„Puikus produktas už labai gerą kainą. Iš karto įsigijau dvi tokias rozetes“. Tiesiai į instaliacijos dėžutes montuojama rozetė su pilnu valdymu tiek per „Android“, tiek per „iOS“ telefonus („Alfawise SP12“ kaina, Specifikacijos, Atsiliepimai, Video)  ()

„Alfawise SP12“ – tai viena iš nedaugelio Kinijoje parduodamų išmaniųjų rozečių, kuri montuojasi tiesiai į instaliacijos dėžutę ir tampa praktiškai neatskiriama nuo kitų namuose sumontuotų rozečių. Ši rozetė turi įžeminimą, o priklausomai nuo kiekvieno poreikio ją nuotoliniu būdu galima valdyti tiek „Android“, tiek „iOS“ išmaniuoju telefonu.

„Alfawise SP12“ kaina

 • Gearbest“ – 13,50 €.
 • Dabar parduodama su 26% nuolaida, į Lietuvą siunčiama nemokamai.
 • Lietuvoje neparduodama.

Išmaniosios rozetės nėra naujiena. Vis dėlto dažnas pirkėjas jų atsisako dėl tos priežasties, nes jos užima daug vietos ir gadina kambario interjerą. Džiugu pranešti, kad kinai galiausiai išsprendė ir šią problemą. Naujos kartos rozetė „Alfawise SP12“ yra tiesiog montuojama tiesiai į elektros instaliacijos dėžutę.

Nors iš išvaizdos ši rozetė atrodo įprastai, ją galima vadyti tiek „Android“, tiek „iOS“ išmaniuoju telefonu. Ir šiuo atveju visiškai nėra svarbu esate namuose ar išvykę, „Alfawise SP12“ išmaniąją rozetę bet kada galima įjungti ir išjungti tiesiog per internetą.

Būtina pridėti ir tai, kad šioje rozetėje integruotas mechanizmas leidžia sudaryti valdymo tvarkaraščius. Būtent jų dėka „Alfawise SP12“ rozetė gali tiesiog automatiškai įsijungti ar išsijungti nustatytu laiku visiškai savarankiškai be žmogaus įsikišimo.

„Alfawise SP12“ išmanioji rozetė ypatinga tampa dar ir dėl tos priežasties, nes turi visą eilę įdiegtų saugos sprendimų. Trumpai tariant, „Alfawise SP12“ padeda apsisaugoti nuo trumpo sujungimo, viršįtampio, perkaitimo ir kitų elektros instaliacijos sistemoje galinčių kilti pavojų.

Galiausiai norisi pridėti dar ir tai, kad „Alfawise SP12“ yra pagaminta iš patikimo plastiko, kuris atlaiko itin aukštas temperatūras. Be to, gamintojas tvirtina, jog šis plastikas yra maksimaliai draugiškas aplinkai bei žmogaus sveikatai.

Trumpai: „Alfawise SP12“ specifikacijos

 • Įtampa: 110 – 240 V (AC).
 • Srovė: 16 A.
 • Dažnis: 50 / 60 Hz.
 • Ryšiai: 802.11.b/g/n.
 • Korpusas: polikarbonatas (PC) ir plastikas (ABS).
 • Papildomos funkcijos: „Google Home“ ir „Amazon Alexa“ palaikymas; valdymas išmaniuoju telefonu.
 • Matmenys ir svoris: 8 x 8 x 5 cm; 106 g.

„Alfawise SP12“ atsiliepimai

Išmaniosios rozetės „Alfawise SP12“ populiarumas Kinijoje nuteikia itin optimistiškai. Ši tiesiai į instaliacijos dėžutę montuojama rozetė šiuo metu turi 5 žvaigždučių įvertinimą, kas reiškia, jog visi „Alfawise SP12“ įsigiję pirkėjai jai skyrė maksimalų galimą įvertinimą.

 • Raymond. Lengvai paruošiama darbui rozetė. „Alfawise SP12“ šiuo metu dažniausiai naudoju kartu su „Amazon Alexa“ savo miegamajame. Anksčiau buvau įpratęs keltis vien tam, kad išjungčiau šviestuvą. Tuo tarpu dabar tiesiog galiu tai balsu pasakyti „Alexa“ ir šviesa išsijungia automatiškai.
 • Lester. Puikus produktas už labai gerą kainą. Iš karto įsigijau dvi tokias rozetes. Man labai patinka, kad galiu jas valdyti išmaniuoju telefonu būdamas bet kur. Tai itin praverčia tuomet, kai namo grįžtu vėliau nei įprastai. Tuomet galiu įjungti apšvietimą namuose tiesiog nuotoliniu būdu, kas mano supratimu leidžia imituoti gyvenamą namų aplinką bei padeda apsisaugoti nuo vagių.
 • Maxwell. Jeigu svajojate apie išmaniuosius namus, bet nesate pasiryžę kardinaliems pokyčiams bei didelėms išlaidoms, tuomet „Alfawise SP12“ yra būtent tai ko jau seniai ieškote. Šią rozetę galima sumontuoti ant senų instaliacijos laidų ir to pakanka, kad namuose jau būtų galima džiaugtis pirmaisiais išmaniųjų namų sprendimais.
 • Christopher. Ši rozetė man padeda taupyti laiką, nes nuo šiol galiu sudaryti išankstinius tvarkaraščius kada vienas ar kitas prietaisas namuose turi būti įjungtas. Ateityje planuoju įsigyti dar bet tris „Alfawise SP12“ rozetes.
 

 

Aut. teisės: Technologijos.lt

(4)
(4)
(0)

Komentarai ()