[Žinios trumpai] Ciniškas ir nuviliantis Raudonojo kryžiaus pareiškimas apie „Azovstalׅ“ gynėjų likimą  (1)

Organizacijos interneto svetainėje išplatintame pranešime teigiama, kad Tarptautinė Raudonojo Kryžiaus organizacija negarantavo Ukrainos karo belaisvių, kurie išvyko iš „Azovstal“ gamyklos, saugumo.© Новое Издание | https://www.facebook.com/novoeizdanie/photos/a.101882465646308/179215847912969/

Prisijunk prie technologijos.lt komandos!

Laisvas grafikas, uždarbis, daug įdomių veiklų. Patirtis nebūtina, reikia tik entuziazmo.

Sudomino? Užpildyk šią anketą!

Tarptautinis Raudonojo Kryžiaus komitetas (TRKK) tvirtina, kad jie negarantavo Ukrainos karo belaisvių, išvykusių iš „Azovstal“, saugumo.

Tai teigiama organizacijos interneto svetainėje esančiame pranešime.

Pažymima, kad TRKK, kaip neutralus tarpininkas, padėjo kovotojams saugiai išeiti iš „Azovstal“ gamyklos, derindama veiksmus su konflikto šalimis.

2-4 kartus pigiau lietuvių šluojamas espreso kavos aparatas: „kavos skonis puikus! Visi klausinėja, kiek jis man kainavo :) O kaina tai juokinga“ (Video, „BlitzWolf BW-CMM2“ atsiliepimai)
5833

Nuostabi kaina

Bent 2-4 kartus pigiau nei Lietuvoje

Iš Čekijos

Super populiarus ir puikūs atsiliepimai

Išsamiau

„Mes negarantavome karo belaisvių, patekusių į priešo rankas, saugumo, nes tai nėra mūsų galioje. Mes iš anksto tai aiškiai nurodėme šalims“, – sakoma pranešime.

Komitetas pridūrė, kad konflikto šalys yra įpareigotos užtikrinti karo belaisvių apsaugą nuo smurto veiksmų, bauginimų ir visuomenės interesų, taip pat nuo karo veiksmų pasekmių.

„Tik konfliktuojančios šalys gali užtikrinti karo belaisvių saugumą“, – pareiškė TRKK.

 

Organizacija taip pat pažymėjo, kad nors jiems pavyko aplankyti kai kuriuos šalių laikomus karo belaisvius, jie ne kartą pareiškė, kad vis dar negali prieiti prie visų karo belaisvių, įskaitant tuos, kurie laikomi Olenivkoje.

„TRKK turi būti leista aplankyti karo belaisvius, ir ypač tuos, su kuriais nebuvo leista pasimatyti, kad organizacija galėtų vykdyti savo humanitarinius įgaliojimus“, – sakoma pareiškime.

 

Aut. teisės: MTPC
MTPC
(9)
(32)
(-23)

Komentarai (1)

Susijusios žymos: