„Jie visi to bijo“. Ką gali padaryti Ukraina, kai Putinas atvyks į Krymą  ()

Sklandė gandai, kad per Krymo okupacijos metines kovo 16 d. Putinas ketino aplankyti pusiasalį.


Prisijunk prie technologijos.lt komandos!

Laisvas grafikas, uždarbis, daug įdomių veiklų. Patirtis nebūtina, reikia tik entuziazmo.

Sudomino? Užpildyk šią anketą!

Krymas akivaizdžiai nebėra kurortas. Bet Rusijos vadovas ketino skristi į Krymą dar vienam jubiliejui, mat jam dažnai priekaištaujama, kad vengia būti arčiau fronto linijos. Putinas bijo ne veltui, nes ukrainiečiai turbūt smogtų diktatoriui, jei ne vienas „bet“: reikia žinoti tikslius atsakymus į klausimus „Kas? Kada? Kur?“. O jei neatsakyta bent į vieną klausimą, tuomet surengti smūgį būtų labai sunku, teigia Oleksijus Arestovičius, pokalbyje su Marku Feiginu.

„Bėda tik ta, kad niekas negali tiksliai žinoti, ar bus tikras Putinas, ar dubleris, kur visa tai vyks, kokiu laiku ir pan. Išlaikomas griežtas slaptumo režimas, ir su visomis mūsų galimybėmis bei mūsų partnerių pajėgumais vis tiek labai sunku tiksliai žinoti, kur bus Putinas“, – aiškino ekspertas.

„Dažniausiai tokie vizitai įvyksta, o tada pranešimai apie juos išeina atgaline data“, – pabrėžė Arestovičius ir tada pridūrė: „Esame paprasti žmonės, mokame smūgiuoti, todėl jie imsis dvigubų atsargumo priemonių. Suprantame, kaip kalbės: prieš 50 Federalinės saugumo tarnybos darbuotojų, kuriuos matome nuotraukose ir jau seniai mylime“.

 

Po to buvęs prezidento kanceliarijos patarėjas pažymėjo, kad Rusijos lyderiai Kryme nebuvo labai seniai. „Galbūt jo saugumas rizikas ir mūsų galimybes vertina daug rimčiau nei Rusijos televizija. Manau, kad saugumas vis tiek neleis jo prie Krymo tilto, bet Putino vizitą Kryme bandys pavaizduoti 3D formatu“, – pusiau juokais kalbėjo Arestovičius.

(35)
(1)
(34)

Komentarai ()