GeekBuying rekomenduoja: skelbia „Summer Sale“ išpardavimą ir net su iki 100€ nuolaidomis fantastiškus pasiūlymus iš EU sandėlių - šauniausi „Xiaomi“ ekosistemos robotai ir belaidžiai dulkių siurbliai, ėjimo takeliai, „Tronsmart Force 2“ belaidės garso kolonėlės ir tiesiog monstriniai elektriniai dviračiai (iš EU, kuponai, Video)  ()

Geriausi pasiūlymai:

- „Summer Sale“ išpardavimas, akcijos, kuponai;

- „Viomi S9“ robotas - pažangiausias kompanijos robotas su atliekų surinkimo stotele, iš Vokietijos sandėlio;

- „Xiaomi Jimmy JV85 Pro“ - ypatingai galingas ir mūsų išbandytas belaidis dulkių siurblys, iš Europos sandėlių;

-„Xiaomi Walkingpad C1“ - sulankstomas ėjimo takelis, iš Europos sandėlių;

- „Tronsmart Force 2“ belaidė garso kolonėlė, iš Vokietijos;

- „ENGWE EP-2 PRO“ elektrinis dviratis - 750W, 48V 12.8Ah baterija, storos padangos, sulankstomas, iš Europos sandėlių;

- „BEZIOR X1000“ elektrinis dviratis - 1000W, 48V 12.8Ah baterija, 40km/h greitis, storos padangos, sulankstomas, iš Europos sandėlių.


GeekBuying praneša apie įsibėgėjusį „Summer Sale“ išpardavimą ir iki 60 % siekiančias nuolaidas.

Šiuo metu yra išparduodama daug technikos, kaip robotai siurbliai, sporto įranga, ventiliatoriai, patalpų drėkintuvai, elektriniai dviračiai, elektriniai paspirtukai, dronai, išmanioji dėvima elektronika, žaislai vaikams ir t.t.

GeekBuying taip pat informuoja, kad absoliuti prekių dauguma atkeliaus iš Europos sandėlių vos per 3-7 d.d.

Taip pat pabrėžiama, kad visus mokesčius sutvarko GeekBuying, tad pirkėjams niekuo rūpintis nebereikia. Kokią kainą matote užsakymo pabaigoje, tokia ji ir yra galutinė.

Belieka išsirinkti norimą įrenginį, pasinaudoti nuolaidos kuponu, sumokėti reikiamą sumą ir per kelias dienas jis bus pristatyta Jums į namus.

O dabar pasižiūrėkime į keletą išties dėmesio vertų pasiūlymų, kuriems dar papildomai taikomi ir nuolaidų kuponai.

„Viomi S9“ robotas - pažangiausias kompanijos robotas su atliekų surinkimo stotele

Geekbuying - 397,99 €;

 • kuponas - VIOMIS9Z;
 • mažiausia kaina - pigiau bent 100 eurų;
 • iš Vokietijos sandėlio;
 • į Lietuvą nemokamai pristatys per 2-7 d.d.

„Viomi S9“ yra naujausias kompanijos produktas. Tiesioginis anksčiau pasirodžiusio „Viomi V3“ atnaujinimas ir pats pažangiausias robotas, kokį tik ši kompanija yra pristačiusi.

Vienas jo pagrindinių išskirtinumų yra šiais metais karščiausia robotų mada tapusi automatinė atliekų surinkimo stotelė.

 

 

„Viomi S9“ turimos 300 ml sausų atliekų dėžutės nebereikia patiems valyti. Robotas privažiuoja prie šios stotelės, iš atliekų dėžutės yra išsiurbiamos atliekos, įkraunama roboto baterija ir jis toliau tęsia darbą. Maksimali autonomija. Ir gamintojas tvirtina, kad stotelėje esančio atliekų surinkimo maišo užteks net mėnesiui laiko.

„Viomi S9“ taip pat užtikrina iki 2700Pa siurbimą, kas reiškia, jog tokio roboto pilnai užtenka įvairių paviršių priežiūrai. O dėka turimų jutiklių, robotas sugeba atpažinti kiliminę dangą ir automatiškai padidinti siurbimo galią.

Jis taip pat palaiko ir grindų plovimą bei turimos 250 ml vandens talpos užtenka išplauti iki 250 m2 plotui. Palaikomi S ir Y judėjimo trajektorijos plovimo režimai. O vandens padavimą visada galima reguliuoti tiesiog programėlėje.

„Viomi S9“ turi net 5200 mAh talpos bateriją, kurios energijos užtenka darbuotis 220 minučių ir išvalyti iki 320 m2 plotą. Puikūs rezultatai ir akivaizdu, jog šis robotas skirtas vidutinių ir didelių namų savininkams.

Robotas vėlgi aprūpintas bešepetėliniu japonišku Nidec varikliu, galybe jutiklių, HEPA filtrais, lazerine navigacijos sistema + SLAM algoritmu bei palaiko išmaniąją programėlę ir įvairius valdymo pasirinkimus: kelių sluoksnių žemėlapius, kambarių zonavimą, virtualių sienų ir no-gone zonų nurodymą, tvarkaraščių sudarymą, siurbimo bei plovimo režimų pasirinkimą ir t.t. Pažangiausias siurblys iš viso „Viomi“ asortimento.

Plačiau apie jo galimybes šioje apžvalgoje:

„Xiaomi Jimmy JV85 Pro“ - ypatingai galingas ir mūsų išbandytas belaidis dulkių siurblys

Geekbuying - 241,33 €;

 • kuponas - JV85PRO5;
 • mažiausia kaina - pigiau bent 20-30 eurų;
 • iš Europos sandėlių;
 • į Lietuvą nemokamai pristatys per 2-7 d.d.

„Xiaomi Jimmy JV85 Pro“ yra vienas naujausių kompanijos belaidžių dulkių siurblių, kurį išbandėme ir mes.

„Xiaomi Jimmy JV85 Pro“ apžvalgą rasite čia.

Esminiai momentai:

 • įspūdingai gausi pakuotė – daugybė naudingų ir įvairioms valymo aplinkybėms tinkamų antgalių;
 • lankstus pagrindinis vamzdis – labai patogu išvalyti po baldais;
 • motorizuotos pagrindinė ir baldams valyti skirta siurbimo galvos – papildomai suteikia siurbimo galios;
 • taip pat pagrindinėje motorizuotoje siurbimo galvoje yra įdiegta apsauga – jei ką nors įsuka ar pagauna stambesnį daiktą, kad ir kokį žaislą, automatiškai išsijungia;
 • labai gerai siurbia tiek ant kietų grindų, tiek ir ant kiliminės dangos – voleliai neapsivelia plaukais;
 • siurblys tinka turintiems naminių gyvūnų;
 • unikalios ir patentuotos technologijos:
  • specialaus dizaino laikymo rankena – labai ergonomiška;
  • dvigubas ciklonas – lyginant su vyraujančiais multi ciklonais, naujoji technologija suteikia didesnę siurbimo galią;
  • horizontaliai pritvirtintas ciklonas – tai padidina oro judėjimo greitį, sumažina dulkėms ir orui reikiamus įveikti kampus ir galimus užstrigimus;
 • dvigubas ciklonas ir HEPA filtras užtikrina maksimalų dulkių sulaikymą – abu jie yra plaunami po tekančiu vandeniu, tad nereikės pirkti filtrų papildomai;
 • 0,6 l atliekų dėžutė ištuštinama lengvai;
 • ant korpuso yra įjungimo/išjungimo bei režimų pasirinkimo mygtukai ir LED ekranėlis – jame matyti energijos likutis (proc.) ir pasirinktas režimas;
 • iš viso yra 3 siurbimo režimai: „Eco“, „Turbo“ ir „Max“;
 • 600W elektros variklis, 200AW siurbimo galia ir užtikrinamas 25000Pa siurbimo slėgis – vieni geriausių rezultatų rinkoje;
 • išimama 2500 mAh talpos baterija, kurią įkrausime per 4 val. ir 10 min.;
 • maksimaliai baterijos energijos užtenka iki 70 min. – vienas geriausių rezultatų rinkoje.

Apibendrinus, „Xiaomi Jimmy JV85 Pro“ yra nuostabus belaidis dulkių siurblys. Labai kokybiškai pagamintas, išvaizdus, ypatingai galingas, su daugybe naudingų priedų ir už puikią kainą.

„Xiaomi Walkingpad C1“ - sulankstomas ėjimo takelis

Geekbuying - 220,16 €;

 • kuponas - WKPADC1Z;
 • mažiausia kaina - pigiau bent 15-30 eurų;
 • iš Europos sandėlių;
 • į Lietuvą nemokamai pristatys per 2-7 d.d.

Sulankstomas, tvirtas ir kompaktiškas bei išmanus ėjimo takelis, kurio maksimalus greitis siekia iki 6 km/h.

Ant šio takelio gali eiti žmonės nuo 14 iki 60 metų, su vaiko užrakto funkcija. Pėsčiųjų platformoje yra minkštas ir patogus EVA amortizuojantis sluoksnis, apsaugantis jūsų sąnarius.

Yra nuotolinio valdymo pultas, skirtingi ėjimo režimai, danga išmani bei reaguoja į tai, kurioje vietoje statomos kojos. Jei takelio pabaigoje, jis automatiškai mažina greitį, pradžioje - didina.

„Tronsmart Force 2“ belaidė garso kolonėlė

Geekbuying - 38,10 €;

 • kuponas - GKBTSDE13;
 • mažiausia kaina - pigiau bent 15-20 eurų;
 • iš Vokietijos sandėlio;
 • į Lietuvą nemokamai pristatys per 2-7 d.d.

Tai yra naujausia žinomos „Tronsmart“ kompanijos belaidė garso kolonėlė.

Aprūpinta pažangiu Qualcomm QCC3021 lustu ir dėka SoundPulse® technologijos turime galingą garsą užtikrinančią 30W kolonėlę.

Gamintojas labai pabrėžia tai, kad dėka dviejų už žemus tonus atsakingų garsiakalbių, turime itin sodrius žemus tonus.

„Tronsmart Force 2“ yra labai tvirto korpuso, atspari vandeniui (IPX7 standartas), vienu įkrovimu baterijos užtenka 15 valandų, turime C-tipo jungtį ir baterija įkraunama vos per 3 valandas.

Taip pat „Tronsmart Force 2“ kolonėlė turi AUX jungtį bei lengvai Bluetooth 5.0 ryšiu poruojama su telefonais bei kitais įrenginiais ir palaiko balso asistentus.

Įdomu ir tai, kad „Tronsmart Force 2“ kolonėles galima suporuoti tarpusavyje ir taip sukurti visą garso sistemą. Taip galima suporuoti nors ir 100 „Tronsmart Force 2“ kolonėlių.

„ENGWE EP-2 PRO“ - 750W, 48V 12.8Ah baterija, storos padangos, sulankstomas

Geekbuying - 869 €;

 • kuponas - NNNEP2PRO9;
 • mažiausia kaina - pigiau bent 50-70 eurų;
 • iš Europos sandėlių;
 • į Lietuvą nemokamai pristatys per 2-7 d.d.

„ENGWE EP-2 PRO“ yra labai išvaizdus ir dabar parduodamas iš Europos sandėlių už puikią kainą.

Ganėtinai kompaktiškas ir tuo pačiu sulankstomas elektrinis dviratis, dėl ko patogu jį pasiimti su savimi - tiesiog įsidedant į automobilio bagažinę.

Reguliuojamas vairo bei sėdynės aukštis irgi yra akivaizdūs privalumai. Kaip ir itin tvirtas metalo rėmas dėl ko dviratis atlaiko iki 150 kg svorio apkrovas.

„ENGWE EP-2 PRO“ aprūpintas ir galingu, bešepetėliniu 750W elektros varikliu, kuris leidžia išvystyti iki 45 km/h greitį. Yra keletas skirtingų važiavimo režimų ir atitinkamai greičio pasirinkimų.

Prie to pridėkime ir turimas 7 Shimano pavaras, kas irgi pravers važinėjantis skirtingų dangų paviršiais.

Baterija čia irgi solidi - Samsung kompanijos 48V 12.8Ah. Ir gamintojas tvirtina, kad ją pilnai įkrausime per maždaug 5 val., o vienu įkrovimu, vien elektra, galima nuvažiuoti iki 60 km. Papildomai minant pedalus ir iki 120 km. Labai geri rezultatai.

„ENGWE EP-2 PRO“ aprūpintas ir 20” dydžio bei 4.0” storio ratais. Priekyje dviguba amortizuojanti šakė, su užrakinimo galimybe. Pravartus dalykas, kai reikia važiuoti asfaltuotu keliu, į įkalnę, o kai nuspręsite važinėtis miško keliais.

Mechaniniai diskiniai stabdžiai, LED šviesos ir informacinis ekranėlis, kuriame pateikiama svarbiausia informacija taip pat yra būtini ir laukiami elektrinio dviračio atributai.

„ENGWE EP-2 PRO“ - šaunus elektrinis dviratis, su kuriuo galima važinėtis pačiais įvairiausiais keliais. 

Tik atkreipkite dėmesį, kad jis sveria 35 kg., tad tai ne vaikams skirtas elektrinis dviratis. Jiems jis yra kiek per sunkus. Tai vyresniems paaugliams ir suaugusiems skirtas elektrinis dviratis.

„BEZIOR X1000“ - 1000W, 48V 12.8Ah baterija, 40km/h greitis, storos padangos, sulankstomas

Geekbuying - 1253,26 €;

 • kuponas - GKB744S;
 • mažiausia kaina - pigiau bent 100 eurų;
 • iš Europos sandėlių;
 • į Lietuvą nemokamai pristatys per 2-7 d.d.

„BEZIOR X1000“ - tikras monstras. Aukščiausia pagaminimo kokybė ir žvėriškos specifikacijos.

„BEZIOR X1000“ aprūpintas net 1000W galios bešepetėliniu varikliu ir Panasonic firmos 48V 12.8Ah baterija, kurią galima išimti ir taip patogiai įkrauti.

Tai leidžia šiam dviračiui vos per 4,9 sek. pasiekti iki 40km/h greitį ir vienu įkrovimu nuvažiuoti net iki 100 km. Galima rinktis iš kelių važiavimo režimų.

Taip pat gamintojas tvirtina, kad dviračio rėmas pagamintas iš aukščiausios kokybės aliuminio (6061) lydinio rėmo ir yra pilnai atsparus korozijai, rūdims ir tuo pačiu lengvas bei tvirtas. Dviratis atlaiko iki 200 kg apkrovas.

Įspūdingos specifikacijos ir tuo pačiu dviratis įveikia iki 35° įkalnes, atitinka IP54 standartą (atsparus dulkėms bei vandeniui), sveria 25 kg, yra sulankstomas ir su reguliuojamu sėdynės aukščiu. Iš esmės dviratis tinka 165-190 cm ūgio žmonėms.

Taip pat šis dviratis turi ryškų LCD ekraną, kuriame pateikiama svarbiausia informacija: baterijos energijos kiekis, pasirinktas važiavimo režimas, greitis, nuvažiuotas atstumas ir kt.

Dviratis aprūpintas storomis padangomis. Čia turime 26 colių dydžio ir 4 colių skersmens ratus. Taip pat priekyje įrengta dviguba amortizuojanti šakė, su užrakto galimybe. Toks dalykas praverčia važiuojant lygiu keliu, o miškingais ir nelygiais keliais, kai amortizatoriai pilnai dirba.

Prie komfortiško važiavimo prisideda ir tai, kad čia turime 27 Shimano pavaras, tad su „BEZIOR X1000“ bus patogu važiuoti pačiais įvairiausiais keliais, o už greitą stabdymą atsakingi dvigubi hidrauliniai ZOOM H875 diskiniai stabdžiai leis jaustis saugiai ir užtikrintai.

Aut. teisės: Technologijos.lt
(2)
(1)
(1)

Komentarai ()