„Ir kažkaip mums viskas nesiseka. Ap&*%*kame ir atsitraukiame.“ Prigožinas skelbia netikėtą pareiškimą  ()

„Wagner“ vadovas Jevgenijus Prigožinas Ukrainos kariuomenę pavadino viena stipriausių pasaulyje.© Pravda Gerashchenko (Stop kadras) | https://t.me/Pravda_Gerashchenko/71835

Prisijunk prie technologijos.lt komandos!

Laisvas grafikas, uždarbis, daug įdomių veiklų. Patirtis nebūtina, reikia tik entuziazmo.

Sudomino? Užpildyk šią anketą!

Rusijos privačios karinės bendrovės „Wagner“ vadovas Jevgenijus Prigožinas Ukrainos kariuomenę pavadino viena stipriausių pasaulyje.

Interviu Rusijos propagandistui jis sakė, kad Rusijos kariuomenė „barbariškai vaikščiojo per Ukrainos teritoriją su batais ieškodama nacių“. „Priėjome Kyjivą, tada, kaip aš tai vadinu rusiškai, ap&*%*kome ir atsitraukėme. Paskui Chersone – ap&*%*kome ir atsitraukėme. Iziumas, Lymanas. Ir kažkaip mums viskas nesiseka“, - jis pasakė.

[EU+Kuponai] Net 100€ pigiau nei Lietuvoje Android planšetės, Raspberry Pi 3 mikrokompiuteriai ir belaidžiai siurbliai - ribotas kiekis (Video)
3609

Puikios kainos

Kuponai

Galioja iki 2023-06-30

1) „BMAX MaxPad i10 Pro“ - puikios galios ir kainos Android planšetė

2) „WuKong Pi H3“ - puikių savybių ir kainos Raspberry Pi 3 mikrokompiuteris

3) „ILIFE H75“ - super geros kainos belaidis dulkių siurblys

Išsamiau

Prigožinas skundėsi, kad Rusijos vadovybė nepadarė jokių išvadų, Ukraina dabar yra tauta, apie kurią žino visas pasaulis, o jos kariuomenė sustiprėjo daug kartų.

„Wagner“ savininkas sakė matęs, kaip kovoja amerikiečiai, prancūzai, JT pajėgos ir Afrikos gentys, todėl šiandien Ukrainos kariuomenę gali vadinti viena stipriausių.

 

„Pas juos aukštas organizuotumo lygis, aukštą pasirengimo lygis, aukštą intelekto lygis, turi skirtingus ginklus. Be to, jie dirba su bet kokiomis sistemomis: sovietinėmis, NATO, bet kokiomis – vienodai sėkmingai“, – sakė jis.

Aut. teisės: MTPC
MTPC
(34)
(0)
(34)

Komentarai ()

Susijusios žymos: