[ŽT] Izraelis įvardijo naują spalio 7 d. atakos aukų skaičių. Kas pasikeitė?  ()

Skelbiami naujausi skaičiai.


Prisijunk prie technologijos.lt komandos!

Laisvas grafikas, uždarbis, daug įdomių veiklų. Patirtis nebūtina, reikia tik entuziazmo.

Sudomino? Užpildyk šią anketą!

Izraelio užsienio reikalų ministerijos atstovas spaudai Lioras Haiat penktadienį (lapkričio 10 d.) sakė, kad spalio 7 dieną Pietų Izraelyje įvykusios „Hamas“ atakos aukų skaičius buvo peržiūrėtas iki maždaug 1 200, palyginti su ankstesniu vyriausybės skaičiavimu - 1 400.

Apie tai rašo „Reuters“.

„Apie 1200 yra oficialus spalio 7 d. žudynių aukų skaičius“.

Haiat teigė, kad skaičius buvo atnaujintas ketvirtadienį. Peržiūros priežasties jis nenurodė.

Jis sakė, kad žuvusiųjų skaičius, į kurį įeina užsieniečiai, „nėra galutinis skaičius. Tai yra atnaujintas įvertinimas. Jis gali pasikeisti, kai bus atpažinti visi kūnai".

Valdžios institucijos tęsė pastarąjį mėnesį savo darbą, siekdamos nustatyti „Hamas“ žudynių Pietų Izraelyje aukas, tūkstančiams teroristų pramušus pasienio tvorą ir išžudžius šeimas jų namuose bei gatvėse, taip pat vakarėlių dalyvius. Kai kurios aukos buvo kankinamos, išprievartautos, sudegintos ir žalojamos, o daugelį veiksmų nusikaltėliai nufilmavo. Užpuolikai taip pat nužudė šimtus netoli sienos buvusių karių.

Pasidalinkite su draugais
Aut. teisės: MTPC
MTPC
(2)
(3)
(-1)
MTPC parengtą informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško VšĮ „Mokslo ir technologijų populiarinimo centras“ sutikimo draudžiama.

Komentarai ()