Rusė, prašiusi Putino bombarduoti Drezdeną, jau skundžiasi Vokietijos policija: „Gelbėkite! Jie man iškėlė baudžiamąją bylą!“ (Video)  ()

Vokietijoje gyvenanti rusė Aliona Dirksen skundžiasi Vokietijos policija Rusijos užsienio reikalų ministerijai. Ir prašo apsaugos.© President Of Ukraine | https://commons.wikimedia.org

Prisijunk prie technologijos.lt komandos!

Laisvas grafikas, uždarbis, daug įdomių veiklų. Patirtis nebūtina, reikia tik entuziazmo.

Sudomino? Užpildyk šią anketą!

Pasak Dirksen, ji kreipėsi į policiją ir padarė pareiškimą, kad jai ir jos verslui proukrainietiški aktyvistai daro spaudimą, tačiau policija pradėjo tyrimą ir apkaltino ją terorizmo skatinimu.

„Aukščiausia kokybė, o kainų skirtumas - nenormalus“: bent 140€ pigiau, nei Lietuvoje premium lygio „Lenovo“ planšetė ir įspūdingo funkcionalumo išmanusis „Xiaomi“ klozeto dangtis (Video)
6959

Iš Vokietijos

Ribotas kiekis

1) „Lenovo Xiaoxin Pad Pro“/„Lenovo Tab P11 Pro“ planšetė

2) „Smartmi Smart Toilet Seat“ įspūdingo funkcionalumo išmanusis „Xiaomi“ klozeto dangtis

Išsamiau

Kodėl Vokietijos policija ją kaltintų terorizmo skatinimu? Nes ji, rusiško restorano „Rodyna“ Drezdene savininkė, spalį paskelbė vaizdo įrašą, kuriame ragina Putiną bombarduoti Drezdeną. Aišku, ir tada jai kliuvo Drezdene besiglaudžiantys ukrainiečiai.

Rusai Vakaruose dažnai labai aktyviai palaiko Rusiją ir peikia Vakarus. Bet negyvena Rusijoje ir gyvena Vakaruose. Kaip ir Rusijos valdančiojo elito vaikai - daugumos valdžios žmonių vaikai seniai gyvena Europoje ar JAV.

 

 

(129)
(6)
(123)

Komentarai ()

Susijusios žymos: