Išskirtinai populiarus AliExpress saugumo kamerų komplektas: „Šiuo metu ir už tokią kainą 2MP Techage yra geriausias komplektas, kokį tik galite rasti - galima pajungti iki 16 kamerų, pats geriausias video glaudinimas, POE maitinimas“ („Techage 508G-20“ apžvalga, Video, iš Ispanijos sandėlio)  (6)

Tai yra pati populiariausia „Techage“ 8-nių kanalų, 2MP, IP POE kamerų sistema Aliexpress parduotuvėje - „Techage 508G-20“. Ją jau įsigijo virš 1000 pirkėjų ir turime net 4,9 balų įvertinimą. Kuo gi ji tokia ypatinga ir ką ji sugeba? Į visus klausimus atsako ir jos galimybes pademonstruoja daugybę tokių stebėjimo sistemų išbandęs apžvalgininkas.

„Už šią Techage kamerų sistema sumokėjau vos 162 dolerius ir negaliu atsistebėti, kaip stipriai per pastaruosius metus patobulėjo technologijos.

Prieš keletą metų tokių specifikacijų komplektą buvo neįmanoma įsigyti už 160 dolerių. Tiesa, dar ir dabar vietinėse parduotuvėse turėsite išleisti kone 3 kartus didesnę pinigų sumą, kad įsigytumėte kažką panašaus į Techage.

Tiesiog tose parduotuvėse į galutinę kainą įtrauktos visos išlaidos: patalpų nuoma, logistika ir t.t. O čia perkate praktiškai tiesiai iš gamintojo ir išvengiate visų tų pridėtinių išlaidų, kurias visada sumoka galutinis pirkėjas.

Taigi, įsigijau štai šį populiariausią Techage kamerų sistemos komplektą ir dabar drauge jį išpakuosime, apžvelgsime pagaminimo kokybę, technines specifikacijas, kaip jį pajungti, valdyti ir kokia filmavimo kokybė bei kitos galimybės.“

 • Aliexpress - nuo 145,91 €;
  • 62 % nuolaida;
  • iš Ispanijos sandėlio;
  • 17,73 € užsiuntimą į Lietuvą.

Išpakavimas ir pakuotės turinys

Apžvalgininkas tvirtina, kad viskas atkeliauja firminėje, išvaizdžioje pakuotėje.

„Ant jos yra surašyta bazinė informacija, kad čia turime HD POE kamerų sistemą, kas reiškia, kad kamera laidu prijungiame prie interneto ir tuo pačiu laidu ji yra maitinama – labai geras dalykas.

Taip pat palaikomas reagavimas į judesį, yra naktinis filmavimas, IP66 standartas – atspari dulkėms ir vandeniui, tad gali kameros būti įrengiamos ir lauke.

Pakuotės nugarėlėje rasite paprastą ir aiškią schemą, kaip šią sistemą pajungti bei informaciją, kaip prijungti prie išmaniųjų telefonų.

Pakuotės viduje rasime viską, ko tik prireiks šios sistemos pajungimui ir funkcionavimui:

 • kameros yra itin tvirtos, metalinio korpuso, atsparios vandeniui ir dulkėms – vos tik paėmus į rankas iškart jaučiama, jog jos yra pagamintos kokybiškai;
 • čia turime 2MP (1920 x 1080) kameras, kas reiškia jog turime FHD;
 • kameros objektyvas yra 3,6mm, o matymo kampas siekia 75 laipsnius, kas yra tikrai gerai;
 • kameroje taip pat yra įtaisyti naujos kartos IR jutikliai, kurie darbuojasi nakties metu ir taip galime matyti kas dedasi esant visiškai tamsai. Galima matyti iki 25 metrų atstumu nuo kameros;
 • taip pat kameroje yra įtaisytas ir ganėtinai geras mikrofonas – gatvėje tai gal tiek naudos ir neduos, nes bus bendras triukšmas, bet kokios parduotuvės viduje jis tampa labai naudingu;
 • taip pat yra įdėti kamerų pritvirtinimui skirti varžtai ir kaiščiai bei laidų hermetizavimui skirti priedai.

Beje, aš įsigijau komplektą su 4 kameromis, bet galite įsigyti ir su 6 ar 8 kameromis. Kadangi čia turime 8 kanalų sistemą, tai prie jos ir galima prijungti iki 16 kamerų. O kodėl net tiek, paaiškinsiu kiek vėliau.“

„Dar pakuotėje rasite įprastą nuotolinio valdymo pultelį. Baterijas reikės įsigyti atskirai. Taip pat ir kompiuterio pelę.

Laidų komplektus: pačios sistemos maitinimui ir kiekvienai kamerai skirtas po 20 metro ilgio laidas. 48V/3A maitinimo adapterį.

Ir galiausiai pati sistema. Beje, labai noriu atkreipti dėmesį, kad kiekviena pakuotės dalis yra supakuota atskirai ir labai kokybiškai. Daugybė paminkštinimo, tad produktas atkeliauja visiškai saugiai.

Pakuotėje rasite ir kietajam diskui pritvirtinti skirtus mažus varžtukus bei labai išsamią naudojimosi instrukciją anglų kalba – čia yra daugybė vizualinės informacijos.“

Vaizdo registravimo sistema

„Aš įsigijau ją su jau įdėtu kietuoju disku ir jūs galite pasirinkti iki 3TB talpos diską.

Sistemos nugarėlėje turime visas reikalingas jungtis: maitinimo, kamerų pajungimo, atskirai interneto, garso įrangos, ekranų ir kt.

Visos sistemos pajungimas yra absoliučiai paprastas ir tai sugebės padaryti kiekvienas iš jūsų. Štai, kaip tą reikia padaryti (5:15 min.).“

„Sistemos priekyje turime trečiąją USB jungtį – prie kurios dar patogiau prijungti USB atmintuką ir taip į jį įsikelti norimą vaizdo failą.

Taip pat IR imtuvą, valdymo ratuką ir mygtukus. Yra ir šviesos indikatoriai, kurie rodo sistemos būseną.“

Pirmasis „Techage“ kamerų sistemos įjungimas, jos galimybės ir filmavimo kokybė

„Kai jau viską esate sujungę, belieka duoti maitinimą ir įjungti šią sistemą (6:20 min.).

Viskas padaryta taip patogiai, kad net ir pirmą kartą su tokiu daiktu susiduriančiam žmogui nekiltų problemų.

Belieka tik sujungti laidus, duoti maitinimą ir pajungtame ekrane po kelių akimirkų pamatysite tai, ką fiksuoja kameros.

Programos bazinė kalba yra anglų, bet nustatymuose galite ją pakeisti į kitą:

 • pasirenkame „Meniu“;
 • toliau „System“;
 • tada „General“;
 • ir ties „Language“ pasirenkate norimą kalbą.

Belieka paspausti „OK“ ir sistema automatiškai persikraus. Galiu pasakyti, kad tai viena draugiškiausių operacinių sistemų vartotojui. Viskas pateikiama labai paprastai ir aiškiai. Ją naudotis yra itin patogu.“

„Štai kameras pakabinau lauke ir galite patys įsitikinti, kaip jos filmuoja dienos metu (7:15 min.).

Net turint galvoje, kad jos yra pritvirtintos prie trečiame aukšte esančio buto sienos – praktiškai galima įžiūrėti automobilių numerius.

Kaip tokioje kainų kategorijoje – kameros filmuoja net labai gerai.“

„Taip pat atkreipiu dėmesį, kad ši sistema užtikrina daugybę įvairių galimybių:

 • ekrane galite matyti vienos, kelių ar visų kamerų matomą vaizdą;
 • kiek kamerų ir kokiu laiku norite, kad jos veiktų – nurodyti datą ir laiką;
 • ar nuolat veiktų, ar reaguotų tik į judesį ir t.t.;
 • tas pats pasakytina ir apie nuotraukų darymą;
 • galima patogiai peržiūrėti jau į kietąjį diską įrašytus duomenis – konkrečios kameros, tik kai ji užfiksavo judėjimą ar ištisinį vaizdo įrašą, pagal laiką, datą ir t.t.;
 • beje, rekomenduoju iš pat pradžių suformatuoti kietąjį diską. Taip užsitikrinsite korektišką jo veikimą ir duomenų išsaugojimą;
 • kai jau pasirinksite norimą vaizdo fragmentą, galite jį išsaugoti, atsisiųsti ir t.t.;
 • taip pat galima suteikti leidimus prie šios sistemos prisijungti jūsų artimiesiems ar bendradarbiams;
 • daugybė kitų su vaizdo raiška susijusių nustatymų ir kiekvienai kamerai galite rinktis H.265 arba H.265X vaizdo suglaudinimą. Geriau rinktis H.265 – taip taupoma vieta HDD diske.“

 • „čia taip pat galite keisti ir kamerų reagavimą į judėjimą, kas daugeliui yra svarbu. Galima pasirinkti, kad kameros reaguotų tik į žmogaus judėjimą, tokiu atveju be reikalo nebūsite informuojami apie kiekvieną ant žemės nukritusi medžio lapą;
 • taip pat galite nustatyti laiką, datą, savaitės dienas kada šios funkcijos turėtų veikti;
 • galima reguliuoti jautrumo lygį ir kas turėtų įvykti, kai jau užfiksuojamas judėjimas: ar norite gauti garsinį signalą, laišką su padarytą nuotrauka ir t.t.“

„Yra ir dar viena labai įdomi funkcija, tai matomo vaizdo zonavimas. Galima pasirinkti konkrečias vietas, į kurias kamera reaguos labiau (11:00 min.).

Pavyzdžiui, namo duris, palei tvorą ar lauke stovintį automobilį. Ir jei tik kas nors čia pradės lįsti, suveiks judesio davikliai ir gausite pranešimą ar garsinį signalą – priklauso nuo to, ką pasirinksite. Štai, kaip tai atrodo praktiškai (11:20 min.).

Geriausia, kad tokia kamerų ir visos stebėjimo sistemos reakcija vyksta tik mano konkrečiai nurodytoje vietoje. Štai kitas pavyzdys. Galiu vaikščioti po kambarį ir kamera nereaguoja, bet tik vos prisiartinu prie spintos, kur jau nurodžiau reagavimą, iškart kamera sureaguoja į žmogų (11:50 min.).“

Svarbi pastaba: „Nors čia turime 8 kanalų sistemą, bet prie jos galima prijungti 16 kamerų. Kaip čia taip gali būti? Bet kokią savo IP kamerą prijungiate prie WIFi ar POE, Techage sistemoje susirandate šią kamerą ir ją pridedate (12:20 min.).“

„Atkreipiu dėmesį, kad galima į iOS ir Android telefonus atsisiųsti bei įsidiegti Xmeye programėlę (12:40 min.). Tai šiuo metu yra praktiškai pati patogiausia naudotis programėlė.

Visas prisijungimas yra labai paprastas ir tereikia spustelėti „+“ ženklą ir pridėti savo Techage sistemą.

Ir tiesiog telefono ekrane galėsite matyti tai, ką mato jūsų Techage kameros. Labai patogu peržiūrėti vaizdą, įrašus ir valdyti šias kameras.

Kad ir 16 kamerų turėsite prijungę, galėsite telefono ekrane matyti tai, ką jos filmuoja ir matyti tiek SD, tiek ir HD kokybės.

Be to, galima pasiklausyti kas dedasi stebimame objekte ir ką nors pasakyti ten esančiam žmogui (14:00 min.).“

„Galiu drąsiai sakyti, kad ši 2MP Techage kamerų sistema dirba puikiai. Labai patogu viską valdyti ir peržiūrėti savo telefone. Vieno mygtuko paspaudimu pradedamas vaizdo įrašymas tiesiai į telefono atmintį.

Kad ir kuriame pasaulio krašte bebūtumėte, visą Techage kamerų sistemą – kad ir 16 kamerų – turėsite savo telefone.

Tokia sistema puikiai dirbs, kai kameros pakabintos maždaug trijų metrų aukštyje. Vaizdo kokybė yra labai gera ir matysite viską, kas dedasi aplinkui jūsų namus, parduotuvę ar kitą jūsų stebimą objektą.

Smagu ir tai, kad bet kada galima telefone nukeliauti į Techage HDD diską ir peržiūrėti norimą vaizdo įrašą, kad ir mėnesio ar dviejų senumo.

Beje, 1 TH HDD disko užtenka 25 dienoms, jei 4 kameros veikia 7/24 režimu. Diskui prisipildžius, nauji duomenys bus įrašomi ant seniausių failų.“

„Į telefoną atsisiųstoje programėlėje turėsite visas tas pačias galimybes, kaip ir pačioje, prie monitoriaus prijungtoje Techage sistemoje.

Bendrai, manau, kad 2MP Techage kamerų sistema dirba labai gerai. Dienos metu vaizdo kokybė yra itin gera (16:00 min.) ir stebėti savo namus ar darbovietę to pilnai pakanka.

Nakties metu (16:15 min.) kamera automatiškai persijungia į naktinį režimą ir dirba taip pat labai gerai.“

Pabaigoje apžvalgininkas dar išardė pačią „Techage“ vaizdo registraavimo sistemą ir parodė, kas gi slepiasi jos viduje (16:57 min.).

„Viskas čia surinkta kokybiškai. Dar va ir veikiančio įrenginio temperatūrą pamatavau, nes vis atsiranda kažkokių lempinių televizorių žmonių, kuriems viskas ir nuolat kaista.

Tad čia turime 42 laipsnių temperatūrą ir jei pajungsime 8 kameras, tai maksimaliai tebus 52 laipsniai, kas yra absoliučiai normalu.“

Galutinis verdiktas

„Manau, kad už tokią kainą 2MP Techage vaizdo stebėjimo kamerų komplektas yra labai geras pasirinkimas.

Patys pagalvokite, už 164 eurus gaunate visą sistemą su 4 kameromis, maitinamomis per POE, su FHD raiška, su integruotais mikrofonais, galimybe prijungti iki 16-os 5MP kamerų, palaikomas H.265X vaizdo suglaudinimas, kuris rinkoje laikomas pačiu geriausiu, ir t.t.

Tad šiuo metu ir už tokią kainą 2MP Techage yra geriausias komplektas, kokį tik galite rasti.“

Speciali akcija ir sąlygos

„2MP Techage“ vaizdo stebėjimo kamerų komplektas:

 • Aliexpress - nuo 145,91 €;
  • 62 % nuolaida;
  • iš Ispanijos sandėlio;
  • 17,73 € užsiuntimą į Lietuvą.

Aut. teisės: Technologijos.lt

(7)
(2)
(5)

Komentarai (6)

Susijusios žymos: