[Žinios trumpai] „Šiuolaikinė Rusija to dar nematė“: Gerasimovas skelbia apie pragarą  ()

„Tokio lygio ir intensyvumo karinių operacijų šiuolaikinė Rusija dar nematė.“© AlexSweden | https://twitter.com/AlexSweden85/status/1617785586471014402/photo/1

Prisijunk prie technologijos.lt komandos!

Laisvas grafikas, uždarbis, daug įdomių veiklų. Patirtis nebūtina, reikia tik entuziazmo.

Sudomino? Užpildyk šią anketą!

Prieš dvi savaites okupacinėms pajėgoms vadovauti pradėjęs rusų generolas Valerijus Gerasimovas skundėsi kovų Ukrainoje intensyvumu. Jis pripažino, kad Rusijos Federacijos sistema nebuvo pasirengusi „mobiliųjų“ siuntimo į frontą realybei.

Tuo pačiu metu jis teigė, kad neva Rusijos karių „specialioji operacija“ yra tokia sunki todėl, kad jie turi kovoti „su visais kolektyviniais Vakarais“. Apie tai jis pasakojo „aif.ru“ pirmame savo interviu naujose pareigose.

Super rinkinukas! Net iki 170€ pigiau nei Lietuvoje „Lenovo“ planšetės, „POCO X4 GT 5G“ ir „Xiaomi 12T“ telefonai (Kuponai, Video)
6989 8

Puikios kainos

Kuponai

Galioja iki 2023-02-28

1) „Lenovo Xiaoxin Pad“/„Lenovo Tablet P11“ - puiki kokybė už super kainą

2) „POCO X4 GT 5G“ - super geros kainos ir kokybės išmanusis telefonas

3) „Xiaomi 12T“ - flagmanas už vidutinioko kainą

Išsamiau

„Dabar, vadovaujant Generaliniam štabui, Ukrainoje vykdoma „speciali karinė operacija“. Tokio lygio ir intensyvumo karinių operacijų šiuolaikinė Rusija dar nematė. Šiandien beveik visi kolektyviniai Vakarai priešinasi mūsų šaliai ir jos ginkluotosioms pajėgoms“, – bandė teisintis Gerasimovas.

Jis patikino, kad neva, siekiant stabilizuoti situaciją, „apsaugoti naujas teritorijas“ ir vykdyti puolamuosius Rusijos Federacijos veiksmus, buvo būtina įgyvendinti „dalinės“ mobilizacijos planus. Be to, pabrėžė, kad to nebuvo nuo Antrojo pasaulinio karo laikų.

 

Pasak jo, Generalinis štabas, bendradarbiaudamas su Rusijos Federaciją sudarančiais subjektais, į kariuomenę užverbavo 300 000 „mobikų“.

Ir pridūrė, kad dabar RF ginkluotųjų pajėgų generalinis štabas „imasi visų priemonių, kad pasiektų Rusijos diktatoriaus Vladimiro Putino iškeltus tikslus“. 

Aut. teisės: MTPC
MTPC
(6)
(32)
(-26)

Komentarai ()

Susijusios žymos: