[ŽT] „Tu sėdėk ir tylėk. Tiesiog užsikišk.“ Psichologė pakraupusi. Skelbia, ką Vokietijoje daro rusai  ()

Psichologė papasakojo apie rusų elgesį Vokietijoje.


Prisijunk prie technologijos.lt komandos!

Laisvas grafikas, uždarbis, daug įdomių veiklų. Patirtis nebūtina, reikia tik entuziazmo.

Sudomino? Užpildyk šią anketą!

Psichologė Natalija Cholodenko prisipažino, kad gyvendami Vokietijoje rusai ją išvedė iš proto.

Populiari ukrainiečių psichologė Natalija Cholodenko davė interviu Dmytro Gordonui, kuriame prisiminė savo gyvenimą Vokietijoje per visą Ukrainos karą su Rusija ir, ypatingai, pasidalijo įspūdžiais apie atsitiktinius susitikimus su rusais.

„Buvau tokios agresijos būsenos, kad norėjau ką nors išprovokuoti. Pirmą kartą gyvenime norėjau sumušti žmogų, tiesiog fiziškai jį sumušti“, - prisipažino Cholodenko. Tokio noro priežastis buvo ta, kad rusai arogantiškai liepdavo ukrainiečiams nemojuoti vėliavomis ir pan.

„Tu sėdėk ir tylėk. Tiesiog užsikišk. Juk esi neutralioje aplinkoje, ne politikoje, tai sėdėk ir tylėk. Bet jie (rusai – red. past.) visus lindo auklėti“, - sakė psichologė.

 

Ekspertė taip pat sakė, kad Vokietijos valstybinėse mokyklose šia prasme vyrauja neteisybė. Nuolat vyksta konfliktai tarp vaikų iš Rusijos ir Ukrainos.

Pasidalinkite su draugais
Aut. teisės: MTPC
MTPC
(54)
(10)
(44)
MTPC parengtą informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško VšĮ „Mokslo ir technologijų populiarinimo centras“ sutikimo draudžiama.

Komentarai ()