[Žinios trumpai] Taip gali tik rusai: per Donecko ataką žuvusi „auka“ prisikėlė iš mirusiųjų filmavimo metu (Video)  ()

Rusijos propagandistai, nušviečiantys Donecko centro puolimą, nufilmavo judantį „lavoną“.© Украина 365 | https://t.me/Ukraine_365News/33560

Prisijunk prie technologijos.lt komandos!

Laisvas grafikas, uždarbis, daug įdomių veiklų. Patirtis nebūtina, reikia tik entuziazmo.

Sudomino? Užpildyk šią anketą!

Rusijos propagandinės žiniasklaidos žurnalistų paskelbti kadrai apie tariamą Ukrainos ginkluotųjų pajėgų ataką Dramos teatre okupuoto Donecko centre, kur vakar kovotojai atsisveikino su likviduota legendine Ukrainos išdavike Olga Kačura, dar kartą įrodo, kad tai buvo teroristų surengta inscenizacija.

RT kanalo vaizdo įraše puikiai matosi, kaip „nukentėjusysis“, kurio kūnas dengiamas, judina galvą, stengdamasis patogiau atsigulti.

Už mažiausias kainas super funkcionalios nuo saulės įkraunamos PTZ kameros ir CCTV stebėjimo sistemos - kainos ir kokybės santykis stulbinamas!
2965 2

Mažiausios kainos!

Iš Vokietijos

Ribotas kiekis

Labai funkcionalios

Išsamiau

Tuo tarpu prezidento kanceliarijos vadovo patarėjas Michailas Podoliakas neigė Ukrainos dalyvavimą Donecko centro apšaudymuose. Anot jo, tik patys rusai arba jų „liaudies milicijos korpusas“ smogia į okupuotą regiono centrą, turėdami tikslą provokuoti ir „kurti paveikslą“.

 

 

Prezidentūros administracija pažymėjo, kad Ukrainos ginkluotosioms pajėgoms beprasmiška šaudyti į bet kokius renginius. Ukrainos kariuomenės tikslas – degalų sandėliai, amunicijos sandėliai ir operatyvinis-taktinis priešo kariuomenės štabas.

Aut. teisės: MTPC
MTPC
(18)
(2)
(16)

Komentarai ()

Susijusios žymos: