[Žinios trumpai] Paaiškėjo Chersono meškėno likimas – propagandinė Rusijos TV parodė reportažą, kur dabar yra pavogtas gyvūnas  ()

Chersono meškėnas netikėtai tapo vienu žymiausių karo belaisvių Rusijos kare prieš Ukrainą. Visa tai, žinoma, tėra pokštai, kuriais bandoma bent šiek tiek sumažinti emocinį šio ginkluoto konflikto svorį.© Rhododendrites (CC BY-SA 4.0)| https://commons.wikimedia.org

Prisijunk prie technologijos.lt komandos!

Laisvas grafikas, uždarbis, daug įdomių veiklų. Patirtis nebūtina, reikia tik entuziazmo.

Sudomino? Užpildyk šią anketą!

Okupantai rusų žiniasklaidai atskleidė, kad dabar iš Chersono zoologijos sodo pavogtas meškėnas gyvena apkasuose gyvena kartu su rusų desantininkais. Gyvūnui jau suteiktas naujas slapyvardis – „Chersonas“.

Rusijos žurnalistai tvirtina, kad pavogtas meškėnas gyvena Rusijos Federacijos oro desanto pajėgų dalinyje ir tapo „desantininkų ir jų pergalių simboliu“. „Jis gyvena su mumis apkasuose, mes jį saugome“, – sako vienas iš Rusijos karių.

Pasakojama, kad desantininkai gyvūną pasiima su savimi „patruliuoti“. Meškėno vardu rusai jau spėjo paleisti „Telegram“ kanalą. „Jis mus motyvuoja, drąsina naujoms pergalėms. Žinoma, pergalė bus mūsų. Meškėnas tapo mūsų dalinio simboliu. Jis yra mūsų šeimos narys“, – sako okupantas.

Super gerų kainų ir kokybės žaidimų pulteliai PlayStation konsolėms ir PC + el. paspirtukai
1265

Super geros kainos!

1) Žaidimų pulteliai - puikios kainos, visi reikiami mygtukai, Touchpad'as, Dual Shock, 3.5mm, mikrofonas ir garsiakalbiai, tinka PS4, PS4 Pro, PS4 Slim, PS3 ir kompiuteriams, baterijos užtenka 8-10val.

2) „EYU E9SM“ el. paspirtukas - 200W, iki 25km/h, 29V 4.8Ah, iki 12km, kieti 8 ir 6,5 colių ratai, atlaiko iki 150kg, sulankstomas, reguliuojamas vairo aukštis, IP54 ir kt.

Išsamiau

Meškėnui „šaukinys“ buvo išrinktas balsuojant „Telegram“ kanale. Iš 327 variantų rusai išsirinko slapyvardį „Chersonas“. Tai yra, meškėnas pavadintas vienintelio regioninio centro, kurį Rusijai buvo pavykę užimti nuo vasario 24 dienos, vardu. Chersoną Rusija prarado dėl ukrainiečių kontrpuolimo. „Chersonas yra mūsų!“ – sako rusų desantininkai.

 

Kiti gyvūnai, pavogti iš Chersono zoologijos sodo, pateko į privatų zoologijos sodą Kryme, pridūrė žurnalistai.

(4)
(15)
(-11)

Komentarai ()

Susijusios žymos: