[Žinios trumpai] ISW: gali būti staigus Belgorodo srities puolimas, ruošiamas slaptas planas  ()

Analitikai teigia, kad Rusijos tikslas yra įbauginti savo piliečius ir atkurti silpnėjančią paramą karui.


Putinas lapkričio 22 dieną
Putinas lapkričio 22 dieną
© Kremlin.ru (CC BY 4.0)| https://commons.wikimedia.org

Prisijunk prie technologijos.lt komandos!

Laisvas grafikas, uždarbis, daug įdomių veiklų. Patirtis nebūtina, reikia tik entuziazmo.

Sudomino? Užpildyk šią anketą!

Kremlius greičiausiai kuria informacines sąlygas netikros vėliavos operacijai prieš Belgorodo sritį Rusijoje. Vladimiro Putino tikslas – atkurti paramą karui tarp rusų. Apie tai rašo JAV Karo studijų instituto (ISW) analitikai.

ISW pažymi, kad Rusijos propagandistai ėmė kelti hipotezę, kad Ukrainos kariai ketina įsiveržti į Belgorodo sritį. Kiti šaltiniai teigia, kad rusų pajėgos turi susigrąžinti Kupianską, Charkivo sritį, kad kuo sumažintų atakos grėsmę Rusijos pasienio regionuose.

Be to, Rusijos Belgorodo regiono gubernatorius Viačeslavas Gladkovas paskelbė filmuotą medžiagą, kurioje matyti, kaip tiesiamos gynybos linijos pasienyje su Ukraina. Dabar tai - vadinama „Wagner“ linija, nes daug kam Rusijoje nebepatinka „Wagner“ veikla.

„Black Friday“ dar didesnės nuolaidos! Net iki 500€ pigiau nei Lietuvoje pažangiausi robotai, el. dviračiai su baterijomis dovanų ir puiki garso įranga (Kuponai, Video)
2035 1

Geekbuying „Black Friday“ išpardavimas!

Specialūs pasiūlymai su kuponais

Iš Europos sandėlių

1) „Tronsmart Force X“ - 60W super gera garso kolonėlė, rekomenduojama technologijos.lt

2) „Roborock S7 Pro Ultra“ - 2022-ųjų robotas namų tvarkymą pakelia į neregėtą lygį!

3) „ENGWE ENGINE Pro“ - el. dviratis +  papildoma 13Ah/16Ah baterija dovanų!

4) „Eleglide Citycrosser“ - miesto el. dviratis

Išsamiau

ISW teigia, kad teiginiai apie artėjantį Ukrainos ginkluotųjų pajėgų puolimą Belgorodo srityje nėra teisingi ir jais tik siekiama įbauginti visuomenę ir priversti ją palaikyti karą. Ukraina neturi strateginio intereso įsiveržti į Rusiją ir negali to padaryti tokiu mastu. Tai būtų savižudikiška ataka, kuri Ukrainai tiesiog nėra reikalinga. Karinius taikinius Belgorodo srityje Ukraina gali naikinti ir nekeldama kojos į Rusijos Federacijos teritoriją.

Šios juokingos spėlionės apie fantastišką Ukrainos invaziją į Rusiją taip pat gali būti Kremliaus pastangų pripažinti ir nuraminti Rusijos nacionalistinę bendruomenę, kuri labai palaiko karą ir nori, kad jis būtų dar agresyvesnis. Be to, „Wagner“ karinės kompanijos savininkas Jevgenijus Prigožinas naudoja baimę dėl fiktyvios Ukrainos invazijos grėsmės, kad sustiprintų savo galią Rusijos pasienio regionuose.

 

Rusija vasarį kalbėjo apie Kyjivo užėmimą, Ukrainos demilitarizaciją. Vėliau deklaratyviai aneksavo Zaporižės, Chersono, Luhansko ir Donecko sritis. O dabar ruošiasi Krymo ir Belgorodo gynybai. Mąstanti Rusijos visuomenės dalis tai supranta, o likusiems tai bus rodoma, kaip įrodymas, kad invazija buvo būtina.

(2)
(9)
(-7)

Komentarai ()

Susijusios žymos: