Ženevoje bus galima pamatyti automobilį be vairo (Video)  (9)

Rinspeed UC? – automobilio pavadinimas reiškia Urban Commuter, išvertus į lietuvių kalbą – “automobilis pasivažinėjimui po miestą”.


Prisijunk prie technologijos.lt komandos!

Laisvas grafikas, uždarbis, daug įdomių veiklų. Patirtis nebūtina, reikia tik entuziazmo.

Sudomino? Užpildyk šią anketą!

Savo išvaizda koncepcinis Rinspeed UC? primena keletą automobilių, tai: Toyota IQ, Fiat 500, Smart ir šiek tiek Alfa Romeo Mito (kalbant apie galinius žibintus). Tačiau, jei imsime domėn koncepto interjerą, UC? gamintojai “perspjovė” juos visus. Automobilio viduje nėra nei vairo, nei pedalų, o vietoje jų – vairalazdė. Tokiu būdu automobilį galima vairuoti tiek sėdint dėšinėje, tiek kairėje keleivio sėdynėje. Automobilio ilgis 2 590 mm, plotis — 1 627, o aukštis — 1 488. Jo masė siekia beveik toną. Iki 50 km/h automobilis įsibėgėja per 4,1 sekundės, o jo maksimalus greitis - 120 km/h. Ličio-jonų baterijos vieno pakrovimo užtenka 105 kilometrų kelio. Ar UC? bus pradėtas gaminti masiškai, ar taip ir liks koncepciniu modeliu – parodys laikas. O kol kas lieka palaukti kovo ketvirtosios, kada startuos Ženevos automobilių paroda, kur bus galima išvysti šį neįprastą automobilį.

Žinoma, gaminys neįprastas jei jį lyginsime su standartiniais automobiliais - gi Rinspeed kompanijai tai visai "įprastas" produktas. Šios šveicarų kompanijos asortimentą didžia dalimi sudaro netikėti techniniai ir koncepciniai sprendimai - tarkim, "Rinspeed Splash" - automobilis su povandeniniais sparnais; povandeninis automobilis sQuba; automobilis-transformeris „Rinspeed iChange“.

Dabar gi prie šios neįprastos automobilių draugijos prisijungia ir Rinspeed UC?. Tiesa, su juo autoriai pristatė ne tik neįprastą automobilio koncepciją, bet ir parengė jiems pritaikytos ateities infrastruktūros viziją - visa tai galite išvysti šiame video siužete:

Aut. teisės: Autobild.lt
Autobild.lt
(0)
(0)
(0)

Komentarai (9)