[Žinios trumpai] Paskelbta palydovinė nuotrauka, kaip dabar atrodo Antonivkos tiltas – viskas, judėjimas neįmanomas (Foto)  ()

Paskelbta pirmoji palydovinė susprogdinto tilto nuotrauka.


Visi šio ciklo įrašai

  • 2022-07-28 [Žinios trumpai] Paskelbta palydovinė nuotrauka, kaip dabar atrodo Antonivkos tiltas – viskas, judėjimas neįmanomas (Foto)  ()

Prisijunk prie technologijos.lt komandos!

Laisvas grafikas, uždarbis, daug įdomių veiklų. Patirtis nebūtina, reikia tik entuziazmo.

Sudomino? Užpildyk šią anketą!

Internete paskelbta pirmoji palydovinė nuotrauka, kurioje užfiksuotas sunaikintas Antonivkos tilto tarpatramis. Nuotrauką savo „Telegram“ kanale paskelbė karo žurnalistas Andrejus Tsaplienka.

Tikėtina, kad palydovinė nuotrauka daryta ankstų trečiadienio rytą, joje matyti dideli apgadinimai viename iš tiltų tarpatramių, kurių dalis sugriuvo po sprogimų.

 

Sprendžiant iš sunaikinimo pobūdžio, judėjimas tiltu dabar yra neįmanomas, o tai reiškia, kad Rusijos okupacinės pajėgos negalės per tiltą perkelti karinės technikos į miestą dešiniajame Dniepro krante.

Pasidalinkite su draugais
Aut. teisės: MTPC
MTPC
(29)
(3)
(26)
MTPC parengtą informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško VšĮ „Mokslo ir technologijų populiarinimo centras“ sutikimo draudžiama.

Komentarai ()

Susijusios žymos: