[Žinios trumpai] Rusija drebina Europą: Prigožinas į Europos Parlamentą nusiuntė kruviną kūjį, skelbiama jo žinutė (Video)  (1)

Prigožino reakcija į „Wagner“ grupės pripažinimą teroristine organizacija.© Inge | https://twitter.com/menywddig/status/1595611565834862594/photo/1

Visi šio ciklo įrašai

  • 2022-11-24 [Žinios trumpai] Rusija drebina Europą: Prigožinas į Europos Parlamentą nusiuntė kruviną kūjį, skelbiama jo žinutė (Video)  (1)

Prisijunk prie technologijos.lt komandos!

Laisvas grafikas, uždarbis, daug įdomių veiklų. Patirtis nebūtina, reikia tik entuziazmo.

Sudomino? Užpildyk šią anketą!

PMC „Wagner“ vadovas Jevgenijus Prigožinas į Europos Parlamentą atsiuntė  kruviną kūjį su išgraviruotu „Wagner“ logotipu. Kūjis buvo  įdėtas į muzikinio instrumento dėklą. 

Apie tai rašo Rusijos žiniasklaida. Pranešama, kad kraujo pėdsakai ant kūjo yra netikri. Spėjama, kad tai  reakcija į „Wagner“ grupės pripažinimą teroristine organizacija.

Super pasiūlymai! Akumuliatoriniai pjūklai su 2 baterijomis vos už 32€ - labai ribotas kiekis
1761

Super geros kainos!

Galioja iki 2022-11-30

Iš Vokietijos

Išsamiau

Pats Prigožinas pareiškė skelbiantis Europos Parlamentą „neegzistuojančiu“. Jo pozicija buvo paskelbta socialiniame tinkle „VKontakte“, spaudos tarnybos „Konkord“ paskyroje.

 

„Nežinau, kokiais įstatymais vadovaujasi Europos Parlamentas, bet pagal mūsų teisės aktus nuo šiandien skelbiame Europos Parlamentą neegzistuojančiu“, – sakė Prigožinas.

Aut. teisės: MTPC
MTPC
(10)
(70)
(-60)

Komentarai (1)

Susijusios žymos: