Google užsiims savo nuosavų robotų gamyba  (0)

Tikėtina, kad jūs dar nežinojote, jog kompanija Google įsigijo iš karto keletą firmų, užsiimančių robotų ir jiems skirtų komponentų gamyba. Ar paieškos gigantas ketina rimtai imtis „protingų“ mašinų gamybos?


Prisijunk prie technologijos.lt komandos!

Laisvas grafikas, uždarbis, daug įdomių veiklų. Patirtis nebūtina, reikia tik entuziazmo.

Sudomino? Užpildyk šią anketą!

Apie savo planus kompanija neseniai papasakojo leidiniui The New York Times.

Andy Rubin, naujojo kompanijos padalinio vadovo (beje, anksčiau kuravusio Android kūrimą ir plėtrą), teigimu, robotai bus naudojami logistikoje ir gamyboje. Tiesa, apie konkrečius planus jis papasakoti nedrįso. Panašu, jog Google kol kas taip ir neapsisprendė, ar šis sumanymas taps kažkuo rimtu, o galbūt tai liks tik perspektyviu projektu, o kūrimu ir plėtra toliau užsiims trečių šalių firmos.

Šiuo metu robotai gaminami Palo-Alto mieste (JAV) ir Japonijoje. Google šiuo metu į naujai formuojamą skyrių darbuotojus perveda iš kitų padalinių.

Remiantis šaltinio pateikiama informacija, Google robotai surinkinės elektroniką, užsiims produktų pristatymu pirkėjui (tikėtina, kad pristatymo sistema numatys bepiločių automobilių naudojimą, kuriais Google taip pat užsiima). Aišku, tai dar ne viskas: ateityje mes, matyt, sužinosime ir apie kitus Google „protingų“ mašinų panaudojimo būdus.

FACEIT.LT – IT Naujienos

Aut. teisės: Faceit.lt
(8)
(0)
(0)

Komentarai (0)

Susijusios žymos: