[Žinios trumpai] Rusija Kryme saugiai nebesijaučia: žvalgyba praneša apie skubiai perdislokuojamus povandeninius laivus  ()

Didžiosios Britanijos gynybos ministerijos teigimu, Rusijos povandeniniai laivai tikriausiai buvo perkelti iš okupuoto Sevastopolio į Krasnodaro teritoriją.© 110th General Marko Bezruchko Mechanized Brigade (CC BY 4.0)| https://commons.wikimedia.org

Prisijunk prie technologijos.lt komandos!

Laisvas grafikas, uždarbis, daug įdomių veiklų. Patirtis nebūtina, reikia tik entuziazmo.

Sudomino? Užpildyk šią anketą!

Manoma, kad Rusijos Federacijos Juodosios jūros laivynas atitraukė povandeninius laivus iš laikinai okupuoto Krymo į Krasnodaro teritoriją. Taip teigiama Didžiosios Britanijos žvalgybos ataskaitoje.

Rusijos Juodosios jūros laivyno vadovybė beveik neabejotinai perdislokavo savo „Kilo“ klasės povandeninius laivus iš Sevastopolio į Novorosijską Krasnodaro krašte pietų Rusijoje. Manoma, kad povandeninių laivų perkėlimas yra susijęs su grėsmėmis Rusijos laivyno saugumui Ukrainos ginkluotųjų pajėgų stiprėjimo fone. Jungtinės Karalystės gynybos ministerija priminė, kad per pastaruosius du mėnesius Rusijos Federacijos Juodosios jūros laivyno vadavietę ir pagrindinį jos karinės jūrų aviacijos aerodromą atakavo Ukraina.

Ypatingi „Super September“ išpardavimo pasiūlymai! Su kuponais net iki 300€ pigiau nei Lietuvoje unikalus „Roborock S7 Pro Ultra“ robotas, „Proscenic P11“ grindis plaunantis belaidis siurblys ir „FIIDO D11“ el. dviratis (Video)
3414

„Super September“ išpardavimas

Specialūs kuponai

Viskas iš EU

Iki 2 metų garantija

Galioja iki 2022-09-30

1) „Roborock S7 Pro Ultra“ - 300€ pigiau nei Lietuvoje robotas namų tvarkymą pakelia į neregėtą lygį!

2) „Proscenic P11“ - 100€ pigiau nei Lietuvoje belaidis siurblys su grindų plovimo funkcija

3) „FIIDO D11“ - 100€ pigiau nei Lietuvoje ypatingai išvaizdus, sulankstomas el. dviratis

Išsamiau

 

Būtent Juodosios jūros laivyno bazės Kryme buvo viena iš pagrindinių priežasčių, kodėl Rusija apskritai nusprendė okupuoti Krymą.

(17)
(1)
(16)

Komentarai ()

Susijusios žymos: