Iš Vokietijos sandėlio, jokios rizikos dėl muito, pristatymas per kelias dienas ir nuolaidos iki 65 %: Cafago skelbia išskirtinius pasiūlymus norintiems įsigyti vieną populiariausių „Wltoys“ automobilių bei elektrinį dviratį „Ziyoujiguang T18“ (Video)  ()

Naujausi Cafago.com pasiūlymai: - Elektrinis dviratis „Ziyoujiguang T18“, iš Vokietijos sandėlio, 63 % nuolaida, nemokamas siuntimas į Lietuvą; - Itin populiarus ir nuotoliniu 2.4G radijo bangų pulteliu valdomas „Wltoys“ automobilis, iš Vokietijos sandėlio, 65 % nuolaida.

Elektrinis dviratis „Ziyoujiguang T18“ ir paspirtukas E9 

  • „Ziyoujiguang T18“ parduodamas už 328,14 €, 63 % nuolaida, iš Vokietijos sandėlio, nemokamai į Lietuvą pristatys per 3-5 darbo dienas. Ribotas prekių skaičius.
  • E9 paspirtukas parduodamas už 136.99€, 77% nuolaida , iš Vokietijos sandėlio, nemokamai į Lietuvą pristatys per 3-5 darbo dienas. Ribotas prekių skaičius.

Esminiai elektrinio dviračio „Ziyoujiguang T18“ bruožai yra tokie: jis turi 250 W galios motorą, 6 Ah talpos bateriją, gali pasiekti iki 30 km/h greitį ir, kaip teigia apžvalgininkai, „kuo puikiausiai įveikia įkalnes bei labai gerai pagreitėja.“

Pakuotėje be pačio elektrinio dviračio yra ir visi reikalingi raktai, skirti surinkti dviračiui bei patikrinti ar visi varžtai yra pakankamai priveržti. Beliks tik pritvirtinti dviračio sėdynę bei purvasaugius.

Taip pat yra ir baterijai įkrauti skirtas įkroviklis bei „dviračio užvedimo raktelis“. Be šio rakto elektrinis dviračio variklis neveiks.

Ant vairo yra LED ekranas, kuriame galima matyti tik kiek yra likę baterijos energijos. Greičio, nuvažiuojamo atstumo ir kitų dalykų jis, deja, nerodo, tad norint fiksuoti šiuos rodiklius, reikės atsisiųsti programėlę.

Kairėje pusėje galima įjungti galinį ir priekinį žibintus bei yra garsinis signalas. Spaudžiant stabdį, galinis žibintas pradės mirksėti.

Gamintojas nurodo, kad su vienu įkrovimu ir tik naudojant elektrinį variklį jis gali nuvažiuoti iki 25-30 kilometrų, o jei dar ir žmogus mins pedalus ir elektrinį variklį naudos kaip pagalbinę priemonę, tai baterijos užteks iki 50 km.

„Ziyoujiguang T18“ turi ir dar keletą privalumų, kaip turimi priekiniai ir galiniai diskiniai stabdžiai.

Taip pat gale yra amortizatorius, kurį galima reguliuoti, tad kiekvienas asmeniškai gali prisitaikyti dviratį ir pagal tai, kokiais keliais važinėja.

Šioje apžvalgoje galite detaliai susipažinti su šiuo šauniu elektriniu „Ziyoujiguang T18“ dviračiu ir pasižiūrėti, kai jis yra testuojamas:

„Wltoys 12428 1/12 2.4G 4WD Elektric Brushed Crawler RTR RC Car“ - nuotoliniu būdu valdomas automobilis

Šiuo metu jis parduodamas už 58,43 €, 65 % nuolaida, iš Vokietijos sandėlio, siuntimas į Lietuvą kainuos 8,40 €. Ribotas prekių skaičius.

Jei jūsų nesudomino elektrinis dviratis, tada Cafago turi puikų pasiūlymą, kuris tikrai nudžiugins jūsų pačių arba draugų vaikus.

Šis 1/12 mastelio automobilis gali tapti puikia dovana. „Wltoys“ kompanija yra gana gerai žinoma tarp tokio tipo žaislų ir „Youtube“ esančios apžvalgos rodo, kad šios kompanijos nuotoliniu būdu valdomas automobilis „Wltoys 12428 1/12 2.4G 4WD Elektric Brushed Crawler RTR RC Car“ yra itin smagus ir kokybiškai pagamintas žaislas.

Šis automobiliukas išsiskiria tuo, kad turi nepriklausomų keturių ratų pakabą, visi ratai yra su amortizatoriais ir kaip teigia gamintojas, 4 ratų pavarų sistema užtikrina puikų automobilio valdymą bei stabdymą.

Automobilis gali pasiekti net 50 km/h greitį ir yra valdomas su pakuotėje esančiu nuotolinio valdymo pultu. Pats valdymas vyksta 2.4G radijo bangomis ir diapazonas siekia iki 100 metrų.

Kas dar yra svarbu, kad automobilio korpusas yra itin kokybiškas ir gamintojas užtikrina, jog šis automobiliukas nesunkiai ištvers ir įvairius atsitrenkimus į kitus objektus.

Žinoma, rekomenduojama to nedaryti, bet juk visko pasitaiko ir tvirtas automobilio korpusas yra akivaizdus privalumas.

Dar labai svarbu, kad automobilis suprojektuotas taip, kad apsaugo viduje esančius elektronikos komponentus nuo vandens.

Pats automobilis yra 1/12 mastelio, o kalbant suprantamiau: 22,5 cm pločio, 38 cm ilgio ir 18 cm aukščio. Sveria beveik 2 kilogramus.

Pats automobilis turi 7.4V 15000 mAh talpos bateriją, kurią pilnai įkrauti užtrunka apie 3 valandas. Gamintojas nurodo, kad jos užteks dūkti su automobiliu 10 minučių – nei labai puikus rezultatas, nei labai jau prastas.

Automobilio nuotolinio valdymo pultelis maitinamas 6 AA tipo baterijomis, kurias teks įsigyti atskirai.

Tad pakuotėje rasite patį automobilį, nuotolinio valdymo pultelį, automobilio bateriją, europietišką įkroviklį, reikalingus įrankius ir naudotojo instrukciją anglų kalba.

Apžvalgininkai teigia, kad „Wltoys 12428 1/12 2.4G 4WD Elektric Brushed Crawler RTR RC Car“ yra išties šaunus automobiliukas, su kuriuo bus smagu padūkti ne tik vaikams, bet ir jų tėveliams.

Vien iš apžvalgose pateikiamų nuorodų į internetines parduotuves matyti, kad šis žaislas parduodamas net trimis kartais brangiau nei siūlo Cafago, tad jei ieškote kažko panašaus į „Wltoys“ automobilį – dabar yra pats geriausias metas įsigyti tokį žaislą.

Aut. teisės: Technologijos.lt

(5)
(0)
(5)

Komentarai ()