[Žinios trumpai] Rogozinas iš kosmoso nustatė, kas jam Donecko srityje šovė į užpakalį – skelbia keršto planus (Video)  ()

Buvęs „Roskosmos“ vadovas pažadėjo grįžti į frontą ir atkeršyti už savo kovos draugus.© Pravda.ru | https://twitter.com/PravdaRu/status/1617382464317526016/photo/1

Prisijunk prie technologijos.lt komandos!

Laisvas grafikas, uždarbis, daug įdomių veiklų. Patirtis nebūtina, reikia tik entuziazmo.

Sudomino? Užpildyk šią anketą!

Buvęs „Roskosmos“ vadovas Dmitrijus Rogozinas teigė, kad su susisiekė su „Roskosmos“ korporacija ir išsiaiškino savo sužalojimų, kuriuos patyrė gruodžio 21 d. Donecko srityje, kaltininką.

Interviu Rusijos propagandinei žiniasklaidai jis pažymėjo, kad tiksliai sužinojo, kokia haubica į jį šaudė Donecke. Dabar jis ją seka.

Rogozinas tai esą sužinojo iš palydovinių nuotraukų, kurias gavo per savo „gerus draugus“, su kuriais įmonėje dirbo ketverius metus.

[PAPILDYMAS!] NR.1 pasaulyje kompanijos ir net 5.7K raiškos „Insta360 ONE X2“ veiksmo kamera bei super galimybių 1080P WiFi kamera tik 14,39€ (Video)
5994

Iš Vokietijos

Ribotas kiekis

1) „Insta360 ONE X2“ veiksmo kamera

2) Išmanioji 1080P WiFi kamera su spalvotu naktiniu filmavimu, APP ir kt. tik 14,39€

Išsamiau

„Paprašiau tikslaus žemėlapio, nuotraukos, kurią tą dieną padarė vienas iš mūsų erdvėlaivių. Manau, kad tiksliai nustatėme ginklą, iš kurio buvo šaudoma“, - sakė jis.

Buvęs „Roskosmos“ vadovas pažadėjo grįžti į frontą ir atkeršyti už savo kovos draugus.

 

„Tai garbės reikalas. Aš praradau du savo kovotojus, jie buvo mano draugai“, - sakė jis.

 

Aut. teisės: MTPC
MTPC
(5)
(61)
(-56)

Komentarai ()

Susijusios žymos: