[Žinios trumpai] Lukašenka skelbia apie galimą KSSO žlugimą: „mes būsime palaidoti po griuvėsiais“  ()

Baltarusijos prezidentu save laikantis Aleksandras Lukašenka mano, kad kad Rusijai pralaimėjus karą Ukrainoje, KSSO subyrės.© Kremlin.ru (CC BY 4.0)| https://commons.wikimedia.org

Prisijunk prie technologijos.lt komandos!

Laisvas grafikas, uždarbis, daug įdomių veiklų. Patirtis nebūtina, reikia tik entuziazmo.

Sudomino? Užpildyk šią anketą!

Lukašenka Kolektyvinės Saugumo Sutarties Organizacijos (KSSO) viršūnių susitikime sakė: „Žinote, pastaruoju metu žiniasklaidoje sakoma, kad KSSO likimas priklauso nuo Rusijos Federacijos operacijos Ukrainoje. Jei Rusija laimės, KSSO gyvuos. Jei, neduok Dieve, ji nelaimės, KSSO nebebus. Mūsų šalyse irgi daug karštakošių pradėjo diskutuoti apie šią problemą. Jaučiu, kad priėjome prie bendros nuomonės, kad jeigu, neduok Dieve, Rusija sugrius, tai po šitais griuvėsiais bus ir mūsų vieta“.

Jie jau Lietuvoje! Įsigykite rinką drebinančius „Redroad V17“ belaidžius ir „Redroad G10“ robotus dulkių siurblius - tiesiog išskirtiniai techniniai sprendimai (Video)
1366

Išskirtinis „Redroad V17“ belaidis dulkių siurblys sulaukė didžiulio dėmesio. Ir ypatingai dėl pažangiausių technologijų už stebėtinai gerą kainą. Visoje Europoje, JAV ir Azijos šalyse populiarėjanti kompanija pristato ir naujausią „Redroad G10“ robotą. Ir visus šiuos įrenginius jau galite įsigyti Lietuvoje.

Išsamiau

Lukašenka taip pat pridūrė, kad tokių kalbų neturėtų būti, o „KSSO egzistuos ir niekas niekur nesugrius“. Lukašenka, kuris yra labai artimas Putinui ir pavertė Baltarusiją visiškai priklausoma nuo Rusijos Federacijos, norėtų, kad žmonės net nekalbėtų apie Rusijos pralaimėjimo tikimybę bei galimą KSSO žlugimą.

 

KSSO yra karinė-politinė tarptautinė organizacija, kuriai priklauso Baltarusija, Armėnija, Kazachstanas, Kirgizija, Rusija ir Tadžikistanas.

(34)
(4)
(30)

Komentarai ()