose „Xiaomi Youpin Mi Home Razor“ turi pranašumų - abi barzdaskutes gamino ta pati kompanija, bet jos nėra identiškos. 

Nors „Xiaomi Youpin Mi Home Razor“ neturi tokios galingos baterijos, bet turi kitų privalumų. Ši barzdaskutė turi dvi skutimo galvutes, kurios gerai prisitaiko prie veido kontūrų. 

Naujoji „SO WHITE ED1“ turi tik vieną galvutę. Kita vertus, ją dengia plonas lankstus tinklelis, kuris taip pat gerai priglunda prie veido. Be to, šioje galvutėje sukasi trys peiliai. Jie sukasi po labai plonu, tik 0,07 milimetro storio tinkleliu, kuris yra išlenktas, lankstus, todėl labai gerai seka mūsų veido kontūrą.

Skustuvo variklis sukasi iki 5500 per minutę. 

Skustuvo viršų galima nuimti ir patogiai išvalyti. Abu skustuvus galima naudoti tiek sausam, tiek drėgnam skutimui. Abu skustuvus galima plauti po vandens srove, tačiau „Xiaomi Youpin“ atitinka IPX7 standartą, o „SO WHITE ED1“ – tik IPX5.

„SO WHITE ED1“ yra pagamintas iš ABS plastiko. Korpuse yra įjungimo mygtukas, kuris turi ir keliavimo režimo funkciją. Jis leidžia užrakinti prietaisą, taip užkertant kelią nenumatytam barzdaskutės įsijungimui lagamine. Papildomą apsaugą užtikrina ir pakuotėje pridedamas dangtelis.

Iš techninių specifikacijų atrodo, kad „SO WHITE ED1“ yra patogus ir funkcionalus prietaisas, ypač praverčiantis keliaujant. Tikriausiai dėl to jis patinka ir pirmiesiems pirkėjams - nors profesionalių apžvalgų dar nėra, tačiau pirkėjų atsiliepimai labai teigiami. 

Trumpai:

 • Pagal pirkėjų vertinimus - 4.64 balai iš 5 (25 vertinimai)
 • Pagrindinė funkcija: belaidis elektrinis barzdos skustuvas, kuris palaiko drėgną ir sausą skutimą.
 • Baterija: 8 valandų įkrovimas leidžia skustis 90 minučių.
 • Medžiagos: nerūdijančio plieno skutimo galvutės tinklelis, ABS korpusas.
 • Atsparumas: atsparus vandeniui, IPX5 standartas
 • Komplektacija: „SO WHITE ED1“ barzdaskutė, apsauginis dangtelis „USB Type C“ laidas įkrovimui, instrukcijos kinų kalba.
 • Matmenys ir svoris: 4,00 x 4,00 x 9,50 cm, 117 gramų.

Kaina

Tikrinta 2019 06 09

 • Lietuvoje neparduodamas.
 • „Gearbest“ - 13.57€.
 • Tai mažiausia kaina
 • 31 % nuolaida, nemokamas siuntimas į Lietuvą.
 • Tiesioginis konkurentas „Xiaomi Youpin Mi Home Razor“ - 18.10€

Dabartinė 13.57€ kaina yra mažiausia šios barzdaskutės kainų istorijoje:

10. Robotas siurblys „Alfawise V8S PRO E30B“ - 1800 Pa siurbimas, grindų plovimas ir HEPA filtras

153.85€ | 32 % nuolaida„Alfawise V8S PRO E30B“ specifikacijos

„Alfawise V8S PRO E30B“ yra modernus, plonas, funkcionalus ir labai gerą kainos-parametrų santykį turintis dulkių siurbys-robotas. Jis siurbia net 1800Pa jėga, skleidžia vos 65 dB triukšmą, turi HEPA filtravimo sistemą ir net grindims plauti reikalingus priedus. Šio įrenginio 2500 mAh baterijos pakanka 110-120 minučių, o tada jis pats sugrįžta įkrovimui. „Alfawise V8S PRO E30B“ galima valdyti balsu, programėle arba pulteliu ir kainuoja pigiau nei 200€.

„Alfawise V8S PRO E30B“ – tai naujas dulkių siurblys-robotas, skirtas įprastam namų naudojimui. Pagal pavadinimą matosi, kad tai atnaujinta „Alfawise V8S“ versija.

Priminsime, kad „Alfawise V8S“ yra vienas iš geriausią kainos/parametrų santykį turinčių siurblių Kinijoje, kainuojantis apie 131€, o iš konkurentų išsiskyrė išskirtiniu galingumu - 1300 PA siurbimo galią turėjo tik siurbliai, kainuojantis apie 200€. O kuo didesnė siurbimo galia, tuo geriau išvalo kilimus ir nuo grindų pakelia siunkesnius nešvarumus, tokius kaip krupas ar smėlis. 

O ir „Alfawise V8S“ apžvalgos ir atsiliepimai yra labai teigiami. „Galiu pasakyti, kad tai efektyviausiai besidarbuojantis robotas dulkių siurblys, kokį tik esu testavęs“, „Iš 10 balų duodu 9,5 - pigiau už „Xiaomi“ ir „Ilife“, o siurbia kur kas geriau nei brangesnis „Ilife V7S Pro“ - štai taip apie šį siurblį atsiliepdavo pirkėjai ir apžvalgininkai.

Jei „Alfawise V8S“ buvo toks vykęs siurblys, jo atnaujinimas turi būti dar geresnis. Bet ar tikrai? Pagal tai, ką rodo specifikacijos, tikrai taip -  „Alfawise V8S PRO E30B“ iš tikro yra ypatingas siurblys.

„Alfawise V8S PRO E30B“ turi pultelį, kuris leidžia perjungti skirtingus valymo režimus, tačiau šis prietaisas taip pat turi „Wi-Fi“ modulį, kuris leidžia įrenginiui bendrauti su „Google Home“ ar „Amazon Alexa“ virtualiais asistentais. Tai reiškia, kad „Alfawise V8S PRO E30B“ gali būti valdomas ir balsu, ir programėle.

„Alfawise V8S PRO E30B“ turi giroskopą ir eilę jutiklių, kurie užtikrina, kad siurblys judės tik ten, kur gali judėti laisvai, nenukris ir be reikalo nesitrankys į baldus.

„Alfawise V8S PRO E30B“ turi du šepetėlius, kurie nukreipia dulkes prie pagrindinės siurbimo angos. Šis įrenginys gali pasigirti net 1800 PA siurbimo galia. Tai dar daugiau nei „Alfawise V8S“, o įvertinus, kokia yra kainų kategorija, tai tiesiog neįtikėtinas rodiklis. 

Negana to, per šį siurblį keliaujantis oras yra filtruojamas per HEPA filtrus, todėl į kambarį sugrįžta labai švarus. 

„Alfawise V8S PRO E30B“ turi 2500 mAh bateriją, kuri užtikrinta 110-120 minučių darbą. Kuomet energijos lygis nukrenta žemiau 20 %, siurblys pats sugrįžta į įkrovimo stotelę. Įdomu tai, kad senesnis „Alfawise V8S“ turėjo 2600 mAh bateriją, tai kodėl naujesnis turi mažesnę? Greičiausiai dėl vietos.

„Alfawise V8S PRO E30B“ turi 600 ml dulkių talpą („Alfawise V8S“ turėjo 350 ml), taip pat turi 350 ml vandens talpą ir vis tiek yra šiek tiek plonesnis (7,6 cm prieš 8).

Taigi, „Alfawise V8S PRO E30B“ skirtingai nei „Alfawise V8S“ palaiko ne tik sausą, bet ir drėgną grindų valymą.

Sumažėję matmenys reiškia, kad naujesnis siurblys gali lengviau palįsti po baldais. Negana to, jis dar ir siurbia geriau – „Alfawise V8S“ gali pasigirti 1300 PA siurbimo jėga, o štai „Alfawise V8S PRO E30B“ siurbimo jėga siekia visus 1800 PA.

Naujasis „Alfawise V8S PRO E30B“ turi daugybę pranašumų – nuo HEPA filtro, iki didesnės siurbimo galios. Tačiau tikriausiai didžiausias iš jų yra galimybė plauti grindis. „Alfawise V8S PRO E30B“ pakuotėje rasite vandens talpą ir mikrošluostę, kurie padės išplauti grindis.

Įdomu tai, kad dirbdamas šį darbą robotas yra tylesnis – kai plauna grindis skleidžia tik 30 dB triukšmą.

„Alfawise V8S PRO E30B“ neturi lazerinės navigacijos, bet to ir neverta tikėtis šioje kainų grupėje. Bet jis turi giroskopinę navigaciją ir tai fantastiškas dalykas šioje kainų grupėje - ji taip pat padeda sudaryti patalpų žemėlapį ir robotas teritoriją valo labai efektyviai, tiesiog, nėra galimybės nustatyti atskirų valymo zonų ar kitų ribojimų, kaip kad lazerinės navigacijos atveju. 

Apibendrintai, „Alfawise V8S PRO E30B“ yra tiesiog įspūdingas robotas siurblys šioje kainų grupėje. Pagal tai, kokius parametrus jis turi ir kiek kainuoja, nelabai net yra su kuo jį palyginti - iki šiol už tokius robotus siurblius drąsiai prašydavo bent 200-250€ ir jie būdavo laikomi labai pigiais pasiūlymais. Tad kainos ir parametrų prasme „Alfawise“ perspjovė visus.

Trumpai:

 • Pagal pirkėjų vertinimus - 5 balai iš 5 (14 vertinimai)
 • Galia: 30 W, 1800 PA siurbimo galia.
 • Triukšmas: 65 dB siurbiant, 30 dB plaunant grindis.
 • Filtras: HEPA filtras.
 • Navigacija: giroskopinė navigacija
 • Apsaugos: jutikliai saugo nuo trankymosi į baldus, giroskopas užtikrina taisyklingą zigzagą.
 • Dulkių dėžutės talpa:  600 ml.
 • Vandens talpa: 350 ml;
 • Baterija: 2500 mAh; veikimo trukmė iki 120 min.; automatiškai grįžta prie įkrovimo stotelės, kai energijos likutis nukrenta žemiau 20 %.
 • Išskirtinės savybės: itin galingas, turi grindų plovimo funkciją, valdomas programėle, pulteliu arba balsu.
 • Pakuotė: siurblys robotas su priedais, vandens talpa, nuotolinio valdymo pultelis, maitinimo adapteris su stotele.
 • Matmenys ir svoris: 33,00 x 33,00 x 7,60 cm, 2,7 kg.

Kaina

Tikrinta 2019 06 09

 • Lietuvoje neparduodamas.
 • „Gearbest“ - 153.85€
 • 32 % nuolaida, siuntimas į Lietuvą - 8.09€
 • Patobulinta „Alfawise V8S“ (131.22€, iš Čekijos sandėlio) versija

Dabartinė 153.85€ kaina yra mažiausia šio siurblio kainų istorijoje:

 
 

Aut. teisės: Technologijos.lt

(0)
(0)
(0)

Komentarai ()