[Žinios trumpai] Jau žinoma, kaip Chersone priešas išsivaduoja be tiltų – skelbiamos palydovinės nuotraukos, Ukraina gali ruošti naujus smūgius (Foto)  ()

Vienoje priešo keltų perėjoje buvo pastebėti šeši technikos vienetai.© Dr. Jeannette Wibmer | https://twitter.com/JeannetteWibmer/status/1555461476298752000

Prisijunk prie technologijos.lt komandos!

Laisvas grafikas, uždarbis, daug įdomių veiklų. Patirtis nebūtina, reikia tik entuziazmo.

Sudomino? Užpildyk šią anketą!

Ukrainos ginkluotosioms pajėgoms tiksliais smūgiais apgadinus Rusijos įsibrovėlių užgrobtą Antonivkos geležinkelio ir Antonivkos automobilių tiltus per Dniepro upę prie Chersono, priešininkai turėjo pasitraukti.

Priešai įrengė keltų perėjas, viena iš jų yra netoli Padnieprės kaimo ir pirmą kartą pasirodė palydovinėse nuotraukose pirmadienį, rugpjūčio 1 d., pranešė „Radiosvoboda“ projektas „Schemos“.

Už mažiausias kainas super funkcionalios nuo saulės įkraunamos PTZ kameros ir CCTV stebėjimo sistemos - kainos ir kokybės santykis stulbinamas!
2958 2

Mažiausios kainos!

Iš Vokietijos

Ribotas kiekis

Labai funkcionalios

Išsamiau

Žurnalistų teigimu, ši priešo perėja yra netoli geležinkelio tilto.

 

„... Palydovo fotografavimo metu ties pervaža matosi šeši įrenginiai, dar keturi – ant kranto“, – rašoma medžiagoje.

Dar viena pontoninė perėja yra šalia tilto kelio. Provyriausybinė Rusijos žiniasklaida rašė, kad perėja naudojasi civiliai.

 

Žurnalistai parodė palydovines keltų nuotraukas, kuriuos užpuolikai naudoja netoli Chersono, vietoje sugadintų tiltų.

Liepos 27-osios naktį Ukrainos kariuomenė sudavė tikslius smūgius Antonivkos automobilių tiltui, dėl kurio buvo sunaikinti priešo logistikos ir transporto maršrutai.

Britų žvalgyba pranešė, kad apgadinus tiltus netoli Chersono, įsibrovėliai įrengė keltų perėją ir pastatė du pontoninius tiltus.

Aut. teisės: Technologijos.lt
(10)
(4)
(6)

Komentarai ()

Susijusios žymos: