„Laikas nuo žodžių pereiti prie darbų“. Ukrainos pulkininkas skelbia galingą žinią, ką turi padaryti Vakarai (Video)  ()

R. Kostenka užsimena, kaip Ukrainos sąjungininkai gali pereiti nuo žodžių prie darbų ir paspartinti pergalę.


Romanas Kostenka
Romanas Kostenka
© Телеканал Прямий (Stop kadras) | https://youtu.be/j6zNdUxGezk

Prisijunk prie technologijos.lt komandos!

Laisvas grafikas, uždarbis, daug įdomių veiklų. Patirtis nebūtina, reikia tik entuziazmo.

Sudomino? Užpildyk šią anketą!

Patyręs Ukrainos kariškis pateikė pasiūlymą aprūpinti Ukrainą ne tik karine technika, bet ir specialistais, kurie galėtų ją valdyti. Romano Kostenkos nuomone, jei naikintuvų vėlavimas yra susijęs su tuo, kiek laiko užtrunka apmokyti ukrainiečių pilotus, Vakarai galėtų suteikti naikintuvus kartu su įgulomis. Liaudies deputatas siūlo tą patį daryti ir su bet kokia karine įranga, kurią Ukrainai perduoda sąjungininkai.

Romano Kostenkos interviu televizijos kanalui „Pryamiy“ galima žiūrėti „YouTube“.

Nacionalinio saugumo, gynybos ir žvalgybos komiteto parlamento sekretorius pasiūlė: „Aš manau, kad vis dėlto lūžio taškas bus tada, kai mūsų partneriai nuspręs ilgainiui čia įvesti kai kuriuos savo dalinius. Manau, kad jau dabar turėtume prie to prieiti ir pasakyti: mes daug kalbame apie tai, kad tai yra viso civilizuoto pasaulio karas prieš Rusijos Federaciją, bet iš tikrųjų kariaujame tik mes. Taip, mums teikiama ginkluotė ir ekonominė pagalba, ir mes esame už tai labai dėkingi.“

Mega rinkinukas! Iš EU rekordiškai pigiai portabili „Thunora“ energijos stotelė, „Genkinno P1“ baseinų valymo robotas ir „Fiido D3 Pro“ el. dviratis (Kuponai, Video)
3387 4

Rekordiškai žemos kainos

Kuponai

Galioja iki 2023-03-31

Iš Europos

1) „Thunora“ - daugiafunkcė portabili energijos stotelė

2) „Genkinno P1“ - belaidis baseinų valymo robotas

3) „Fiido D3 Pro“ - sulankstomas el. dviratis

Išsamiau

Ukrainos saugumo tarnybos pulkininkas Romanas Kostenka paaiškino, kaip Vakarų partneriai gali įvesti karinį personalą į Ukrainą taip, kad tai nebūtų jų tiesioginis dalyvavimas kare: „Manau, kad ateis momentas, kai... Pavyzdžiui, mums sakoma, kad mūsų pilotai ilgai mokysis dirbti su F-16, lygiai taip pat, kaip jie ilgai mokosi dirbti su „Patriot“ baterijomis. Pavyzdžiui, lenkai mums duos ne tik „Patriot“ baterijas, bet ir diviziją, kurioje yra įgulos. Tai nebus tiesioginis dalyvavimas: tai bus apsauga, įskaitant Lenkijos ir Europos dangų. Panašiai ir su lėktuvais, gali atvykti pilotai. Man atrodo, kad atėjo laikas nuo žodžių pereiti prie darbų.“

 

Aut. teisės: MTPC
MTPC
(43)
(1)
(42)

Komentarai ()

Susijusios žymos: