Teherane tikra audra – protestuotojai užgrobė ajatolos Ali Khamenei rezidenciją, reikalauja keršto ir valdžios atsistatydinimo (Video)  (1)

Irano sostinėje žmonės reikalauja atkeršyti už 22 metų Masha Amini nužudymą ir aukščiausiojo šalies vadovo Ali Khamenei atsistatydinimo.© sister_run | https://twitter.com/sister_run/status/1572480818865381376

Prisijunk prie technologijos.lt komandos!

Laisvas grafikas, uždarbis, daug įdomių veiklų. Patirtis nebūtina, reikia tik entuziazmo.

Sudomino? Užpildyk šią anketą!

Teherane minia protestuotojų patraukė į Irano aukščiausiojo lyderio Ali Khamenei rezidenciją.

Įrašuose matosi, kaip riaušininkai užlipa į antrąjį dvasinio lyderio rezidencijos aukštą. Protestuodami daugelis riaušininkų nusikirpo plaukus prieš kamerą.

Iš Vokietijos ir 2 kartus pigiau nei Lietuvoje universalus 2G/3G/4G LTE ryšio kartotuvas: „Viskas super, greitai pajungiau ir automatiškai pagavo 3G ryšį“
4110

2 kartus pigiau nei Lietuvoje

Iš Vokietijos

Ribotas kiekis

Galioja iki 2022-09-30

2G/3G/4G LTE ryšio kartotuvas

Išsamiau

Sostinės gyventojai parodė, kaip prieš teisėsaugininkus naudoja Molotovo kokteilius, vienas jų užsidegė – protestuotojai jį užgesino.

Protestai Irane prasidėjo po 22 metų Masha Amini, kurią rugsėjo 13 d. sulaikė moralės policija, mirties. Įtariama, kad mergina netinkamai nešiojo hidžabą. Policijos skyriuje suimtoji, kaip įtariama, buvo mušama kelias valandas, kažkuriuo metu neteko sąmonės. Amini buvo nuvežta į ligoninę, kur mirė. Valdžia tvirtina, kad mirties priežastis buvo širdies smūgis, tačiau visuomenė tuo netiki.

 

 

 

Nepatvirtintais duomenimis, policija šaudė į protestuotojus. Yra žuvusių protestuotojų.

Aut. teisės: MTPC
MTPC
(22)
(1)
(21)

Komentarai (1)